reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

dzięki dziewczyny

Gola- ja wiem, czy schudłam ?? Może zostało mi jeszcze z 4 kg do wagi sprzed ciąży, twoja Polunia też widziałam ślicznotka normalnie dama,że szok będzie miała wzięcie :tak:

Mim- ale super na plaży też planujemy jechać latem jak się uda, ładnie razem w czwórkę wyglądacie zapewne mili z wam ludzie to widać, a dzieciaczki sweet

Julianna- twój Aleks duży chłopczyk nogusie pulchniutkie bardzo śliczny chłopczyk

angie pierwszy raz cię widzę na zdjęciu śliczna mamusia śliczna córunia

winki świetne zdjęcia :tak: niesamowicie Oli wygląda kawaler , że hey

anek ale Zosieńka tobie urosła piękna dziewczynka, widzę, że jak Alan nóżki do góry daje ... i może jeszcze kopie? Alan mi tak kopie,że ostatnio wózek spawać musiałam hehe

ocelota piękny dzieciaczek, a jakie uśmiechy słodziachne

kasiek jaka śliczna sesja pamiątka na całe życie wspaniala Oleńka wygląda ładna dziewczynka

katarek masz ślicznych chłopców twój mały duży dziaciaczek już jest wygląda na o wile większego, no , a ta mina zwycięzcy może będzie jakiś sławny sportowiec z niego więc ćwiczenia zacząć czas hehe :tak:

onanana- jaka sweet minka, coś cudnego

cocca- mina waźniaka jest zachwycająca hehe niezły amant mały

angum twój kawaler to będzie miał powodzonko jak nie wiem już teraz czaruje

margo- hohoho ale lasencje z was bardzo pięknie wyglądacie

ssabrinna- twój Sami zawsze mnie zachyca te jego włoski i minki jeny jakby w Polsce był to by dziewczyny mu żyć nie dały tak by za nim biegały :tak:

niunia Wikusia już taka duża pięknie wygląda i ślicznie się uśmiecha stroisz tą swoją calineczkę cudnie

agalodz zdjęcie "tata mnie usypiał" hehe chyba syn tatę :p fajowe, mój Alan też ma takie bajeczki i daję mu oglądać , bardzo ładnego masz synusia

ponko twój Filipek jest tak idealny,że wygląda jak te bobaski z reklam czy gazet bardzo ładny chłopczyk no i na czworaka jest aż zdziwiona byłam mój tak nie robi

Mikado ale Filipkowi smakowało tak się usmarował hehe fajny chłopczyk

mycha- ależ on patrzy na tą łyche i myśli pewnie no dawaj mi jeść co ty sobie myślisz hehe

ewika - cudny dziewczynka i ten uśmiech coś wspaniałego

helenka- ale on wcina tego kromala a jaki zadowolony :) z pewnością pomyślał jeszcze kiełbacha do chliba by się przydała hihi

justynaz- hihi następna piękność usmarowna jedzonkiem

mirelka- poważna minka :) hehe
I inne dziewczyny macie śliczne dzieciaczki i już takie duże :)
 
reklama
Anek widać, że Zosieńka świetnie się czuje w spacerówie, wierzga nóżkami tak samo jak Arturek :-)Kawał z niej babki już!
Winki-Oli ma pełen relax na tarasiku!
Mim spanie na dworku jest świetne, Arturek śpi zawsze o wiele dłużej niż w domku, Grześ jak słodko wtulony w kocyk. Fajny spacerek na plaży, choć widać, że mocno wiało.
Gola Polunia jak zwykle elegantka, śliczne ma sukieneczki a z pradziadzisuiem zdjęcie urocze!
Andrzelika miło znów widzieć Twoja rodzinkę, Alanek rosnie jak na drożdżach, bystry chłopaczek z niego!
Angie Kingunia jest urocza, jak się uśmiecha, to sama słodycz!!! Wszystkiego naj z okazji pół roczku!
Julianna chyba ząbki niedługo będą, bo Aleks ciągle coś w buźce ciumka :-)
 
andrzelika Alanek wyglada super,a wy kochani wygladacie swietnie,milo was znowu widziec a Ty laska kwitniesz ;-) a zdjecie profilu Alana jest boskie te jego sliczne oczka ;-)
mim super rodzinka z was widac ze Maksymilian ma niezla frajde i zabawe nad morzem a Grzes tak slodko wtulony w Ciebie:-)
 
Mikado, cóż za pamięć lub dociekliwość :) Tak, to chłopak a nie dziewczynka, ma długie kłaki mimo że jak większość częściowo wyłysiał i rzęsy jak żyrafa. Ponieważ ubierany jest głównie na beżowo/biało czasem na niebiesko, brany jest za dziewczynkę jakby dziewczynka nie mogła być w beżowym.
ocelota ja nigdy nie miałam wątpliwości, czy Mateuszek do dziewczynka:) A na Twój profil spojrzałam bo Cię nie znam/nie pamiętam.
Ocelota witamy Mateuszka, kolejnego przystojniaka w naszej galerii.

Anek faktycznie wózior krótki się robi albo Zosia rośnie jak szalona:)
winki cudownie macie z tymi parkami i czystością, tu kupa na kupie, trzeba na chodniku uważać. Olinek plażowicz :)
mim Grzesio słodko śpi.
Gola Polunia jest prześliczna jak laleczka i te oczka radosne.
andrzelika fajnie biesiadujecie! Synuś w prababcię (?) wpatrzony:) Piękne te oczka! Jakiś smutasek z Ciebie na zdjęciu:)
angie Kingusia Ci tak szybko rośnie i taka radosna jest.
Julianna ale masz akrobatę:) Słodziak!
mim fajna wycieczka nad morze, kangurkowi dobrze. Ale,ze w kurtkach??
Ssabrinaa och schrupałabym Samiego, jest przeslodki! Już pisałam,że mam słabość do małych chłopców ?(w zdrowym sensie)Ten uśmieszek mnie rozbroił!
 
Ostatnia edycja:
Ssabrina Sami jak zwykle czarujący, śmieszne robi samolociki, pewnie ma zabawę, że potrafi rączki od podłoża oderwać!
Mikado Filipek rozbraja miną bułeczką, i jaki poważny w koszuli- sama słodycz!
Helenka Wojtuś jak mały raczek pełza do tyłu :-)
 
Ostatnia edycja:
Angun masz racje,smiesznie to wyglada bo odrywa raczki i nozki w tym samym czasie i nimi macha i piszczy przy tym zazwyczaj ale widac ze sporo go to kosztuje energii i szybko sie po takich wybrykach meczy :-)

Mikado Filipek robi urocze minki a ten usmiech ma boski :-D
 
andrzelika- piękna fotografia, i jakie rzęski śliczne :tak:
Mikado - super sesyjka ! A środkowa minka na bułeczkę - najlepsza!!!! Śliczny maluch!
SSabrinaa - Polcia też ćwiczy samolociki, Sami jest b. silny super na wyprostowanych lapkach się unosi! Ale ma czuprynkę ! Beatles mały! ;)
 
reklama
Do góry