reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosmetyki "Ziajka"

Dzisiaj nabyłam Ziajki emulsję do opalania z faktorem 30 dla dzieci od pierwszego dnia życia. Mam nadzieję że się sprawdzi ;) Ale chyba jeszcze kupię krem do pupci bo tak zachwalacie a sudocrem się własnie kończy...
 
reklama
Ja mialam krem z tej serii ziajka do pielegnacji niemowlat i dzieci:-)taki z zółwiem:tak:super sie. sprawdził pieknie pachnie nawilza i natłuscza:tak:naprawde godny polecnia:-)nie wiem jak inne kosmetyki ale jak krem dobryy to i komsetyki dobre:tak:
 
Ja mialam krem z tej serii ziajka do pielegnacji niemowlat i dzieci:-)taki z zółwiem:tak:super sie. sprawdził pieknie pachnie nawilza i natłuscza:tak:naprawde godny polecnia:-)nie wiem jak inne kosmetyki ale jak krem dobryy to i komsetyki dobre:tak:
U mnie również Ziajka sprawdza się na medal, tak że popieram całym sercem:tak::-D
 
Używam kosmetyków ziajka od pierwszych dni i jestem bardzo zadowolona. Mają piękny zapach taki dzidziusiowy :) Jestem w tym zapachu zakochana. Ponieważ kosmetyki ziajka nie sa zbyt dostępne w naszym mieście teraz używam nivea ale chcę znowu używac ziajki. Chyba będę zamawiać przez internet. Używałam płynu do kąpieli natłuszczającego - rewelacja, balsamu do ciała - super i dla mnie lepszy niż oliwka. Kremiku do pupci oraz do twarzy i ciała. Zestaw któremu niczego nie brakowało. Córcia nie miałą żadnych uczuleń. Kosmetyki są delikatne jak dla mnie super i warte polecenia.:-)
 
A ja kupiłam oliwke z tej firmy i krem. Niestey mala dostale takie uczelenie i sucha skore, ze trzeba bylo odstawic. Podobnie bylo z zelem do mycia ciala i wlosow z Nivea. Sama juz nie wiem co jej kupic. Sama jestem alergimiem i chyba mala tez :(
 
Tez polskie, więc niedrogie, a przyznaję, ze jakość fajna.
Ten arbuzowy do mycia pod prysznic super. Świetna pomadka na usta, gruba - dobrze się trzyma. Co jeszcze - teraz jest fajna promocja szampon, ciemieniuszka tzn olejek i do tego czapeczka jako prezent. Jak któraś mieszka w warszawie, albo lepiej na Ursynowie to mogę polecic blisko apteczkę. Buziole
 
Witajcie:) Ja też zakupiłam prawie całą serię z Zjaki. Jeszcze parę tygodni do tego, aż zacznę jej używać, ale mam nadzieję, że wszystko będzie OK:) Od 4 miesiąca ciąży używam Ziajki na rozstępy i jestem bardzo zadowolona. Jest 9 miesiąc, a rozstępów nie widać:) A cena tej serii to dodatkowy plus. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry