reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ja czekam i czekam, mimo ze pozostalo tylko 5 dni , to mam juz termin na wywolaie na 3.08.2007 . Wiec czy tak czy siak pozostalo 9 dni:tak::-).
 
witam ja tez czekam miałam termin na 22 i nic mam już dość jest mi ciężko bolą mnie boki brzuch się napina i trochę boli ale nie ma skurczy rozwarcie na 1 cm ile to jeszcze potrwa.Jak nic się do końca tyg, nie zmieni to idę do szpitala.:rofl2:
 
klad20- ile to jeszcze potrwa? hihi. Tego nie wie nikt. Ale nie martw się. jak dzidzia bedzie gotowa, sama zapuka... :)





 
mam nadzieję że do końca tygodnia coś się ruszy i urodzę bo zaczyna mnie to już męczyć.Te ostatnie dni są najgorsze te czekanie zabija.Chciałabym mieć już moje maleństwo przy sobie.
 
mam nadzieję że do końca tygodnia coś się ruszy i urodzę bo zaczyna mnie to już męczyć.Te ostatnie dni są najgorsze te czekanie zabija.Chciałabym mieć już moje maleństwo przy sobie.
To czekanie to chyba męczy każdą kobietę, która już jest bardzo bliska terminu a tym bardziej po. I największym marzeniem każdej mamy jest przytulenie po raz pierwszy swojego skarbu.

Osobiście mam na jutro termin, ale za wyjątkiem rozwarcia na jeden palec żadnych innych objawów porodu.
 
Ja mam rozwarcie na palec już 2 tydzień i nic wszystko niby zbliża się do porodu ale strasznie powoli. wczoraj miałam przez godzinę skurcze ale nie regularne co 5-2-3 minuty i ustały myślałam że może w nocy się coś zacznie a tu nic.Brzuch twardniej od poniedziałku jestem już tym wszystkim tak strasznie zmęczona i zła.Do poniedziałku muszę wytrzymać i jak na skrzydłach polecę do szpitala. Chociaż tam będę pod stałą kontrolą i nie będę się tak stresować.
 
Witam Was!
Na podforum Niemowlaki natknęłam sie na wątek o tytule
"Proszę pomóżcie Mai!!!". Przeczytałam, potem przeczytałam pamietnik mamy 7-miesięcznej Mai- dziewczynki z bardzo poważną wada serduszka i postanowiłam rozpowszechnić go gdzie się da. Dziewczynce można uratować życie, polscy kariochirurdzy nie podęjli sie operacji, operację trzeba wykonac za granicą, znaleźli lekarza, potrzeba zebrac 500 tys usd.

Fundacja "Zdążyć z Pomocą"
PKO BP 15 0/ WARSZAWA
90 1020 1156 0000 7002 0051 6088
z dopiskiem NA LECZENIE I REHABILITACJĘ MAI BŁOŃSKIEJ


Łzy cisna sie do oczu, mała Maja jest sliczną dziewczynką i walczy o życie, trzeba jej pomóc. Wysłałam im pieniążki, pomóżcie i Wy, ziarnko do ziarnka ...


Tutaj jest wątek na Niemowlakach:
https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/prosze-pomozcie-mai-11243/

A tutaj jest pamietnik mamy Mai:

NIVEA body GOOD BYE CELLULITE - Zwalcz celullit! - portal społecznościowy

trzeba sie zarejestrowac, lub zalogowac na tego uzytkownika (zalozylam takiego):

e-mail: niktnikt@poczta.onet.pl
hasło: nikt123

Po zalogowaniu pojawi się na górze strony panel "Cześć niktnikt!", kliknijcie na napis "użytkowniczki" i wyszukajcie uzytkowniczki "mońcik", kliknijcie na tą uzytkowniczke pod jej danymi bedzie przysk pamiętnik, klknijcie na niego, pojawi sie pamiętnik, potem kliknijcie na przycisk "pokaż" i już mozna czytać. Przeczytajcie ... i pomóżcie....
 
reklama
cześć Fokus!
Jak się żyje w Krakowie? Mój mężulek oświadczył mi niedawno,że prawdopodobnie będzie jechał pracować do Krakowa na jakieś pół roku.Jeszcze nie wiadomo czy na 100% i dokładnie kiedy,ale zastanawiam się jak tam bym sobie poradziła bez żadnej znajomej "twarzy"i znajomych terenów..;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry