reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

hej
u nas tez chłodniej ok 20 stop :D także jest różnica, ludzie w polarach chodzą :-D
ja dziś jadę do gina z moimi wynikami, jest wszystko ok węc nie wiem skąd mam takie problemy :baffled:

Eitku i kolor i cięcie, kolor nieco chłodniejszy niż ostatnio i troszke wycieniowane ale oskubala mnie na 180 zl :szok: dużo strasznie, ostatnio placiłam jakieś 130.. chyba przez to, że osobno odrosty mi robiła inna farbą a calość inną.. ?!:baffled:

Agnieszka hej, hej :-)
Gabryska zdrowka dla maluszka! :* ja już się boję tych chorób, moj to nic nie chorował a pójdzie teraz od września to się pewnie rozłozy zaraz:baffled:
 
reklama
witam,
Dorka no oskubała cię :p Drogo strasznie u was u nas z cięciem i farbowaniem góra 100 zł:tak: A ja i tak nie chodzę, teraz to chyba w czerwcu byłam i we wrześniu tylko wystopniuję bo w sumie nic z włosami mi sie nie dzieję, są zdrowe więc nie mam potrzeby częściej chodzić:tak:
A na :ninja2: wstawię później fotki jak to ja wyglądam teraz i zaraz po treningu:-p
 
Gaja pamiętaj, że ja schodzę z balejażu, więc farbowanie w domu to nieporozumienie i musi mi nakładać specjalne kombinacje, żeby mi na rudo nie chwyciły i nie wypłukiwały się z końców tak szybko ..

pewnie jak będę nakładac tylko 1 farbę i podcinać to będzie mniej, a swoją drogą to ceny zapewne są u nas wyższe.. :baffled:
 
Mateuszkowa no nieźle ci pojechala, ja awsze place 100zł miesza mi kilka farb żeby uzyskać kolor jaki ja chce miec już na głowie i żeby nie był to czarny heh ale ja chodzę do koleżanki:-) Ale tak jak mówisz u was są ceny napewno wyższe, najwięcej płaciłam chyba 150 ale to u innej dziewczyny no i od długośc wlosa też zależy ile farby pójdzie.

Gaja no to dawaj zdjątka heh
Gabryska jak mały? widzę ze mój zapoczątkował choroby haha
 
zdjęcia już na zamkniętym wstawione :)
ja właśnie zrobiłam obiados i mam looz. Tylko na spacerek sobie pójdziemy bo pogoda super ani gorąco ani zimno, w sam raz na szwendy:-D
 
Hej laski,

moj maly szkrab juz sie lepiej czuje, jesc zaczal w miare normalnie, takze chorobsko ustepuje.

Pogoda sie u nas poprawila, takze duzo na dworzu jestesmy.
W ramach cwiczen skosilam dzis trawe :tak:
 
witam,
co tu taka cisza? Tylko ja tu wchodzę, czy reszta ni ma o czym pisać :-p
Widzę Dorota na dni adaptacyjne chyba chodzi z młodym to już zaprzątnięta czym innym. Nam też niedługo się skończy i dzieci ruszą do szkoły:tak: Olka nie bardzo się cieszy, wręcz im bliżej tym bardziej staje okoniem:sorry2:Musze jej tylko tenisówki na gimnastykę kupić - wiązane - bo tak pani wymaga a ona wiązać nie umie:-pZresztą jak i wiele dzieci z jej nowej klasy. Będzie pani uczyć wiązania chyba zamiast prowadzić gimnastykę:-D
 
reklama
Hejka:-)
a wy gdzie korzystacie z ostatniego tygodnia wakacji? heh
Ja po panienskim ledwie żylam i musiałam juz o 10 do domu jechać tzn. nie z pici hehe żołądek mnie strasznie bolał że wysiedzieć się nie dało ale było spoko nie licząc połamanego stołu i popsutej wieży to git w porównaniu z chłopakami ;-).
Mały mi coś dycha znou nosz masakra ale narazie chodzi do przedszkola moze go wyleczę domowymi lekami heh.
A i zmieniłam kolor włosów na prawie czarny i nic z nimi nie robiłam bo szkoda podcinać jak zdrowe a na grzywke musze iśc po weselu bo jak bedzie za krótka to wiadomo nie da się jej uczesać jakoś fajnie.

Mateuszkowa napisz jak tam po przedszkolu.

Gaja widzę że my we dwie tylko piszemy hehe
dobre to z tym wiązaniem hahaha. Ja jeszcze muszę starszemu jakieś adidasy kupić ale wybrał w miarę tanie i git. A twój Max nie idzie jeszcze do przedszkola?
 
Ostatnia edycja:
Do góry