reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Angun świetne miejsce na spacerek! Arti widzę zachwycony, że będzie jadł (wnioskuję, że dopiero będzie, bo jest czysty;-))
Anus córeczka piękna, zresztą po mamusi! Super śpią z braciszkiem!
Aneczka ale pięknie Zosia siedzi!!!
Ankusch wiesz, że ja jestem zakochana w Martynce! Ma najsłodsze pyzy pod słońcem!
Angie gratulacje dla męża!!!! Widać, że jesteś dumna:-)
Julianna jaki fajny śmieszek!!!
ewika widzę, że z Lilki rośnie niezła modeleczka:-)
helenka super, początki raczkowania u Was.
 
reklama
[FONT=&quot]Helenka1986[/FONT][FONT=&quot] Olus chyba już zaczyna raczkowac?[/FONT]
[FONT=&quot]Julianna_Szcz[/FONT][FONT=&quot] Aleks ma śliczny uśmieszek, po mamusi ;D[/FONT]
[FONT=&quot]Agnie80[/FONT][FONT=&quot] Kingusia przyzwyczaja się do medali? Może Olimpijka nam rośnie[/FONT]
[FONT=&quot]Ankusch [/FONT][FONT=&quot]rośnie nam ten skarbek w oczach. Widzę że też lubi tworzyć różne pozy ;) Modelka malutka. A te jej włoski muuuaaaa ;*[/FONT]
[FONT=&quot]Aneczka87[/FONT][FONT=&quot] Zosia już pięknie siedzi.[/FONT]
[FONT=&quot]anus0207[/FONT][FONT=&quot] normalnie zakochałam się w tych cudownych oczach. Jak będe miała synka to rezerwuje sobie małżonke dla niego ;D[/FONT]
[FONT=&quot]Angun[/FONT][FONT=&quot] Król Artur wie gdzie jego miejsce ;D Zachowuje się jak prawdziwy król ;)[/FONT]
 
Angun swietne miejsce, a są kaczuszki? jak Maluszek podrośnie to bedzie miał kogo karmić. ale Artiemu sie włosie bujneło, sliczny blondasek z niego. i taki zwarty i gotowy do jedzonka.

Ewika87 no sobie siedze i jaka jestem szczęśliwa. Cudeńko Małe
ps. to czekamy na narzeczonego :-)
 
Ostatnia edycja:
Anus sliczne masz, dzieciaczki, a Marika juz czaruje spojrzeniem!!! Kaczuszki są, teraz nawet pływaja takie maciuokie, słodkie!!!
Ewika gratulacje dla Lilki w opanowaniu nowej umiejętności!!!
 
Angun - fiu fiu, ale masz przystojengo syna ! Tron okazały ;) Arturkowi zjaśniały włoski ?:) Pięknie tam, gdzie spacerujecie:tak::tak:
ewika - gratki dla malutkiej!!!!!!
andrzelika - Wasz mały jest świetny, już pisałam optymista po mamusi :-):tak::tak:
Mikado, angie - ale super bąble razem wyglądają! Cudni są oboje! :tak::-D
 
Andrzelika mój Artur śmieje się identycznie jak Alanek!!! :-)
Mikado, Angie zdjęcie nr 2 rozbraja, świetnie razem wyglądają wasze dzieciaczki!
Gola Arturek ma blond, ale zależnie od tego, jak pada światlo czasem wydają się mieć ciemniejszy odcień.
 
dziewczyny podczas mojej nieobecności tyle zdjęć doszło że nie jestem wstanie podziwiać każdego z osobna więc zrobię to hurtowo NASZE DZIECIACZKI SĄ NAJPIĘKNIEJSZE NA ŚWIECIE :) i aż się wierzyć nie chce że ten czas tak szybko leci :-)
 
reklama
Gola wata przy wózku Poli wygląda jak kolorowy balonik :-) Mała chyba nie była za bardzo zainteresowana kózką ;-) a wata widać,że smaczna tylko brudzi paszczę co ??
 
Do góry