reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
Mikado, cóż za pamięć lub dociekliwość :) Tak, to chłopak a nie dziewczynka, ma długie kłaki mimo że jak większość częściowo wyłysiał i rzęsy jak żyrafa. Ponieważ ubierany jest głównie na beżowo/biało czasem na niebiesko, brany jest za dziewczynkę jakby dziewczynka nie mogła być w beżowym.

angie80 to urodziny Wasze? W końcu półroczność też zobowiązuje :) Kinga piękny marynarz
andrzelika1989 - zdjęcie z babcią ma tyle emocji. Wygląda jak profesjonalna scenka rodzajowa rodem z national geographic
Gola84 - to samo co u andrzeliki. Zdjęcie z dziadkiem mistrzostwo świata. Tyle kontrastów ile tylko można było zawrzeć. On statyczny ona ruchliwa, on ubrany na ciemno ona na jasno. Po prostu idealny obrazek na koniec starego i początek nowego roku (nie uchybiając dziadkowi :) a Pola ma śliczny kształt oczu
winki80 - gdzie znalazłaś czysty kawałek trawy? Zazdraszczam Skandynawii. Albo jak mam schizy albo rzeczywiście wokół mnie sam syf mimo lasu 200 m od domu. A Oli dorosły, okulary, czapka z dorosłym daszkiem, butla samodzielnie, świeca profesjonalnie
Anek82 - jacie, pierwszy raz w spacerówce i spacerówka zdobyta
kasiek2511 - Oleńka wygląda nie jak Oleńka a Nikita w tej papasze (vide Elton John i Nikita). Istna syberyjska dziewczynka
 
Anek - ale Zosia zadowolona! Poła też ma zaciesz jak siedzi w spacerówce, ale jest jeszcze jakaś taka malutka do niej, na wertepach rzucą Poliszonkiem jak złym pieniądzem!:baffled:

winki
- Woow, ale se Olinek siedz! Młodszy od naszej Poli, ale ona się tak nie utrzyma jeszcze, ach te jego duże ślepka!:)

angie
- cudne jesteście obydwie, laski jak się patrzy, Kingusia śliczna i jak ją ta mama stroi!:-D:tak:

andrzelika - ale fajnie Was widzieć ! Foty super, Ty śliczna a Wasz Alanek przystojny! Pozdrawiam!!!! :)
 
Ocelota - ja bym nie miała żadnej wątpliwości ze to chłopak. I to sliczniutki. I fajne zestawienie jak sie zmienia. No i siad profesjonalny.
Anek- cudowna poza z nogami w górze. Kurcze jakie one muszą miec silne mięśnie brzucha by wiecznie te górki tak trzymać. Jakie fajne butki.
Mim - no pełen relax. Tez bym pospala pól naga w cieniu w ogródku.
Gola- Polunia mogłaby byc modelka ciuchów dla dzieci. W tej czerwonej sukienusi wyglada jak lato. Ślicznie.
Oli daje radę z siedzenie nasłuchwianiu nogach pochylimy do przodu. Aż rwie sie by tak siadać. Ale po chwili bec i leży.
Andrzelika - jakie fajne zdjęcia. Super wygladasz. Dobrze ci w blond włosach. I Alanek jaki fajny chłopak. Jaki babci ciekawy.
Angie- Kingusia zawsze taka radosna i zainteresowana. Ślicznie wyglada na elegancko i tez ma śliczne buciczki. No i ty lasencja jak zwykle.
Mikado- no tutaj nie mogę narzekać na brak zieleni. Wszędzie są parki i trawniki. Ludzie naprawdę sprzątają po swoich psach więc naprawdę nie ma kup. Nawet koło bloków są wielkie trawniki z placami zabaw, laweczkani, stolikami. Koło mojego domu po trawnika h skaczą króliki.
A park ze zdjęcia był naprawdę cudny , z dywanami niebieskich i białych kwiatków i wielkimi drzewami rozkwitajacych magnoli.
 
Gola Polunia wyglada super,slicznotka z niej i jaka juz jest duza dziewczyna :-) a zdjecie z dziadkiem jest sliczne ;-)
andrzelika Alanek juz taki duzy jest i jaki przystojniak,slicznie kochana wygladasz ;-)
angie Kingusiu Wszystkiego Najlepszego na te polroczku kochana !!! smieszek kochany z niej jest,slicznotka taka juz jest duza;-):-)
 
andrzelika- jakie Alenek ma rzęsy śliczne - piękny jest! I jak Ty dziołszka schudłaś!
Mim cudne zdjęcia, zazdroszczę tego morza! :-) Piękną masz rodzinkę!! Kurcze, przymierzam się do chusty już chyba miesiąc, jak tylko mi coś gotówki wpadnie - kupuję!!!!! Bo u nas są super tereny wokół las i pola, łąki , a wózkeim mi mega ciężko wjechać PS Wasi chłopcy chyba do siebie podobni ?:)
Julianaa - ale fany klusek się zrobił z Aleksa i też ma śliczne oczka! Rośnie Wam jak na drożdżach
 
reklama
margo ale z Lenki śliczna dziewczynka!! I rzeczywiście duża jest!! świetnie ubrana!!
katarek ale przystojniaki z Twoich synów!! A nóżka w buzi to jest to;-)
kasiek przepiękną sesję ma Oleńka!!! Wygląda ślicznie- jak aniołek!!!
Ocelota Twój synek jest słodziutki!! Przystojniak z niego!! A Ty moe byś napisała do nas na wątku głównym?? Zapraszamy: https://www.babyboom.pl/forum/dziec...topad-2011-a-48877/index1632.html#post8521278
Angie Kingusia jest prześliczna!! I jak rośnie Wam fajnie!!! A opaska rządzi. ja mam taki sam kolor jak Wy o wszystkie koralowe juz wykupione hehe Na urodzinach obie wygladałyście bardzo ładnie!!!
Anek Zosia sie świetnie prezentuje w spacerówce!! Widać ze jej to pasuje!! A co do wymiarów tej spacerówki to ja mam wrażenie że moja też zaraz bedzie za mała...
Winki super fotki!! Opalanie na tarasie/balkonie superowe!!!
mim ale Grzesiowi dobrze!! Też bym sobie tak pokimała w ogrodzie:-) No i wypadu nad morze zazdraszczam!!!
Gola Polunia wygląda cudnie!! Jak zawzse ubrana pięknie.A fota z dziadkiem wymiata!!!
Andzrelika ale Alanek rośnie!!! Przystojniaczek z niego!! Śliczne masz włosy kochana!!!!
Julianna ale przystojniak z Aleksa!!!
 
Do góry