reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

oj nawet bardzo on ciągle się śmieje ludzie nie mogą uwierzyć nawet jak nerwy pokaże , a ja mu coś powiem to śmiech i gadanie, a jak wstaje z pobudki to gada ja podchodzę i mówię, dzień dobry , a on w śmiech
 
reklama
Angie widać jak dumne jesteście z waszego faceta ;-) Gratki dla niego :-)
andzelika twój synuś jest bombowy :-)Moja też ma takie nerwy to ja się wtedy z niej śmieje i niezła jest reakcja
 
Angie fajna z was rodzinka, jeszcze raz gratulacje dla dzielego sportowca!!
Andrzelika Alanek jest rozbrajający, nerwy a za chwilę śmiech :-)
Ankusch ślicznie Martysi w krótszej grzyweczce, mała ślicznotka!!! A mamusia jakie kuszące spojrzenie posyła fotografowi ;-)
 
helenka - ale się już wysoko Olek podnosi ! Śliczny synuś :tak:
ewika - Wasza mała zawsze na każdym foto uśmiechnięta, nawet jak bidulka ospę miała to też z szerokim uśmiechem, cudna jest:tak:
Julianna - super fryz! I fajne foto mamy z synusiem :tak:
andrzelika, Alana po mamusi mały optymista - lubię na Was patrzeć :) Gadane to On ma niezłe :-D
Ankusch - Wasza mała też śmignęła nieźle!!! i jakie ma nózie długie! Obydwie jesteście śliczne:):-D
Angie - piękną masz rodzinkę, Kingusia jest śliczna i Ona ma zawsze fajowe czapki! Też Wam sporo córa urosła!:tak:
 
reklama
Aneczka - woow, brawo dla Zosi - siłaczka!!!! A wiesz, ja pamiętam pierwsze foty Zosia jauk u taty na brzuszku lezała i tak wysoko główkę trzymała i nawet sobie pomyślałam, że może wczas siedzieć i chodzić:tak:
 
Do góry