reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny a jak tam Wasze szyjki sie maja ?
Moja jest miekka ale dluga i mam 1-2cm rozwarcie,popuszcza...:tak::tak::tak::tak:.Zobaczymy jak sie bedzie skracac ....czekam na to oby jak najszybciej.
Ja Blanie bede miec juz w ciagu tygodnia napewno.
Dostalam termin wywolania na nastepny piatek 19 o godzinie 21-15 mam sie wstawic na wywolanie.:-pobym nie dotrwala...:-)
 
reklama
Witam . ;-)Mamusie;-)
Zapraszam tutaj do wspolnego odliczania do terminu porodu - wywolywanego.
Pewnie jak narazie jestem 1, moze i ostatnia...oby, no ale jesli bedzie tutaj jeszcze ktos kto tez bedzie dzielnie..:rofl2: czekac do terminu ktory jest ostateczny tak jak Ja to milo bedzie razem odliczac te ciezkie ostatni dni...??:happy2:pozdrawiam

Ja czekam do nastepnego piatku 19.07 do godziny 21;15 !!
zaczynam juz odliczac ...
 
Buziaczek,

Ja nie wiem jeszcze jak tam moja szyjka się miewa ... 17 lipca mam wizytę u lekarza to nie omieszkam zapytać :) POza tym zadnych objawow , kurde mol ...
 
Hej:-) ja też czekam termin porodu miałam na 9-ego, a 16 lekarz kazał mi się stawić do szpitala ale nie wiem czy będą już mi wtedy wywoływać czy tylko pobadają i znowu wyznaczą jakąś date? Kto to wie mojej małej chyba dobrze w brzuszku jest, skoro nie chce wyjść...
 
Hej:-) ja też czekam termin porodu miałam na 9-ego, a 16 lekarz kazał mi się stawić do szpitala ale nie wiem czy będą już mi wtedy wywoływać czy tylko pobadają i znowu wyznaczą jakąś date? Kto to wie mojej małej chyba dobrze w brzuszku jest, skoro nie chce wyjść...
Wow :szok::-D Nie jestem Sama ale milusnooo:tak::tak: Witam Cie..:-)
Szybkiego porodu zycze i oby sie cos zaczelo u Nas dziac wkoncu :rofl2::happy2:

Ja mialam 7 lipca tydzien temu w sobote powinnam juz urodzic , ale Mala sie nie urodzila.:no:
Dzis bylam i zrobili mi masaz szyjki macicy a w nastepny piatek 19 o godzinie 21;15 mam juz zostac w szpitalu na wywolaniu.:tak::dull:
a mialas jakis masaz szyjki albo cos??

razem bedzie Nam latwiej dobrnac ...a jak sie czujesz?? boisz sie ??
 
Hej:-) dziewiątego byłam w szpitalu i zrobili mi ktg i miałam zero skurczy, 3-go byłam na ostatniej wizycie u gina i powiedział że nawet do 9 nie wytrzymam bo mam skruconą szyjke a tu już 14 i nic się nie dzieje. Czuje się ociężała bardzo bo dużo przytyłam a teraz codziennie jestem większa. Mi żadnego masażu szyjki ani niczego nie robili, ponoć to boli więc nie chcem;-). Troche się boje, chciała bym żeby było już po wszystkim, bo to czekanie jest męczące i to zdziwienie ludzi jak wyjde z domu że jeszcze nie urodziłam:wściekła/y: mnie wkurza... A Ty boisz się porodu mąż będzie z Tobą? Jak się czujesz?

Pozdrawiam pa pa..
 
Hej dziewczyny!
Ja tez odliczałam dni i nadszedł wreszcie ten najważniejszy a tu NIC! Synek przetrzymał nas ponad tydzień. W dodatku poród był wspomagany kroplówką, bo odeszły mi wody, ale szyjka ani myśłała się skracać, tym bardziej rozwierać :szok:
Dzięki kroplówce urodziłam w 6 godzin od podania jej :-)
 
Hej ja zaraz jade do szpitala ( ciekawe czy zostane ) to już tydzień po terminie a mi nic nie jest. Pozdrawiam pa pa mam stracha..
 
No tak Buziaczek zaczeła wątek i teraz juz jest happy Mommy ;-) a ja odliczam ...
rozciąga mi sie wszystko do porodu ale tak specjalnie to ze skurczami szału nie ma :confused2: zaczynam powoli lapac doła i do tego te upały :sick:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry