reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Iza mi sie też wydaje, że on tatowy jest bo choćby kręcone włosy po nim ma i oczów kolor i w ogóle ułożenie oczu. No ale to chyba tylko ja widzę bo T. jakoś nie hehe:-D

A Bartolino to fryz jak stary ma już, Miłoszka tak ścinałam od małego:tak:
 
reklama
:-) wróciliśmy ... nie wiem teraz która co pisała, ale odpiszę z grubsza - starania o dzidzi były :-) ale ostatnio w niedziele ... a dziś nie wiem czy się wyrobimy ... robiłam testy LH i wychodzą ciągle negatywne :szok: ... albo owu dopiero będzie ... pobolewa mnie raz na jakiś czas podbrzusze i lewy jajnik i strasznie mi "mokro" dosłownie ;/ Przepraszam ale idę działać :* buziaki!!
 
Witam :-)
Wczoraj się wkur :angry: dyrektor zabrał mojemu mężowi premię (no i jeszcze wielu osobom też) bo jakaś reklamacja była, choć to ewidentnie nie z winy produkcji, tylko tych dziadów na górze :angry:
Zaraz jadę na zakupy, ale nie chcę mi się nic, nie dość że wydatków dużo w tym miesiącu to jeszcze wypłata okrojona.
Chcę kupić Angeli podręczniki do szkoły, mam tylko nadzieję że wszystkie będą. W tamtym roku zamawiałam przez internet, ale były jakieś wybrakowane :baffled: to już nie chcę.

Alusia mam nadzieję, że dzisiaj samopoczucie lepsze :-)
My mamy piwnicę dużą to jest gdzie to wszystko trzymać.

Butterfly owocnych staranek :-)

Gaja że Ty jeszcze czas masz na Chodakowską :szok:
I przyznam Ci rację, że po takich ćwiczeniach człowiek jest niby zmęczony ale ogólnie to pełen energii :tak:

Kropeczka moje ogórki to chyba dopiero się zaczynają. Na razie zrobiłam 49 słoików, a zwykle przekraczam 100 :tak:
Teraz będę polować na takie malutkie na korniszony, a jeszcze chce zrobić jakąś sałatkę i paprykę marynowaną. Tylko muszę kupić paprykę jak będzie w rozsądnej cenie ;-) I nie wiem co z cukinią. Robiłam już kiedyś w słoiki ale mi nie podeszła.
Jakoś muszę to wszystko ogarnąć, bo kto za mnie to zrobi :-p

Mateuszkowa to chyba większość babć jest taka, albo przekarmi albo nakarmi słodyczami i dzieć potem nic jeść nie chce :tak:

Gaja, Kropeczka super chłopaki :-)
 
Dzień dobry :)
U nas pobudka od 6. Poodkurzane, pozmywane, teraz podłogi i meble, których mam niewiele do odkurzania.
Edyśku a nie macie związków zawodowych? albo nie można się odwołać na piśmie? zawsze to jakiś straszak na dyrekcję, ja się ze swoją nie pieściłam :tak:
U mnie marynaty nie schodzą, przejadły się, nie marynuję nic. Moja mama zrobiła trochę cukinii w occie, ale na słodko - dobra.
W zeszłym roku też zrobiłyśmy z mamą po 50 słoi ogórasów dla każdej i... mnie zostało jeszcze z 20, więc w tym roku symbolicznie.
A z cukinią na słodko Gaja ma super pomysł: ja do dyni (cukini nie mamy aż tyle, żeby przetwarzać) dodaję: cytrynową lub pomarańczową galaretkę i ananasa z puszki, gotuję razem dość krótko i gorące wlewam do słoiczków. Drugi raz nie gotuję, słoiki się zamykają. Spróbuj, może Wam zasmakuje.
Tak Żaneta, ma fryz jak stary, w dodatku jego :-D
A Maksiu od razu widać, że tatusiny, nie trzeba się zastanawiać, a moja ostrożność wynikała z tego, że czasem dzieci bardziej podobne do dziadków niż rodziców (córka mojego brata to cała moja mama! :-D)
Motylku co to te testy LH?
Dorota, Ala - wstawać! :-)

Ala nie wiem co z tym naszym spotkaniem...pomyślę jeszcze, sprawdzę mapę, dam znać ok. 10-tego.
A na marynaty mam mnóstwo szaf w domu, i piwnicę (nie chodzę, bo się boję :-D)
Jolek nas zdradza na majówkach pewnie....:-D
a szkapinka Jolit@ to już wogóle nie bywa :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej
wstałam po 7..więc dobra passa spania do 8 po dwóch dniach poprostu odeszła w siną dal . :baffled: kosiarki i wiertarki za oknem od 6. bajecznie.. zaraz idę sprzatać, tylko oczywiście musiałam tu zajrzeć :-D i śniadanko wszamię - dwie z serem żółtym, a wczoraj jak P zrobił kolacyjke z uwielbianym prze ze mnie "mięsiwem" to myślałam, że sie zżygam, ryba to śmierdziało i smakowało :baffled: ja nie wiem co to ma być, pewnie na @ wrażliwa się robie hehehe


Gaja dzięki za zdj :* ale Twój synio to widać że ma charakter hahaha:-Dsłodkie loczki
Iza , Bartuś już wygląda jak prawdziwy mężczyzna! :D taki dorosły :D jak żeś to obcięła? reszte kłaków też? ja podcięłam jeszcze za uchem i z tyłu
i wyglądamy tak:
Zobacz załącznik 487126Zobacz załącznik 487127Zobacz załącznik 487128

co do Twojej przypadłości Iza, to ja też tak mam tyle, że szmaty zostawiam na krzesłach :nerd:

Butterfly wszystko na najlepszej drodze ;-)

Edysiek współczuje strasznie, wiem jak taka premia pomaga w codziennych wydatkach, zwłaszcza jeśli wiesz, że ma być i nie odkładasz specjalnie bo z premii pójdzie na to :/ szkoda okropnie , co do przekarmiania to chyba tak jest no cóż, będe stac na straży ..
 
Dorota zdjęcie nr 3 to mój faworyt!
Uwielbiam tak obciętych chłopców - niby fryzura na pensjonarkę/grzeczne dziecko a w rzeczywistości słodki urwis! nic mu nie zaczesuj! fantastycznie wygląda!
 
no właśnie zdj nr 3 to wg mnie masakra ;D dlatego zaczesuje mu na boczek ale skoro mówisz, że nie ma takiej tragedi ;-D hehehe
 
Hej LASKI :))
Właśnie przed chwilką byliśmy zawieść nasza Audi wymienić rozrząd :tak::tak: no i przed chwilką po podliczeniu kasy zostało nam 700zł :no::no: do końca sierpnia :no::no: no nic poświecę swoją kasę na wakacje ;-).

Gaja a jak zakwasy? Masz jakieś? Ja dzisiaj wieczorem będe szaleć i jutro pewnie nie wstane z łóżka :-D:-D.

Mateuszkowa a mały słodko wygląda :-):-) a ja jeszcze śniadania nie jadłam ale zaraz sobie ugotuje jajko i zjem z ogórkiem ;-).

Kropeczko no ok to spojrzyj na mape i jak coś obczaisz to daj nam znać i potem my zobaczymy :tak:.

Edysiek no szkoda premii... Zawsze jak są wydatki to kasy mniej a jak nie ma jakiś dodatkowych to kasy jest więcej :no:.


A ja dzisiaj muszę skoczyć na zakupy bo jutro robie grila jak S będzie miał wolne. Szukam jakiegoś przepisu na łatwe, szybkie, proste ciasto ;-) nie chce mi się robić tych urodzin bo moja teściowa i babcia wolą jechac jutro na zakupy niż przyjść na urodziny ale co zrobie... Chyba że S nie będzie miałwolnego to jak pojdzie do pracy o 15.30 to siądę w auto i pojadę do rodziców.
Buziaki ;* do zaś ;*
 
reklama
halo, halo! :) Dawno się nie witałam z Wami. U nas też kosmiczne doły finansowe. Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby wczorajszego szczepienia nie zafundowała nam moja Mama :baffled: 270 zł za pneumokoki i 110 za 5 w 1 :szok: Dodatkowo spindolił się nam piec gazowy- 900 zł za wymianę części lub 2400 za nowy piec. Wybraliśmy opcję pierwszą i w tej chwili miałabym w lodówce światło, gdyby nie niezawodna mamcia.
Z radosnych wieści, wbijam się w rozmiar 38, a już nie pamiętam, kiedy pasował. Co prawda brzuch to flak pełen tłuszczu, ale jest już motywacja konkretna o walkę z tym paskudztwem.
Auto się nam też cudownym zrządzeniem losu jakoś samo naprawiło. ;-)
 
Do góry