reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Maksa jeszcze nie daję do przedszkola bo póki nie znajdę pracy bez sensu jest żebym płaciła kilka stówek jak nam się i bez tego nie przelewa:sorry2: Także najpierw praca, później przedszkole. Na pewno za rok chcę go posłać, aby rok przed zerówką się zaadoptował, teraz jak siedzę w domu to nie ma potrzeby:tak:
Z nim tow ogóle będzie przeprawa w przedszkolu, bo on wczoraj nawet do bawialni takiej z kulkami itp nie chciał wejść. Olka weszła a on rzucił się na glebę i w ryk, ż on nie chce tylko chce do domu:baffled: A co dopiero do przedszkola:baffled:
 
reklama
hej

Editku przedszkole boskie, małego siłą wyciągałam rano po teatrzyku a popołudniu wychodzimy ostatni, musi zamknąć sale bo inaczej nie ma szans - kładzie się na dywanie i bawi się, albo chowa do namiotu... dobrze mu tam. to miały być zajęcia intergacyjne rodzic-dziecko , ale wiekszośc mamuś siedziała na korytarzu bo maluchy miały nas w doopce ;D to dobrze! chociaż cieżko mi było. jeden z tatusiów nawet się wzruszył nielekko i poszedł po fajki, chociaż rzucil kilka tyg wcześniej.. hehe
;-)
u mateusza jest 9 dzieci 2 letnich ( glownie mc czerwiec-wrzesień, jedno z marca więc tak jak on wszyscy ) 6 chłopakow, 3 dziewczynki, mati jest najwyższy ;D wygląda jak 3latek heh

więc póki co nie zapeszam, ale przedszole to idealny wybór i żeby tak zostało ;-)

gorszy stres mam z kupą do badania bo nie robi od 4 dni jak na złość :baffled:
 
Mateuszkowa ha wiedziałam że tak bedzie heh mówiłam Ci że zostawi mamusię jak mój:baffled: tylko mój to zamyka mi drzwi rano jak go zaprowadzam zebym nie weszła z nim przypadkiem do sali hehe Fajnie to kiedy go zostawisz tak na godzinke dwie czy wy cały czas musicie z dziecmi byc narazie?

Gaja a no tak szkoda płacić ehh.. ja narazie też siedze ale szukam pracy;-) tzn. moze juz cos mam ale to dopiero od konca wrzesnia także jeszcze czekam heh a jak sie nie załapię to chyba go zostawie bo szkoda mi go teraz od dzieci brac chociaż kasę nie malą bulimy:cool:

dobra zbieram sie i lece na solarkę, bo w dzien wesela będę najbielsza osoba na sali heh
 
Editku a kiedy masz wesele? bo ja w sobote teraz :D i tez mi opalenizna zeszła, a byłam jak heban ;/
ten tydz jest adaptacyjny ale jak widac dzieci juz siedza same w sali, a od przyszlego tyg rodzice moga zostawac ale nie musza jak ne ma potrzeby
 
Mateuszkowa ja wesele mam 7 wrzesnia i malego urodziny w tym samym dniu heh, babka mi powiedziała zebym mniej wiecej co dwa dni przyszła także w czwartek i sobote a potem po niedzieli tylko raz zeby utrwalic i powinno byc Ok , bo ja to rece mam opalone nogi najgorzej i twarz nie chce mi się wogle opalac, chyba dlatego że mam podkład na niej delikatny a jednak z filtrem jest.
 
Hej dziewczyny,

ja juz po pracy zaraz lece syncia odebrac z przedszkola. Wczoraj jaki mi numer odwalil, otoz nie pozwolilam mu sie na ogrodku w baseniku kapac bo az tak cieplo u nas nie jest a ten mi na zlosc oblal naszego psa jogurtem :szok::baffled: nosz kurcze pies caly posklejany, wiec obowiazkowo kapanie psa trzeba bylo uskutecznic

Mateuszkowa- dobrze, ze twoj synek tak szybko sie aklimatyzuje w nowym miejscu, przedszkole super wynalazek :-)

Gaja- a twoja corcia do pierwszej klasy idzie?

Edysiek- to mozemy sobie reke podac bo moj tez zaczal pokaslywac ehhhhhhh, ale tez do przedszkola go puszczam, moze jakos przejdzie mu mam nadzieje
 
Witam :-)
Muszę coś skrobnąć, bo brakuje mi pisania z Wami ;-)
Mateuszkowa super, że Mati zadowolony z przedszkola.
Editek ja byłam nawet ładnie opalona, ale już wszystko schodzi, a tym bardziej że ostatnio całkiem unikam słońca.
Gaja Miłosz pewnie nie może doczekać się szkoły

Moja córcia od tygodnia jest u moich rodziców, jutro tam będę to chciałabym ją zabrać tylko nie wiem czy będzie chciała wracać :baffled: najwyżej posiedzi do piątku, bo dłużej już nie.
Ja jutro mam wizytę i nie mogę się doczekać, a jednocześnie mam pietra.
 
Ostatnia edycja:
Edytko Miłosz wręcz marudzi, że do szkoły NIE CHCE IŚĆ - bo jak to mówi szkoła jest do doopy;-);-);-) Niby wzorowy uczeń ale szkoły nie lubi.
Olka będzie taka sama, bo tez trzęsie portami i nie chce iść. No to będę miała wesoły rok szkolny:-D
 
Hejka:-)
Ja juz małego zawiozłam do przedszkola i wio za robote sie brać musze heh
Wczoraj łaziliśmy 4 godziny normalnie padałam heh Jest u nas wystawa dinozaurów i ogladalismy mały średnio zainteresowany raczej wolał na nie wsiadac tzn. na te mniejsze heh

Gabryśka to chyba do mnnie napisałaś;-)
Edysiek dawaj znać po wizycie co i jak:tak:
Gaja mój o dziwo chce do szkoły iść:szok: no szok ale to pewnie tylko przez pierwszy tydzien potem jak będzie konkretna nauka to i zapał mu zmaleje. A twoja Ola boi się szkoły? heh a zna już kogos czy idzie w ciemno?
 
reklama
Editku Olka niby 2 koleżanki ze starej grupy będzie miała ale to są dziewczynki, z którymi nie utrzymywała jakis tam przyjacielskich relacji. One miały inne koleżanki, moja jedną najlepszą i tak to wygląda. Zobaczymy jak sie wpasuje w pierwszym tygodniu, czy znajdzie sie tam jakas koleżanka dla mojej Olki:sorry2:. Jeszcze będzie jak Miłosz, że sama na przerwach będzie chodziła, bo Miłosz jest typem wymagającym i ciężko mu znaleźć takiego prawdziwego kolegę. Jak to mówi, wszyscy sa takie niedojrzałe dzieciaki i tylko głupoty im w głowach:baffled:.
 
Do góry