reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Cześć Wam. ! Byłam wczoraj już tak zmęczona, że nie miałam siły wejść wieczorem. ^^ Tyleee sięęę porobiłooo u mnie. Byłam wczoraj na pierwszych wykładach z teorii z prawka. :) Fajnie było. A wcześniej widziałam się z panem M. :-) nawet ćwiczyć nie miałam siły.
 
reklama
Iza popieram !!!ciągłe ograniczenia nie służą - bynajmniej nie mi! i jak ten roczek??? był już czy nie???
Jola ale to nie takie łatwe tak kręcić :D
Aga prosimy o szczegóły ;>

zaczełam przeglądac oferty wycieczek:rofl2::rofl2: dopiero na sierpień/wrzesień ale jak mnie to cieszy!
 
Motylku, tak, robię prawo jazdy. :)

Dorotko, ale ja nie wiem jakie szczegóły, mam rozwiane myśli. : D był w Polsce teraz na urlopie 4 tygodnie, w sobote wraca do Niemiec. Ale masakra, 200 km był ode mnie, a i tak przyjechał, żeby się ze mną spotkać. :) cały dzień prawie spędziliśmy ze sobą.​
 
Aga no raczej wcześniej zrobić prawa jazdy nie mogłaś, ale życzę Ci jak najszybszego ukończenia! Ja też jak Motylek cieszę się, że mam to już za sobą, ale od 15 lat je posiadam.
Dorota mnie ograniczenia służą, ale ilościowe, bo przed dietą jadłam duuuuużo więcej, a poprzejściu na nią ciągle byłam głodna. Teraz mam na odwrót - ciągle nie jestem głodna, bo jem często, nawet czasami i 7 posiłków, ale malutkie no i jak nie żrę na noc tyle słodyczy na noc no i się systematycznie ruszam, no to widać efekty.
Dziś pochłonęłam kawałek pizzy, dosłownie przed chwilką, zobaczymy jak jutro wskazówka wagi... :zawstydzona/y:
 
Iza no właśnie -często a mniej i wtedy nawet głupia czekoladka nie zrobi nam niczego zlego, oczywiście umiarkowanie tej czekoladki, jakbyśmy sobie tak odmawiały ciągle to poźniej mogłybyśmy sie nie pohamować na słodkie, no na pewno ja, więc od czasu do czasu i jak chce to zjem, bo jak sie przetrzymuje to później pożeram wszystkie śmieci, nawet te, których normalnie nie jem

Butterfly jak tam lekarze?

Aga ja mam prawko od ......od.... 8 lat prawie :-D ale nie jeżdże, miałam traumatyczna 1 jazde po zdaniu egzaminu z moim ojcem 100 km w jedną strone na wszystkich świętych i podziękowałam, nigdy więcej a teraz nie umiem się złamać, za duga przerwa, ale może z czasem wkońcu wyrusze bo jak jeżdzę po pasie startowym to wsio umiem ale gorzej, żeby wyjechać bo nie ogarniam :zawstydzona/y:


zjadłam na kolacje 3 małe kromalki z tym jedna z oscypkiem, prawdziwym z góry ode mnie:-D:-D:-D i winogronka :-D:-D:-D i będzie
 
Butterfly, napewno jest dobrze mieć to już za sobą. :-D też bym chciała.

Kropeczko, dziękuje. :)

Dorotko, mnie chyba nikt nie zrazi do samochodu. : D Nawet mój tata co on to jest na prawde okropny na miejscu pasażera. :-D Ale chce mnie uczyć troche wiec spoko. Ja już się jazd nie mogę doczekać. Od wczoraj tyle się uczyłam, że dziś robię max 2 błędy na testach. Czyli w granicy. xD Strasznie chciałabym mieć to już za sobą i mieć już swoje auto!
 
Mnie troche przeszlo bo i pogoda sie w ciagu dnia poprawila,ale pod wieczor znowu sie spipczyla ...a zreszta :-D nosilo mnie ...przed chwila odsteresowlam sie na mezu :sorry: na jezdzca :-D:zawstydzona/y: a co tam okres,toc nie znamy sie od wczoraj a ja potrzebowalam ;-)

Temat prawa jazdy :cool2: dla mnie to byl koszmar zdac tej pieronski egzamin...zdawalam 4 razy ,bo nerwy mnie zzeraly ,kasy poszlo sporo,zaczelam prawko w marcu 2007 a skonczylam w czerwcu tzn. zdalam (w koncu) 21 czerwca. A zdawalam w PL i te 3 tygodnie co mi kazali czekac na kolejny egzamin to wracalam zawsze do domu.No...i teraz inna kwestia...nie wazne jak dlugo prawo jazdy posiadamy tylko jak dludo z niego korzystamy :-D ja na poczatku tez sie balam jezdzic ale pierwsza samodzielna podroz z Niemiec do Polski dala mi duzo :tak: i kocham jezdzic teraz i to moje hobby normalnie ,odstresowuje mnie.
I Mateuszkowa ja tez mialam traumatyczna jazde jak zarabalam na parkingu,pelno ludzi a ja stoje tak i czekam na przyjazd
policji,Boze co za wstyd :-D a pozniej tez...poobijalam naszego golfa ,maz byl madry i specjalnie mi kupil mniejsze auto i nie nowe bym sie przyuczyla.No i sie nauczylam...sama ,bez instruktora obok...bo tak naprawde uczysz sie jezdzic dopiero sama po zdanym egzaminie gdy musisz sama podejmowac decyzje itp.:tak: no to sie rozpisalam...

@ w tym miesiacu trzyma wyjatkowo dlugo ..niech juz idzie precz bo przytyje 5 kilo :wściekła/y:
 
reklama
witam,
wy tu nie piszcie o wadze, każda z was je i chudnie Dorotka to w ogóle ewenement po napoleonkach chudnie haha:-D

Ja po jednym dniu z ciastem prawie kg na plusie:no: Fajny mam organizm nie ma co, a to tylko 2 kawałeczki ciasta:-p Chyba powinnam z niego w ogóle zrezygnować , tak zauważyłam, że po cieście najbardziej przybieram jak zjem, pewnie to zasługa mąki itp:confused2:

Co do prawka nigdy mnie nie pasjonowało i nie zrobiłam, mam tez traumę po wypadku (jako pasażer of kors), potem kilka nieprzyjemnych incydentów na rowerze (gdzie kierowcy w ogóle nie patrzą na dawane przez rowerzystę znaki że np. skręca albo że znajduje się na rondzie bo chyba jest niewidoczny), także rowerem jeżdżę tylko po chodniku :eek:

A poza tym wczoraj działkowo było, ogarnęłam te chlewik chwaściany ale jak pięknie wsio rośnie to szok, już sałaty swojej przywiozłam :tak:
Dziś z kolei gości mam, tzn brata z dziećmi a jutro ja do niego jadę do niedzieli, mój T. nas zawozi ale wraca do domu cwaniak:confused2:
 
Do góry