reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

hej
u nas wreszcie troche słońca bo ostatnio było dziwnie :baffled:
miałam w planach schudnąć przed weselem jeszcze ale nie wyszło mi to -_- dobrze, że mieszcze się w sukienkę dalej...
dzisiaj zostawie małego samego w przedszkolu i już mam stresa, bo ja to bardziej przeżywam niż on :-D

Edyśku daj znać jak po wizycie!!!! trzymam kciuki, żeby było wszystko ok :-) i pisz u nas jak najwięcej :-) a jak córa? już sie "przekonała"?
Gaja miejmy nadzieje, że Ola szybko się zaadoptuje.naprawdę to wszystko zależy od dziecka..
Gabryśka niezłego masz urwisa co za pomysły hahaha, jogurtowa maseczka specjalnie dla psiny :-p
Editku nie bał się? ja myślałam, żeby mojego zabrać ale chyba za wcześnie. poczekam aż będzie miał z 5 lat i coś zroumie hehehe
 
reklama
Mateuszkowa nie bal się ma dwa zdjecia jak siedzi na nich hehe wzięłam go bo ta wystawa tylko do 1 wrzesnia u nas, chbya Bałtów sobie robi reklamę heh
a ty się nie stresuj heh byle by mały nie płakał ;-)

Gaja jak w przedszkolu dala radę to i w szkole da heh
 
Helol,

Editek- sorry pomylilam nicki:sorry2:
fajna mial maly wycieczke :tak:

Mateuszkowa- znam ten bol rozstania z dzieckiem, nawet jak maly bedzie plakal to 5 minut i pojdzie do zabawek :tak:

Edysiek- kciuki za wizyte trzymam
 
Witam :-)
Ja po wizycie, ciąża potwierdzona na 100% i na ten tydzień wszystko wygląda prawidłowo, widziałam małą 0,6 cm plamkę :tak:
W końcu do mnie dociera, że naprawdę mam dzidziusia w brzuchu :-)

Mateuszkowa córa na razie dalej jest na nie, mam nadzieję że przez kolejne miesiące nieco się oswoi.

A i wygląda na to, że będę miała po co tutaj wracać za rok. Spodnie już robią się na mnie ciasne i mam 1 kg na plusie ;-)
 
Edytko bo u was duża różnica wieku i jeszcze młoda cała uwagę skupiała na sobie to teraz jest jej ciężko :tak: Mojej koleżanki córa to wręcz po porodzie jej mówiła, że jej już nie kocha tylko brata, że tylko nad nim teraz skaczą i on ma wszystko:-D. U mnie np żadne nie wyrażało niechęci aczkolwiek wiem, że Olka to troszkę przeżywała ale nic nie mówiła - widac dziewczynki takie są:tak:
 
hej laski
u nas pada, miało być ciepło a jest zimno, no szlag :no:

gabryska własnie mój nie płacze ani nic.. hehe, powinnam sie cieszyć ;-)
Edysiek to super, że super ! ;-) mam nadzieję, że córa się przekona, to wielka zmiana dla niej... była jedna jedyna a teraz mały Ktoś sie pojawi i pewnie zabierze jej mame.. :sorry:
Gaja hej ;-) ja tez taka byłam ponoć a miałam ponad 3 lata także chyba cos w tym jest..

reszta na:ninja2:
 
Edysiek- ciesze sie, ze zadowolona z wizyty i ze wszystko wporzadku. Mysle, ze twoja cora oswoi sie z mysla o rodzenstwie, bedzie dobrze :tak:

Mateuszkowa-to tylko sie cieszyc ze nie placze synus, samodzielny zuch :tak:

a ja dzis wzielam wolne w pracy i maluje pokoj mlodego, myslalam ze wyrobie sie zanim go odbiore z przedszkola no ale jedna sciana mi jeszcze zostala wiec raczej do 14 nie zdaze :eek::no:
 
Hejka:-)
Ja mam młodego w domu bo oczywiscie katar ma:crazy: Wczoraj robiłam weselne zakupy dla moich chłopaków bo oni wogle nie maja takich eleganckich ubrań heh no i 200zł ni ma a jeszcze buty:baffled:, no i oczywiście jeszcze J bo garnitur musi i koszulę i buty nawet mi się mysleć nie chce heh Dobrze że szkolne zakupy już dawno zrobione;-)

Mateuszkowa i co zostawiłas go samego w przedszkolu?

Edysiek fajnie że wszystko w porządku:-) a córcia napewno się przekona pewnie będzie wozić na całego i pomagać jak się tylko urodzi, dziewczynki to lubią;-)

Gabryska jakie kolorki wybrałaś?

Gaja a mój starszy znowu dokuczał małemu zeby tamten się darł, ale bił go tylko całował albo przytulał coś takiego i teraz tak sobie myślę że chodziło mu o zwrócenie naszej uwagi, chociaż i tak duzo czasu mu poswięcamy ale wiadomo teraz trzeba dzielić na dwoje dzieci.
 
hej
nie ma co jesień jak się patrzy , zimno jest no fantastycznie!
Editek jaką masz sukienke? bo ja na ramiączkach i to bez jakiegokolwiek żakietu!!!!!!! odstawiasz młodszego w garnitur?! ja patrzyłam, ale szybko przestałam. drożyzna a wiadomo zaraz się upaćka, będzie mu nie wygodnie i tyle.. idzie w takich jeansach rurkach w kolorze blue + koszula + sweterek, to dziecko więc mi to lata :p a małego zostawiłam wczoraj na 1,5 godz - poszłam pozałatwiac swoje spr. , a ten się zlał w gacie oczywiście, dobrze , że miałam w jego szafce ubrania na przebranie więc problemu nie było.. heh
Gabryska pomalowałas? na jaki kolor? :-)
 
reklama
Mateuszkowa mam taką princeskę w sumie z takim marszczeniem po boku i paseczkiem cieniutkim, zwykła, prosta do ganiania za małym to wystarczy, a małemu kupiłam spodnie z kamizelką i koszuę z krótkim rękawem bo mi już powyrastał no i wcale nie było takie drogie bo za spodnie z kamizelką zaplaciłam 40zł i za koszulę 20zł a na necie droższe są bo tez oglądałam. Ale i tak biorę mu na przebranie ciuchy bo wiadomo jak to dziecko wyciapie się albo obleje a my mamy 20km od domu to wesele.
Dobrze że miałaś ciuchy heh to Mati już całkiem bezpieluchowy?
 
Do góry