reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla Ciężarówek:)

To jest pełna nazwa: Babydream Fur Mama - oliwka
W internecie można poczytać opinie, większość bardzo pozytywna, ale (jak we wszystkim) są i negatywne. No ale trzeba wziąć poprawkę na to, że niektórym choćby nie wiem, co robiły, rozstępy w ciąży i tak się trafią.

Mi ona pasuje, planuję niedługo kupić też Bio Oil, bo słyszałam, że jest świetny (raz dziennie chcę stosować jedno, raz drugie)
 
reklama
No i sie stało! Dziewczyny dorobilam sie plam na twarzy od tego hamakowania :(((( jeszcze nie sa jakies super ciemne ale w dobrym świetle lazienkowym wyglądam jak dalmatynczyk! Wczoraj kupiłam sobie juz krem z filtrem 50 ale co teraz zrobic żeby sie ich pozbyć??? Peelingi? Bielinka?
Kurde nie dość ze pryszczata to jeszcze łaciata :/
 
moja siostra miała po ciąży straszne plamy i robiła po karmieniu cosmelan - wszystko poznikało i wygląda jak 'młody bóg' :p Droga sprawa, ale się opłaciło, bo po plamach nie ma śladu, a robiła to 5 lat temu i od tamtej pory normalnie się może opalać i plam nie ma

http://www.cosmelan.info

Nie wiem, na ile w samej ciąży jesteś w stanie coś z tym zrobić.
 
DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co stosujecie aby uniknąć rozstępów???? ja do tej pory uzywalkam Palmersa ale chyba jest za sl;aby bo zaczely sie pojawiac drobne rozstepy,od razu zaczelam uzywac Bio Oil, podobno Mustela jest dobra. POMOCY !!
 
ja tez mam bio oil i to chyba nic nie daje, bo ja mam rozstepy na cyckach i to takie spore, smaruje i dooopa. na brzuchu nie mam poki co, ale to od poczatku smarowalam tolpa z rossmana i nie wiem, czy to takie dobre, czy po prostu taka mam skore na brzuchu, bo moja mama tez rozstepow w ciazy na brzuchu nie miala
 
katiusza...ja polecam mustele, stosuje ja od 3 miesiąca, chociaż można już od samego początku:tak: starcza na naprawdę długo. ja stosuje ja tylko raz dziennie, drugi raz jak mi się przypomni to oliwka sobie brzuch i piersi smaruje. no i jakos poki co jest ok. no ale ja mam male piersi no i malutki brzuszek mimo 7 miesiaca;-)
 
Na rozstępy nie ma sposobu ;-) Ja nie używam niczego anty-rozstępowego i skóra póki co piękna. Smaruję się normalnymi balsamami (tylko wybieram takie intensywniej nawilżające - bardziej masła, niż balsamy) po umyciu, czyli dwa razy dziennie - czyli tak, jak przed ciążą.
W pierwszej ciąży paćkałam się różnymi specyfikami z napisem "na rozstępy" i skóra wyglądała tak samo ;-)
 
Cześć Mamuśki!

Ja używam od 3 miesiąca bielenda sexy mama na rozstępy na brzuchu, udach i pośladkach. Do tej pory ani jeden rozstęp się nie pojawił (odpukać!!!) Do biustu też używałam bielendy sexy mama, ale niestety uważam, że nie spełnia dobrze swojej funkcji. Przerzuciłam się na cocoa butter palmersa- krem ujędrniający do biustu. I jak dla mnie jest rewelacyjny!
Kremu do biustu zaczęłam używać zbyt późno i niestety pojawiły się małe rozstępy. Jednak krem palmersa zahamował rozwój następnych a te powstałe trochę zbladły.
Zatem polecam!!!!
 
reklama
Ale.... zapomniałam napisać, że nie tyle rozstępy są moim problemem, co cellulit! Jest straszny (jak dla mnie) i jest wszędzie. Uda (przód, tył), pośladki a nawet (co dziwne) na żebrach!!! Zaznaczę, że wagę zawsze miałam w normie. Jestem, tzn. byłam przed ciążą, kobietą o normalnej budowie ciała. Nigdy nie miałam nadwagi. W ciąży póki co przybyło mi 10 kg.

Czy stosujecie coś na cellulit w ciąży? Można nie można? Ja używam masła pomarańczowego z perfecty i tego samego peelingu do ciała. Teraz kupiłam masło pomarańczowe z ziaji, bo perfecty akurat nie było ... :(

Czy można stosować coś "mocniejszego"??
 
Do góry