reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
no a ja sobie poćwiczyłam bo rano nie miałam kiedy to teraz kiedy to mam chwilke to nadrobiłam :) I pozamawiałam kilka akcesoriów do mojego akwarium bo ostatnio cos podupadło mi i musze je znów odnowić i tchnąć życie w nie, więc komplet roślin plus tło i kurtyna napowietrzająca i chyba zmienię rybki bo mam dwie drapieżne co inne zjadają więc pójdą won:tak:
 
Dziewczyny uciekam
laugh.gif
muszę się ogarnąć - miłego weekendu, bo nie wiem czy tu zajrzę jutro
biggrin.gif
odezwę się jakoś w niedziele
rofl.gif
 
Butterfly włosy jednak Ci nie podeszły?
Żanetko, a ja.. nie ćwiczyłam :( zjadłam tabliczke czekolady, masakra jakaś .. :( ( w ramach obiadu mała zapiekanka i właśnie ta czekolada :( ) głodna jestem dalej..mam kilo truskawek to zjem.. fajnie z rybkami :D chociaz ja lubie to nie mam bo jakoś nie ma gdzie a i sprzątać w tym mi się nie chce.. mam gryzonia i starczy!!!
Aga no to masz zabiegany dzień ale to dobrze :-) super, że wychodzisz, chwilka wytchnienia przyda się każdemu, a z panem M. hmmmmmmmm... bądź ostrożna ;-)
aha i piwsko wypiłam, bo kupiłam mężowi takie dobre -ukraińskie, ryżowe jedno, nie powiem 5 zł kosztowało!:sorry: ale raz na ruski rok można..


ja mecz oglądałam-jak nigdy! no ale, mąż lubi to niech ma, masował mi nogi w trakcie :D jak straciliśmy bramkę to przyniósł do pokoju pieluchę z kupą Mateusza!!!!!:szok::szok::szok::szok:na szczęście, no co za wariat, wyniosłam to zaraz bo i tak szcześcia nie przyniosła :p oczywiście pielucha szczelnie zaklejona.. :p

mam ogromnego siniaka na łydce - wczoraj mój wózek dachował!!!!!!!! z dzieckiem w środku !!!!!! koła przednie wpadły w zagłebienie między wysokim krawężnikiem a jezdnią i koniec, dziecko do góry nogami, na szczeście mały nawet nie draśnięty, jakoś tak szczęśliwie ten wózek upadł, a dziś znowu to samo, jak z poczty wyjeżdżałam!!! nigdy się to wcześniej nie zdarzało! ja nie wiem czy środek ciężkość jest inaczej, ale porażka !!!!!!! a może to ja już nie wyrabiam:cool::cool::cool::cool:
 
Hejka ja tak na sekundkę;-)
:-) Tez nie lubię oglądac meczu mój J. tez nie ale o wynik spytałam Brata hihii on lubi;-)

Ja normalnie dzień na pełnych obrotach, ale z racji tego że dzisiaj wypłata to trzeba sobie coś kupić i jeszcze jutro A co!
Tez mi sie cośś należy od życia to korzystam:-D

Pozdrawiam Was dziewczynki i miłego weekendu bo napewno nie dam rady zajrzeć tutaj, ale dietę będę trzymać jak Wszystkie :)
 
hej wam,
ja już po śniadanku i herbatce:tak:
Muszę ogarnąć mieszkanie bo kurcze Maks wstał o 6 a ja do 7.30 nie miałam sił z wyra wstać bo do 24 oglądałam z T. filmy:sorry2: Ech głupia baba ze mnie zamiast spać, bo potem zawsze to samo oczu nie moge otworzyć:dry:

Możliwe, że do końca dnia nie zajrzę bo jadę do brata;-)
 
hej
Wczorajszy dzien wyciety z zyciorysu normalnie,caly dzien lezelam nie bylam w stanie stac,bolala mnie cala czacha przod,tyl i nawet rzuchwa!! goraczka,raz cieplo,raz zimno mi bylo...lzy mi same plynely ,taka goraczke mialam...nie mam pojecia co to bylo...ale jeszcze do konca nie minelo,tzn czuje sie nieporownywalnie lepiej,bo wczoraj to nie bylam w stanie nawet do kompa usiasc ale jednak cos mnie ta glowka jeszcze cmi i kreci sie ... ale to moze z glodu,bo za caly dzien zjadlam jogurta tylko wczoraj,co sie jeszcze balam,ze go zwymiotuje ...
Bidulka moja lezala razem ze mna,to sie troche pobawila,to znowu polezala...przyszla Nadia to sie troche pobawila z Nadia a pozniej kolo 15:00 M wrocil...
No ,wiec i mnie w koncu jakies chorobsko dopadlo...przez te poje*ana pogode!!:wściekła/y:
Mecz ogladalam katem oka ,M ogladal a ja lezalam na kanapie w pokoju wiec trudno bylo nie zerknac ,ale tak w ogole to ja lubie ogladac mecz i jestem prawdziwym kibicem :-) nastepny mamy grac z Rosja co to wczoraj grala z Czechami i 4:1 dla rusow :shocked2: tak wiec czarno to widze ...mecz Rosja-Polska we wtorek.
 
Cześć dziewczyny :-D urwałam się z zajęć bo można dostać hopla z nudów :sorry2: okupuje komputer póki mogę :dry: bo dziś nocujemy u mojej kochanej przyszłej teściowej :blink::blink::sorry2::sorry2: mam nadzieję,że będzie spokojna :-p
 
reklama
Do góry