reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosmetyki dla Ciężarówek:)

u nas hitem jest zel Lierac na rostepy, kupilam w promocji ale tez tak troche na zasadzie, zebym pozniej nie miala wyrzutow sumienia ze nic nie robilam :)
a tym olejkiem migdalowym to zobacze czy gdzies go moge kupic (bardziej w aptece, czy sklepach bio??)

macie jakies fajne stronki z recepturami na domowe pilingi i maseczki? bo ja musze cos z tym moim dekoldem i plecami zrobic, naprawde tak zle to ja jeszcze nigdy nie wygladalam :/

LIERAC PHYTOLASTIL
 
reklama
Coś nie działa :eek: Stronka się nazywa ecospa.pl

Iza -poszukaj sobie u nich jakiś przepisów na naturalne mieszanki. A olej to raczej w w sklepach bio i z jakimiś orientalinymi kosmetykami.
A z pilingów to polecam taki z kawy (oczywiście fusiatej, a nie rozpuszczaliki ;-) ). Ja ostatnio dolałam do kawy trochę oliwy z oliwek i super efakt to dało.
 
wiecie co, dostałam wczoraj od znajomego przedstawiciela krem przeciw rozstępom Mamamil i powiem wam, że jak posmarowałam brzuszek wieczorem tak dalej jest nawilżony :) nie zostawia śladów jak oliwka, a rano mam taką samą skórę jak po oliwce.. ciekawe czy cosik pomoże :)
 
a ja kupiłam ten olej ze słodkich migdałów, bo chcę jak najmniej chemicznych kosmetyków i też fajny jest, nawet w miarę się wchłania, tym bardziej, jeśli na wilgotną skórę posmaruję..
 
Uzywam Musteli podwojnie dzialajacej, szybko sie wchlania, ladnie pachnie i jest wydajna, tak wiec polecam
Jesli chodzi o jakis olejek to slyszalam o Bio Oil, ktory chce kupic i wyprobowac, bo dosyc ze na rozstepy to jeszcze na blizny :-)

IzaVarsovie polecam peeling z kawy sypanej, zalej dwie lyzeczki goraca woda tak by zakryla kawe, gdy sie zaparzy i wystygnie bedziesz miala papke do masowania, ja tak posladki i uda masuje by uniknac celulitu :baffled:
efekt jest niesamowity!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, napiszcie mi proszę jak wygląda Wasz codzienny rytuał pielęgnacji cery? Chodzi mi czym przemywacie skórę i jakie kremy nakładacie (rano i wieczorem)?:-)
najbardziej pomocne będą dla mnie rady dziewczyn, które mają tłustą cerę, tak jak ja :baffled:
 
ja juz niczego nie uzywam, mi sie od wszystkich kremow zatykaja pory i robia rozne syfki :/
mydlo Dove i co kilka dni teraz ten piling z kawy (wysusza mi skore, ale tez i syfki) na dzien skora normalnieje a potem znow sie przetluszcza albo strasznie wysusza. jak sie robi taka sucha ze zaszyna mi sie z twarzy sypac robie 1 w tyg pilling enzymatyczny
 
reklama
Cera tłusta dla mnie = nanocząsteczki srebra jest kilka róznych preparatow z tym aktualnie używam Acneline do cery trądzikowej antybakteryjny żel i tonik do mycia twarzy w rossmanie kupiony a kremy z avonu aktualnie (bo należy zmeiniac co kilka m-cy) takie zielone solutions wlasnie do cery tlustej
 
Do góry