reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Do kapieli ;
plyn do kapieli - moisturising bath Jonhson's w bialym opakowaniu :tak:
mydelko - rozowe Jonhson's miodowo-mleczne
szampon do wloskow - lawendowy Jonhson's
oliwka- Jonhson's fioletowa-lawendowa, zolta-rumiankowa, rozowa, i inne z Jonhson's balsamy do ciala np.rozowy zalezy jaki kupimy :-)
do buzi - jonhson's, ,sopelek z polski
proszek do ubranek - fairy lub persil
plyn do plukania - fairy migdalowo-mleczny(uwielbiam ten zapaszek)
 
reklama
Kosmetyki do wlsokow, caiala, buziaka - Bambino
Proszek do prania i plyn do plukania jelp.
 
Wlasnie kupilam na sprobowanie kosmetyki z morrisona rozowy balsam i bezbarwny plyn i wsumie nie sa zle , plyn jest mniej gesty pachnie delikatnie strasznie, a balsamik jest bardzo wydajny , jak sie go za duzo nalozy to az zostaja smugi biale przy wcieraniu :-) nie ma zadnych alergii na niego..

mam pytanie jakie kosmetyki polecacie do sprobowania z pl ? bo w uk jest maly wybor praktycznie tylko jonhsons :baffled:i oilatum, a z pl chce sobie cos przywiesc inie wiem co :laugh2::sorry2:nivea, bambino co ladnie pachnie ??
 
Ja tam nie wiem bo my to praktycznie wszystko johnson baby, chusteczki tylko używamy różne:
Bambino i nivea, a no i balsamik bo ciałka mamy hipp.
 
witam co prawda moj Julka jest sierpniatkiem ale zlalazlam was przez google szukajac info o pampersach :)

my uzywamy od samego poczatku chusteczek bambino bo tylko one nie uczulaja, pamerkow firmy papers nie uzywamy bo mala ma na nie uczulenie :( dopiero jak weszly pampersy sleep %play postanowailam sporobowac i okazalo sie zen i cuzlaja :) wogole super cieniutkie jak na te gorace dni i slicznie pachna , nie przesiakaja po calej nocy :) wiem ze w tesco powinny byc bo ostanio kupowalam :) mimo braku gumek na pelckach sa dluzsze przez co kupa i wylazi poza pieluche :) wczesniej uzywalismy huggiesow premium i bella happy , ale bella okazaly sie smierdzace ;p od rossmanowskich odrazu mielismy odparzny tylek :) Julka na pol roku wazyla "tylko" 9200 ale ma dosyc spory tylek i kupowalismy jej pieluszki od 11 kg ,w tej chwili pampersy sleep&play (nieuczulaja :p) a co do chusteczek bambino zdaza sie promocja ze za 2 opakowania place ok 9zl :)
 
naprawde polecam babino chusteczki opakowanie pojedyncze ok 5/6zl . my tez zawsze mamy problemy finansowe ( jesli po oplatach zostaje komus 500 na zycie to chyba sa problemy)
 
Wczoraj kupiłam w Tesco chusteczki Huggies Classic,myśląc,że to nowe opakowanie Huggies Pure i się baaardzo rozczarowałam:szok:,bo są cieńsze od tych Pure i się rwą:angry:.Następnym razem kupię zapas w Rossmannie:tak:.
Nie godne polecenia są według mnie FROTTO z Lidl-a,zapach i w dotyku to nie jakiś balsam tylko szampon do włosów,strasznie lepkie,ale czego się spodziewac za 3,99:baffled::dry:?
 
reklama
Ja dzis kupilam Blance te same pampersy co zawsze zielone pampersa 4+, chusteczek uzywam z morrisona niebieskich lub zielonych biale mi nie pasuja bo nie pachna , a te zielone z dodatkiem rumianku sa swietne polecam mamusiom mieszkajacym w Uk , sa milutkie nie kleja sie nie rwa nie za mokre extra :tak: tylko troszke jakby sliskie bo :tak:maja duz tego balsamu co nawilza :tak:kosztuja okolo £2, a za 4 opak zaplacilam £3.50:tak:
a szamponik nabylam nowy takze z rumiankiem jonhsona:tak: ale kapie sie w wodzie z oliwka,i dodatkiem plynu do kapania ;-)i am bardziej miekka skorke :happy::happy:i taka delikatna , i wreszcie nie sucha jak papier:crazy: pozdrawiam a uzywa ktoras z was nivea chwalicie sobie czy nie ? a jak z kremami przecioplalajacymi dla dzieci ? jakie polecacie ? bo ja wogule nie wiem jakie mam kupowac i czym sie sugerowac ???:nerd:
 
Do góry