reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Dorcia no mały właśnie padł heh a wkurzyłam się bom się łopisała haha i nie ten guzik sobie wcisnęłam ale za to już piszę od nowa :-)


Gaja tez mielismy taki niebieski a teraz dzieci maja taki mocno żółty taki ciepły ale nie pamiętam jak się nazywał ale od razu jaśniej w pokoju a co do pisanie to jak mój nie pisal tak teraz jak tylko dorwie cokolwiek do pisania to bach na ścianę ale poza tym po niczym nie chce hahaha i tez mam takie że masakra nawet przed kolędą myłam je heh i conieco wyszorowałam ale na dłuższą metę to jak bedę tak szorować to się chyba do poprzedniej warstwy dokopie :-D


Edysiek a co dobrego robisz kurde kończą mi się pomysly ehh... a ja pierwszy czy drugi raz wyszlam tak sama bo wiecznie z małym a on też nie usiedzi w wózku hehe a ja tam twoja sypialnia?:-)


Jolek ?



A ja chatę ogarnęłam na błysk i jeszcze gary mi zostały nienawidze zmywać:baffled: a i brat mi pudła przyniesie i stare łachy out na wieś bo się już tyle nazbierało że brak wolnego miejsca w szfie:-p
 
Gaja a miałabyś malutkie zdjątko pokoju ??? :rolleyes:

Editek dzięki za rade, to teraz się będe zastanawiać hahahaha mój plan troszke się zmieni ;D
ja na obiad mam łososia ze szpinakiem :tak:
 
I tak idąc twoim palnem jak mlody wstanie to lece po rybki i zrobię chłopakom z makaronem i sosem czosnkowo-ziolowym a ja zjem tez ze szpinakiem heh
 
Editek na zdrowie :D
ja się tak ożarłam,że dramat :-D jeszcze Mati zje później i przy dobrych wiatrach będę miała na jutro..

zrobiłam 8abs a długo nie robiłam i myślałam, że się wykończę :szok: zwłaszcza te ćw z nogami w gorze..
 
Hejka.
Editku jestem jestem jeszcze mnie nie wywiało :-D Choć wiatr taki że szok:baffled:
Ja dziś późno bo my dziś z Igim wstaliśmy po 10tej :szok: telefon nas obudził :zawstydzona/y: Dlatego ja dziś wszystko z opóźnieniem. Ogarnięte już mam jeszcze bym chciała komody i szafę umyć bo ten kurz z przedpokoju już opadł i myślę że w końcu można a i ćwiczenia jeszcze przede mną:) Całe szczęście obiad mam bo wczoraj M ogórkową ugotował:)
Co do tapety to ja tylko na dwie ściany ją chciałam ale cały czas mam wrażenie że jak ją się rozwinie to już tak fajnie nie będzie wyglądała jak ten kawałek na fotce. pomyślę jeszcze.

Edyśku
no to wyjazd za pasem szykuj się szykuj:)

Gaja u nas też pizga :) ale to już pisałam na fb:)

Mateuszkowa
szybko masz ten obiad:)




 
Hej dziewczynki, witam po tygodniowej chyba przerwie, ostatnio byłam kilka dni w Polsce, zimno brrr ;-) Ale przynajmniej sie wyspałam :D Dietke trzymam chociaz w samolocie zjadlam kanapke, bo mi przy odprawie zabrali moj serek wiejski myslalam, ze ich zabije! A nie jadłam od rana a lot mialam o 20, wiec musialam cos zjesc, na szczescie na wadze sie to jakos nie odbiło. Jeszcze chwila i bede miała polowe celu za soba, moze pozniej pojdzie z gorki. Nie cwiczylam tylko tydzien czasu ale dzis juz wracam do czego zdazylam przywyknac. Ale o czym chcialam napisac, bo ja to od zawsze w sumie cierpie na wstydliwe kibelkowe sprawy a na dukanie to juz w ogole, czesto raz na 3-4 dni chodze :( Bylam w Polsce na hydrocolonoterapii, moje jelitka takie leniwe sa ze jakos niespecjalnie mi ten zabieg przyniosl efekt. Raczej jednorazowy bo faktycznie przez 2-3 dni czulam sie swietnie a teraz jakos bez zmian, moze jakbym zrobila ten zabieg kilka dni pod rzad to by cos pomoglo... Czy ktoras z was korzystala z tych zabiegow w wiekszej ilosci?
 
Myangel pierwszy raz słyszę o takich zabiegach :nerd: Poszukaj na necie gdzieś po jakiś forach, może tam znajdziesz odpowiedź.
A wcinasz otręby...mi pomagają:)

Gdzie reszta lasek się podziała???
Mój młody dziś znowu nie spał w dzień i coś czuję że odchodzimy od popołudniowych drzemek :(:(:(
 
witam,
właśnie szykować Olkę do przedszkola muszę, dziś ma bal to musze ją przebrać, trzy dni szyłam przebranie ale ma za to takie którego nikt nie będzie miał. obszyłam tylko ciuchy hehe ale kurka łatek to się naszyłam tyle, że az palec mnie boli:-p
 
reklama
Hejka :-)
Gaja co uszyłaś? hehe

Jolek aj jakie kolory dawaliście na ściany? Widzisz twój odchodzi od drzemki a mój jak niemowlak już trzy dni pod rząd śpi po 3 godziny hahaha a może to to niskie ciśnienie ?:confused:

Myangel ja też nie słyszałam nawet o czymś takim. To jest coś jakby udroznianie jelit?


A ja siedzę piję kawkę i myslę jak tu dzisiaj nic nie robić:dry::-) Wczoraj byłam z małym na spacerze chyba ze dwie godziny przy okazji zakupy normalnie ledwo wózek pchałam po roztopionym sniegu a jeszcze obwieszony ze wszystkich stron normalnie jakbym ćwiczyła te dwei godziny heh ale na szczęście już dzisiaj wszytko stopniało i będę mogła wyjśc bez wózka chyba:confused: bo wietrzysko od Was dotarło juz do mnie hehe
 
Do góry