reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
Gola Polunia jest boska a jak ładnie się z pradziadkiem prezentuje
andrzelika Alanek słodki, a razem ładną prezentujecie rodzine
Ssabrinaa może Sami pilotem zostanie, skoro od małego bawi się w latanie
Helenka narazie do tyłu dreptanie nie obejrzysz się a będzie do przodu śmigał
angie ładnie się KIngusia z medalem preznetuje
ankusch Martyna fajne miny robi, a z Ciebie nie zła fryzjerka

wszystkie nasze bobiki są piękne
 
anus0207 super was widziec ponownie !!!! Marika jest sliczna i te jej czarne oczka,cudo malenkie :-) a braciszek widac ze poza siostra swiata nie widzi ;-) kochana kwitniesz i slicznie wygladasz ;-):-) a zdjecie spiochow w jednym lozku jest super :)))
 
Helenka1986 - pięknie Oluś raczkuje :)
Ewika87- cudowna niunia, pięknie chichocze :)
angie80- Ależ Kingusia dumna z taty :)
Andrzelika1989- Mój Olek denerwuje się baaaaaaardzo podobnie, tylko jeszcze nie umie powiedzieć dada, mama, lub tata :)
ankusch- Ślicznota ;)!! Schowaliście gdzieś pierwszy kosmyk włosków :)?
Aneczka87- WOW!! Gratulacje :)!!
anus0207​- Twoja córcia ma przepiękne oczy :)
 
Julianna tak schowaliśmy włoski :-) Kupiłam album i mam zamiar tam przechować te włoski,ząbka..na razie jest opaska ze szpitala,zdjęcia z usg i te włoski a ze zdjęciami się zbieram i jakoś mi trudno aby coś wybrać i wywołać:-)
 
Ankusch my mamy taki sam plan :) Też Album na zdjęcia i na tą chwilę pochowałam tam zdjęcia z usg, wyniki badań, wypis ze szpitala i opaskę ;) I również walczę z wyborem zdjęć, bo dla mnie wszystkie są bardzo ważne i warte wywołania xD
 
reklama
Angun ale sliczne widoki WOW !!!! a Arturek jak sobie super siedzi w spacerowie i oglada :-) widac ze na jego tronie siedzi sie mu super,zadowolony jak nigdy :-)
 
Do góry