reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Ostanio kupilsimy takie tesckowe peiluchy, wygladem przypominajace pampersy. Dziewczyny poiprostu tragedia, one wogole nie przepuszczaja powietrza, malemu od razu na dupci zrobily sie chrosteczkie potowki, takze my zostajemy przy rosmanach i pampersach :). Chusteczki tylko pampres
 
reklama
uzywalam takich zwyklych pieluch jak chcialam oduczyc JAsminke siusiac w pieluszke, chcialam zeby poczula ze ma mokro w pupcie. No i powiem Wam ze pomoglo i szybko wyskoczyla z pieluch :tak::-):rofl2:
 
Ostanio kupilsimy takie tesckowe peiluchy, wygladem przypominajace pampersy. Dziewczyny poiprostu tragedia, one wogole nie przepuszczaja powietrza, malemu od razu na dupci zrobily sie chrosteczkie potowki, takze my zostajemy przy rosmanach i pampersach :). Chusteczki tylko pampres
Koffana,a jakie te Tesco kupiłaś UNISEX czy VALUE,bo te drugie to badziewne.
Tu wszystko masz opisane Federacja Konsumentów - poznaj swoje prawa
 
My często uzywamy tych teskowych (fioletowych)i jestem bardzo zadowolona są lepsze od tych biedronkowych i lidlowych.A na noc zakładam pampersa.
Obecnie kończymy haggisy sa dobre tylko ta rozmiarówka jakaś chyba zaniżona bo 4(8-14kg)to na Julka troszke małe a on waży ok10kg.
Macie moze już rozeznanie odnośnie tych do pływania czy sa różne firmy i które są najlepsze.
 
My przy Maćku do pływania używaliśmy Huggies Little Swimmers. Według mnie były ok -spełyły swoje zadanie i byłam zadowolona. Grześ też będzie takich używał, bo zostało nam po Maciusiu.:tak:
A czy są inne "pływające" pieluszki, to nie wiem.:confused:
 
Ja nie uzywam huggies sa beznadziejne , ladne wzorki i nic po za tym :no:
Tylko pampers i morrisona, husteczki morrisona i kremik do pupci tez a plyny tojonhsons ale te z oliwka i plyn i balsamik .

zobacze w polsce jak bede jak sie sprzawdza innefirmy to wam powiem co o nich mysle :tak::-)
 
My tez użwamy czasami tych z tesco Unisex i ja nie mam negatywnej opinii.Zakładamy je tylko na dzień ale są ok.A tak to Pampers i Huggisow.Probowalismy tez pampersow tych pomarańczowych z rumiankiem i sa dla nas dobre.Jak w szpitalu Grzes był to tam dawali Bella Happy i po nich dostał wysypki na pupie
 
reklama
My w Polsce wypobowalismy Bella Hapy i jak dla nas sa dobre i pewnie bym je kupowala ale tu w Uk ich nie ma,wiec pampersow uzywamy

Buziaczku a Wy uzywacie z Morrisona ? i jak? warto je kupic?a jaka cena?

Huggisy dla nas sa okropne bo robily sie kulki gdy tylko Amelka sikneła:baffled:
 
Do góry