reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosmetyki dla Ciężarówek:)

Saguaro też walczę z cellulitem wodnym, peeling z kawy sypanej stosuję przed prysznicem i perfecte mama :)
ciężko jest się go pozbyć bo to skutek zatrzymywania się wody w organizmie!
 
reklama
Dziewczyny na rozstępy chyba na prawdę nie ma rady.. jak ktoś ma skłonności to ciężko się ich ustrzec.. ja do 29tyg nie miałam nowych.. ( niestety mam po okresie dojrzewania na biodrach i udach..:-() , a teraz znowu na biodrach pojawiły mi się nowe czerwone kreski.. są na po dwie z każdej strony ale trochę mnie to przeraża .. smaruje codziennie oliwką z rossmanna baby dream fur mama ale jak widać po moim przypadku.. jak ma się tendencję to chyba najdroższy krem nic nie zdziała..
Na brzuchu odpukać nic nie mam, piersi też nie.. ale to dlatego ze nic nie urosły:szok:
 
basia89 może wydaje Ci się, że nie urosły? Mi też się wydaje, że moje piersi są takie jak przed ciążą, ale jednak stanik musiałam zmienić na większy, bo poprzedni upijał. No i niestety wyskoczyły mi małe rozstępy... :( o tyle dobrze, że pojawiły się od dołu brodawki, więc nie są tak bardzo widoczne :)
 
Ja narazie nie mam problemow z rozstepami, caly czas smaruje brzuch pharmaceris przeciwko rozstepom, pewnie jak sie pojawia to blizej konca ciazy kiedy brzuch bedzie najwiekszy
 
Przyszlam ściągnąć jakieś pomysły co do specyfików na rozstepy ale widze ze w sumie używam tego co wszystkie tu: palmers, bio oil i babydream , narazie super, bio oil bardzo dobry na pozbycie się szybsze rozstepow

Iza unikać słońca musisz, filtry co 2-3 h się smaruj a z plamami to chyba po ciazy dopiero się rozprawiac niestety :/
 
Do góry