reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

eh, mój Mateusz to istny tajfun.. balkon jest celem, zrobi wszystko, żeby się dostac, rzucanie się na ziemie i wyginanie opanował do perfekcji, jak mu tylko zabraniam :szok::szok:


EDitek masz ci los.. kopiuj sobie zawsze albo w wordzie,notatniku pisz :tak:
Butterfly myślę, że nie ma co wchodzić w nia w dyskuje, powiedzcie, że nie i tyle, albo że może kupić ale ten który sie Wam podoba, jak chce pomóc..mój Mateo tez miał nowe rzeczy tzn łóżeczko, wózek i jakies graty ale ubranka cześciowo nowe a cześciowo używane bo przecież co takie dziecko małe znosi ? prawie nic.. teraz lata w używanych kupionych za grosze a nówki ma jak dostanie od kogoś albo jak jest jakaś super okazja, wyjątkiem są body, skarpetki, czapki, śliniaki :p buty które wg mnie powinny być nowe ;-) ale pierwsze śpiochy szpitalne miał używane bo były najmniejsze ;-)

wózeczki fajne, aczkolwiek ja jestem fanatyczką bezpiecznych fotelików czyli takich które mają gwiazdki.. 3 a najlepiej 4.. więc nie woziłabym dziecka w takim .. ale to tylko moje zdanie :zawstydzona/y::-D a co do kg, to ja sie w ciąży ograniczałam, nie żarłam jak świnia tylko zdrowo i bez przesady, dopiero w 8-9 mc zaczęłam jeść to co chciałam bo już mnie szlag trafiał czyli jakieś czipsy były.. lody.. a tak to zdrowo..
 
reklama
Implasty wózki tez są superowe :)
Dorka mój Maks to też tajfun, spuścisz go z oka i nie wiesz czego sie spodziewać po wejściu do pokoju bo on ma mega pomysły na zdemolowanie ścian, mebli i podłóg:baffled:
Co do tycia w ciąży to ja się też z Maksem ograniczałam ale jadłam mega dużo owoców, i dużo ruchu miałam. I udało mi się tylko 8 kg przybrać, do końca 5-go m-ca nie przybrałam nic, później to wiadomo i dziecko i wody swoje zrobiły no i woda ztrzymana w organizmie. Ale przy wyjściu ze szpitala miałam wagę jak przed ciążą:tak:
 
Hejka :-)
Witam się ponownie dzieć zasypia to mam chwilkę. Ostatnio tak szaleje że nawet na dzialce na dupce nie usiedzi ani woda ani piasek nic mu nie pasi masakra za to siedzenie w samochodzie w taki upało o taaak. Nawet nie mam chwilki żeby sobie na dupie usiąść . W sumie to dobrze zawsze coś schudnę hihihi.

Alusia ja podkład używam Lirene rozświetlający, jednynie taki mi przypadł ale swietnie kryje i kosztuje cos około 25zł. Tusz mam Rimmel taki co ma dwie szczoteczki jedna pogrubia druga wydłuża jak lubisz mieć widoczne rzęsy to polecam heh. A te maseczki to mam tą oczyszczająca z avonu tez tak się fajnie odrywa jakbyś skórę ściągała i ta oliwkową tez mam ona chyba nawilżajaco działa bo użyłam jej tylko raz. A kupiłam je w promocji 3 za 30zł jakiś czas temu.Muszę chyba zacząć częściej uzywać.
Motylku widzę,że oglądasz wózki to powiem Ci że ja własnie miałam Bodlera ecoline i w stelażu połamały mi się rurki w środku i nie uznali mi reklamacji bo to moja wina podobno a ja ani małego nie kołysałam tylko zwyczajnie jeździłam po jakichś wertepach ot po zwykłych chodnikach. i tak po pół roku kupilismy kolejny nowy. A co do wózków przez dziadków kupowanych to mi moi rodzice dla tego starszego kupili ja tylko sobie wybrałam a nie taki jak oni chcieli.
Mateuszkowa buciki fajniutkie mój miał podobne tylko kremowe i tak się fajnie zatrzymywał na piętkach a nie przewracał sie na dupkę heh A wy juz macie to autko czy dopiero jesteście na etapie oglądania i wybierania?
Gaja współczuję choróbska a ty jeszcze na tyle rzeczy masz siłę uchu:-) szacun kobieto:-)
Edysiek znowu wyjeżdżasz kiedy ty to wszystko pierzesz hehhe my jak jedziemy z soboty na niedzielę to ja sie już z tymi łachami, ręcznikami nie mogę ogarnąc heh. Wy śpicie na tych pompowanych materacach? bo my ostatnio już przrzucamy się na takie zwykłe co do łóżka są bo z tamtych nam ciągle powietrze schodzilo nie dużo ale jednak. Ateraz do busa to se moge naładować ile chcę hehe
Jolek dzieki mój juz całkiem zdrowy tylko grasuje za czterech hehe. A ty używałaś te kredki z avonu fajne są i jak tam twoja dieta?

A ja tak jak sobie obiecałam to się diety trzymam no może poza jednym piwkiem wczoraj warką cytrynową ale wole się napić niż zjeśc cos hihihi:zawstydzona/y::-) A ty Alusia jak tam skusilaś sie na tą pizzę?
 
no to Gaja z czego Ty sie odchudzasz?? ihihihih ja spadłam 7 kg mniej po porodzie no i zostało wtedy 6 .. wiec trza było zebrac dupe w troki :D ja nie odważyłabym sie póki co spuścic go z oka, nawet dzis przyciął sobie palucha a ja siedziałam obok ale schował się za oparciem łóżka :/ a teraz śpi..jupiiiiiiiii

u nas jakis halny wieje, masakra
aha, uwierzycie, że BUTY MATEUSZA SĄ MAŁE? gira mu urosła przez noc czy co? czy to efekt kupwoania buta w skarpetkach a bosa noga w domu jest dłuższa?!!!! zostaje mu jakieś 3 mm luzu więc trzeba wymienić ...kurde :/

edit:
Editek mamy upatrzone wszystko teraz trza finanse organizować a czas ucieka :(
 
Dorota odchudzać miałam się z czego bo miałam lekką nadwagę czyli te 75 kg.

Editek Maks też uwielbia w aucie jechać, tylko go wsadzić i dziecko szczęśliwe a z rok temu tu udręka z jazdą samochodem była - jak to sie zmienia:-D
 
Dorotko to takie autko to sporo będzie gdzieś koło 3 z przodu kosztowało co?
Mi się podobają te terenowe ale ja mam tylko dwa typy albo wolkswagen touareg albo audi q7 i jak narazie zbieramy hehe kaskę;-) i też chcę swojego sprzedać ale chętnych brak chyba mu nowe zdjęcia porobić żeby się jakoś w sóncu prezentował:-D:-D:-D
 
Gaja aaaa...to wiele wyjasniaale popatrz juz jest dawno u Ciebie 6 z przodu ;-)

Editek no dokładnie.. my w zasadzie nie rozglądalismy się za terenowymi ani suwami, ale jest okazja to bieremy zwłaszcza, że duże , no i jak się jakieś dziecie napatoczy po drodze to będzie jak znalazł ;-)

a mój mały tez uwielbia jeździc autem, wsadzamy go, ba! nie zdażymy go wsadzić to juz brum brum mówi i cała drogę i piszczy jak ciężarówki mijamy, eh :sorry2:
 
Editek używałam i używam tych kredek. Super są:):) Co do diety to poprzedni tydzień mi nie poszedł,ale zaczęłam walkę od nowa.

Ja w ciąży też dużo nie jadłam za to M nauczył mnie pochłaniać słodycze i to mnie zgubiło, a do tego brak ruchu :/
 
Hej hej hej! :-)

Edysiek, jeszcze jazdy mam. :) Połowa godzin do wyjeżdżenia mi została, chyba z 15 o ile się nie mylę.


Ja dziś jestem w mega nastroju. Zrobiłam sobie piękne zakupy na allegro. : D Tyle sukienek sobie kupiłam, aż nie mogę się doczekać aż przyjdą!
SALE SUKIENKA pensjonarka KOŁNIERZYK BEBE PP3 S/M (2512238074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
SUKIENKA koronka PASTELOWE KOLORY kwiaty r.uni P19 (2495421355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
NOWOŚĆ SUKIENKA TUNIKA KWIATKI 3D koronka vintage (2491399377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PLISOWANA SPÓDNICZKA gipiura KORONKA r.uni P04 (2468906903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
SUKIENKA tunika DODA KORONKA gipiura zip r.uni P03 (2455498698) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
LATO zjawiskowa sukienka ELEGANCKA ECRI r.M/L 2400 (2485292869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-80% -80% WYPRZEDAŻ -80% -80% (2499793506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Właśnie zjadłam trochę szpinaku, i pierogi z mięsem. W ogóle dowiedziałam się, że mam lekką anemię. Ja nawet na anemika nie wyglądam. Żebym ja coś chuda była, albo blada. A tu takie coś. I teraz nie mogę krwi oddać. : <
 
reklama
Toxicstars oj laska będziesz w tych kiecuszkach i rwanie będziesz miała jak się patrzy :):)

Kurde chciałam iść z młodym na plażę na plac zabaw ale śpi i śpi. Odsypia chyba te wszystkie dzionki co z kuzynem szalał i mało spał w dzień.
 
Do góry