reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
My takiej kolekcji jeszcze nie posiadamy za to kolekcjonujemy i mamy tego juz sporo bajki do czytania które można kupić razem z czasopismami w bardzo atrakcyjnych cenach
ostatnio nabyliśmy nawet gazetkę ''Mam dziecko''w cenie 9,90 z bardzo ładna bajką ''Gwiazdka Kubusia Puchatka'' polecam z tego względu że cena samej takiej bajki w księgarni wyniosła by ok25zł ( 10 lat pracy w księgarni, być może to choroba zawodowa hi hi )
 
Po raz kolejny zaczynam nowy watek. Chciałabym, żeby każda lipcóweczka napisała kilka slow o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, jednym słowem będzie to watek o nas samych:):-)
 
No to zacznę pierwsza. W styczniu 2007 zostałam szczęśliwą żoną Grześka a w lipcu mamą Kacperka.Mieszkam na wsi,nie pracuję-chociaż mam pełny etat przy synku.:-)
 
No to ja też coś napisze o sobie. Po czterech letach związku w tym mieszkania razem w sierpniu /2006r wzieliśmy ślub dzidzia szybko się zagnieździła bo już w październiku a na świat przyszła 21 lipca. Mieszkamy w małym miasteczku. Mąż pracuje ja zajmuje się Milenką.
 
To i ja opowiem coś o sobie:-)Za mąż wyszłam 16.09.2006r po dość krótkiej znajomości:-) O poczęciu Grzesia dowiedzieliśmy się już w listopadzie:-)Termin porodu byłna 19 lipca a synuś pojawił się 21lipca:-)Mieszkamy w Poznaniu.Obecnie kończy mi się urlop i 21 grudnia powinnam wrócić do pracy...ale zostaję na wychowawczym choć nie wiem jak damy sobie radę:-(Mąż pracuje zawodowo.

To na razie tyle:-)
Pozdrawaim
 
reklama
Żoną jestem od 30.09.2006. Wcześniej byliśmy ze sobą już 4,5 roku. Krzyś się urodził 10 miesięcy po ślubie :-D.
Urlop mi się kończy 27 grudnia i od stycznia wracam do pracy na 6 godzin dziennie. Z Krzysiem zostanie niania.
Następną dzidzię planujemy na 2009 rok:-).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry