reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Izulku rano o 7 w półcieniu hehehe ;-) Mateusz nie budzi się w nocy mysle, że męczyła go kupka po brokułach i szpinaku bo rano byla powitalna zielona niespodzianka hehehe i bąki cała noc :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: to ile razy on sie budził tak w nocy moge policzyć na palcach 1 ręki ;> on z tych co śpi po 11 godz... :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:
a z tym ecco zobacze, chociaż nie wiem za co hahahahahahaha ;-)

Butterfly witaj :-)
 
reklama
A u nas słonka ni ma i chłodno, zaledwie 20 stopni:baffled: a chciałam dziś podziałkować, chyba że pogoda się poprawi nieco później, póki co T. pojechał na działkę skończyć stół bo sam robi dla nas gdyż do tej pory taki wypierdziany mały mieliśmy że 2 osoby przy nim to już tłum:sorry2:

Dziś z dietką postaram się grzeczniej, zjadłam 2 skibeczki razowca z wędlinką i na razie wsio:tak:

Na obiad mam kurczaka, sama to pewnie znów owsiankę zjem bo jakoś nic mi sie nie chce na obiady szykować:baffled: a to niedobrze, bo mało zróżnicowane te posiłki obiadowe jem:dry:
 
Dorota no ja też nie bardzo miałam za co, ale na takiej przecenie warto wydobyć ostatnie zaskórniaki, tym bardziej, że nie kupuję tego, co modne w sezonie, tylko standardy tj. Czarne szpilki open toe. Chiałam granatowe, nie było mojego rozmiaru.
B. Natomiast kupił fantastyczne klapki za 113 pln.... No i w Ecco to wykonanie butów, a chodzi się w każdych jak w kapciach.
 
Dziewczyny, co to się wczoraj działo. :-D Rozpoczęcie piękne, tłum w strefie kibica nie do opisania, jeden wielki ścisk, wszyscy hymn pięknie śpiewali z szalikami w górze, potem kibicowali, dopingowali, a kiedy czesi strzelili gola połowa ludzi zaczęła wychodzić, jacyś ludzie zemdleli, czy coś bo karetka podjeżdżała. No masakra, na gdańsku potem jeden wielki szał, wszyscy środkami ulic szli bez kitu ze strefy na starówke. : D ogólnie stwierdzam, że z irlandczykami się bawi super! Z hiszpanami również. Tylko na hiszpanów trzeba uważać, bez kitu. Szaleństwo tym szaleństwo. ^^ Teraz już bym chętnie była z dala od tego euro : D
 
Aga, mecz przegrany ale euro trwa, i tyle to gra.. nie podoba mi sie strasznie nie - sportowe zachowanie co niektórych, tacy mądrzy itp. to niech na trenerów się szkolą..i tyle w tym temacie :p

Butterfly a no weekend pogoda piękna to i nie ma nikogo ;-)

Izuś niestety ecco musi poczekać, jestem pod kreską, została mi kredytowa ale tej francy ruszac nie chce bo sama wiesz jak jest później- a i tak już trochę ruszona :/, kupiliśmy wózek pare dni temu więc też wydatki .. eh, życie :-D:-D

Żanetko a ja upiekłam dziś placek z rabarbarem i zjedliśmy cała blache:baffled::baffled: jeszcze zrobiłam jogurt ( gęsty ) z cukrem do polania tego i mmmmmmmmm..poezja..a na obiad?! porażka.. nuddle knorra :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


skrobnęłam na:ninja2:
 
Hello:-)
Witam się po weekendzie ale u mnie gorąc juz jest 25 stopni a co dopiero później :cool2: ale ja tam ciepłolubna jestem więc mi to nie przeszkadza zwłaszcza, że cały poprzedni tydzień lało.
U mnie niedziela spoko rano dzwoni teść i mówi zebym nic nie gotowała tylko przyszła do nich na obiad on już rosół zrobił a potem że małego weźmie gdzieś na spacer. No to ja spoko zebrałam sie pojechałam mały zjadł a ja ciach w samochód i na zakupki bo wtedy nie byłam po te buty tzn. bylam ale nie było rozmiaru i musiałam do innego CCC podjechać i wczoraj na spokojnie sobie połaziłam bez użerania się z małym. Kupiłam sobie w CCC sandałki i takie buciki bez palców na małej koturnie dziurkowane. Potem się jeszcze napiłam spokojnie kawy czyt. bez ganiania za malym. I po tak męczącym;-):-D dniu wrócilismy do domu. Miałam jechać nad wodę ale narazie jest zazimna a mały przeciez nie będzie na brzegu sie bawił:cool:. Takie wędlinki co pisałyście to ja mam co sobotę taka zaprzyjaźniona pani nam przywozi ze wsi juz kupę lat i jajka też. Już chyba ze 3 lata nie jadłam sklepowych jajek.Ale wiadomo jak się ma często to się przejada.


Gaja ja mam właśnie w kuchni taki łososiowy z morelowym i fajny jest bo nie widać tak tłuszczu i brudu kuchnianego hihi.
Jak czytam co Maksik Ci wyrabia to jakbym o swoim czytała, ostatnio gdzieś ma manię na wywalanie wszystkiego co się da i im większa góra tym fajniej i też dopóki wywala to jest Ok ale jak już nie ma co to się tym nie zabawi szuka sobie czegoś innego:dry:.


Mateuszkowa aleś mi narobiła ochoty na rabarbar chyba kupie sobie i zjem na surowo oczywiście bez cukru;-) a twoje wczorajsze menu mmm... palce lizać hihihi


Motylku u nas upał cały czas ale sama się go już nie mogłam doczekać dośc już tego zimna:tak:.

Kropeczko to rzeczywiście fajne przeceny ale u mnie nie ma ecco ani w pobliżu też :-(, jeszcze muszę małemu sandałki kupić bo kupiłam na necie next nówki i pochodził mieisąc bo były na styk teraz już małe, drugie nike ten sam rozmiar a za duże kuźwa muszę jechać do sklepu i mu na noge kupić mylę że w deichmanie będą jakieś fajne.

Edysiek a Ty gdzie znowu pod namiotem :-D?

Toxi to widzę że ciekawe Euro u Ciebie heh
 
dzień dobry :D

Butterfly kurka przegoń te chmury :D u mnie już 30 od rana...zaraz kłade malego i uciekam na balkon sie opalac troszke :D

Editek rabarbar mniam mniam polecam :D fajnie, że teście zajęli Ci się maluchem, ja się nie doczekam ale i nie czekam na to :p


a mój brat z narzeczoną ( wielebna ksieżną ) jadą z nami nad morze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co prawda w 2 tyg przyjeżdżają no ale... kurka BARDZO SIĘ CIESZE :nerd::nerd: nie ma co.. no ale, może to jakoś będzie
 
reklama
Dorka to sobie poszalałaś z placuszkiem :) Ale uwielbiam i kruszona i ucierane takie a'la babkowe z owocami i z rabarbarem ale teraz nic nie piekę bo po co się katować potem:sorry2: Zresztą znów 0,5 kg mamna plusie chyba po wczorajszej kaszance z grilla i choć miałam dużo ruchu bo szłam na działkę i wracałam na piechtę a to jakieś razem 4 km i cały czas pieliłam i coś robiłam to i tak waga poszła do góry:dry: No cóż zauważyłam, że teraz mi się waha +- 1 kg i nie chce spadać tak jakby się zatrzymała i na tym koniec:-(

I ostatnio zauważyłam, że skóra na udach jest rozciągnięta, jak sie położę na boku i uniosę udo to normalnie wisi jak worek - jestem jak stary worek po kartoflach normalnie:baffled:
 
Do góry