reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja Zośce kupiłam matę edukacyjną i małe jedno tematyczne książeczki kartonowe - niezniszczalne, bo wszystko jej sie w rękach rwie.
 
Ja również mieszkam w małym miasteczku, mam 24 lata. Męża znałam 8 lat, po róznych perypetiach zostaliśmy parą. Po trzech latach 30.09.2006 wyszłam za mąż a Bartoszek urodził się 18.07.2007.
Dwa tygodnie przed porodem obroniłam tytuł, od stycznia ide do pracy, również na 6 godzinek dziennie. Z dzidziusiem bedzie babcia, a później tatuś. Jeszcze nie planuje nastepnego dziecka, co nie znaczy że nie pragniemy go, ale wszsytko w swoim czasie.
 
Chcemy ochrzścić naszego Grzesia ale niestety powstał problem z wyborem chrzestnych:-(Brat męża jest po rozwodzie a moja siostra nie ma ślubu kościelnego.Teścowa mówi że nie mogą być chrzestnymi...Czy wiecie coś na ten temat????Pomóżcie proszę
 
To zależy jak Tobie to będzie przeszkadzało. Twoja Teściowa ma rację , ale wybrani przez Ciebie chrzestni nie muszą nic mówić w parafii gdy zgłoszą sie po zaświadczenie. U mnie było dwóch rozwodników, ale mi to nie przeszkadza.
 
Wiesz co u mnie był szwagier i bratowa. Nie widzę przeszkód dlaczego nie może być rozwodnik i ktokolwiek inny! To Tobie ma to odpowiadać a nie teściowej,a z nią (WIEM TO ) jest czasami różnie...;-)
 
Z tymi chrzestnymi to prawda. Ja tez mialam problem z chrzestnym Grzesia. Jezeli Twoj szwagier jest po rozwodzie, ale nie jest z nikim zwiazany (nie ma dzieci), to moze uda mu sie uzyskac zaswiadczenie z Kosciola. U mnie odpadla wlasnie siostra meza, bo ma meza rozwodnika i dziecko, wiec Kosciol "wie o jej sytuacji".;-) Z Twoja siostra, mysle ze nie bedzie miala problemow, a w razie czego moze powiedziec, ze planuje slub koscielny.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.:-)
 
reklama
U na sbędzie chrzestną siostra Mirka i syn chrzestnego Mirka.U nas w rodzinie jest deficyt chłopaków a moi bracia są troche wiekowi(43 i 40 lat) i potem co?Dziadkowie z laską będą smigac po weselu?:-DZ kolei chrześni Olka to częściowy niewypał,on wyjechał do Anglii i nie mamy z nim kontaktu a ona to wielka dama(przed Olka roczkiem urodziła córkę i była wielce zmęczona po cesarce,żeby otworzyc drzwi,bo przyniosłam jej kawałek tortu.Więc dobrze się zastanów,żebyś później nie miała pretensji do siebie,że wybrałaś nieodpowiednie osoby.:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry