reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

reklama
a Dlaczego ci iw nie pasuja ?? co w nich nie tak ? ja sobie chusteczki chwale Mama miala i mi dala przywiozla z Polski. super sa bo ladnie pachna i sa delikatne :tak:
No proszę, a ja do tej pory słyszałam same złe opinie o tych chusteczkach.:baffled::sorry2: Ale jak widać -ile użytkowników, tyle opinii. Każdemu co innego pasuje.:tak:
Ja np. próbowałam chysteczek z biedronki DADA, bo słyszałam pozytywne opinie, a dla mnie były beznadziejne -za twarde.:baffled: Za to podpasowały mi DZIDZIUSIE.:-)
A z Maciusie, jak był starszy, to używaliśmy pieluch z Belli. I bylismy zadowoleni (a Iiwka nie poleca;-)) -są grubsze i może troche twardsze, ale dobrze wchłaniają.
Także nie pozostaje nic innego jak samemu testować.:-p
 
reklama
Racja!:tak: jak dla mnie to różnią się bardzo od tych zwykłych pamperkaów:tak: Nawet w dotyku czuć kuleczki w nich. i nie mają rozciąganych pasków,Możecie spróbować bo i tak cena jest ok! 50szt za 29,9 w tesco
 
Do góry