reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Natila,

Też podzielam opinię Niusi :-) Do poniedziałku tyle czasu, ze jeszcze sama zdażysz. Ale przynajmniej wiesz, ze jest jakis konkretny termin. A ja to jakby co czekam do 29 lipca ...

Trzymam kciuki

Kurcze, mialbyc dzisiaj wiekszy chlodek a tu srednio sie zapowiada. NO moze jest lekki wiaterek wiec robie przewiew w domu bo inaczej oszaleję :rofl2:
 
No tak ..tez licze ze samo sie zacznie i ze nie bede musiala miec wywolania porodu bo to podobno bardziej boli jak sa skurcze, ale trudno ja juz nie mam sily i zle sie czuje , moj lekarz powiedzial ze nie ma na co czekac jak sama nie wyjdzie bo widac ze jestem zmeczona , a jak ja zle sie czuje to i moja zuzia to odczowa i dla niej nie jest to tez dobre!
 
W najgorszym przypadku do wywolania zostalo mi 8 dni bo tu wywoaluja porod po 10 dniach przenoszonej ciazy:wściekła/y: a ja juz bym chciala:-(
 
Hej !
Trzymam kciukasy Laseczki. Bedzie dobrze ..Oby wszystkie ciezarowki same zaczely rodzic tego Wam zycze Blania sie wystraszyla chyba wywolania i w ta sama noc co mialam wizyte u poloznej zaczelo sie wszystko..ale bez sprztania podlog na kolanach to sie nie obeszlo i sie sprawdzilo...:cool2::laugh2: SeRiO!! Przesylam oztywna energie i duuuuzo sily.:-D:tak:
 
w poniedzialek mam sie stawić na wywołanie :dry: to będzie 9 dzień po terminie. Szyjka skrócana i jest duze rozwarcie, ale nie ma odpowiednio silnych skurczy :sorry: Trochę sie boję, ale chcę już mieć maluszka przy sobie.
Pozdr wszystkie czekające mamusie
 
Hej Hej :-)

Ja teoretycznie nie mam co odliczać, bo przecież dzisiaj mam termin porodu ....:-D koń by się uśmiał ... cisza kompletna ...:-(no w każdym razie to czekam do niedzieli :dull: i wtedy do szpitala. Na szczęscie w miedzyczasie, w srode idę na kolejne NST ... to może coś się ruszy ... :cool: dobre, idę puchnąć dalej na kanapę ...

nie wiem jak przeżyje ten tydzien bo ledwie mieszczę sie w jedne klapki ...:cool2:
 
w poniedzialek mam sie stawić na wywołanie :dry: to będzie 9 dzień po terminie. Szyjka skrócana i jest duze rozwarcie, ale nie ma odpowiednio silnych skurczy :sorry: Trochę sie boję, ale chcę już mieć maluszka przy sobie.
Pozdr wszystkie czekające mamusie
Trzymam kciuki oby wszystko poszlo jak najlepiej i zebys nie doczekala terminu wywolania . Pozdrawiam ! Wiem co czujesz...czulam to samo..:tak:
 
reklama
No i ja również doczekałam się czekania na wywołanie ... Jeszcze tylko tydzień, z tym, że nie wiem czy od razu tego samego dnia zaczną działać ... najwyżej obdarze lekarzy spojrzeniem niczym kot ze Shreka to od razu wyciągną synusia hihi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry