reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Jola, czekolady niet, ale za to dwie kromki chleba z szynką, serem pleśniowym i ketchupem zjadłam. :-D i mega słodką kawe do tego. :-D
Oj, z dwie butelki wody jeszcze dziś wyżłopie czuje. xD
 
reklama
Toxi ale dziad :angry: szkoda słów :no:
Jedz czekoladę, na poprawe humoru ;-) ale tylko dzisiaj jutro juz nie :-p

Mateuszkowa nie mamy żadnych zwierząt hodowlanych. Tylko właśnie psa i kota ale to na dworze.

Jolita ja też nie umiem chodzic w szpilkach :zawstydzona/y:

Właśnie wygrałam aukcje na allegro - parasol karpiowy :rofl2: taki do osłony przed słońcem i wiatrem
 
Edysiek, prawda, szkoda słów. : P Zastąpiłam czekolade kanapkami, wody sie napije, jutro rygor zrobie i pojutrze nie będzie sprawy. : D

Plecy mnie bolą koszmarnie. *_* Jeszcze mi na dywanie ubrania leżą które musze spakować do walizki, ehhh. :<

A ja nie umiem chodzić w żadnych innych butach, tylko w szpilkach, 8-15 cm musi być. : P Mam balerinki, mokasyny, adidaski, ale nie lubie strasznie. *_*
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry !!

co to się porobiło, że już po 8.00 a ja pierwsza??:szok::szok::szok::szok: tłumaczyć się mi tu szybciutko !

Edytka, ja to bym sobie hodowała jakieś kurki ozdobne w osobnej "zagrodzie " coby mi podwórko nie zakupcały :D ale to może kiedys .. ? jak Twój abs ? ja chyba zacznę też go robić, nie chce mi się ale to TYLKO 8 minut!! najgorzej się zebrać do tego ..

Aga, czyli pakowanie już prawie zakończone?? ja bym się pakowała dzień przed, bo inaczej chyba bym coś pominęła albo nie wiedziałabym już, że zapakowane :-D:-D:-D i szpilki na codzień? może to dlatego boli Cie kręgosłup ?? ja po całym dniu w butach na 5 cm obcasie miałam dość, ponoć dla zdrowia najlepszy 2-3 cm ..
 
hej,
ja wkurzonam znów bo wczoraj zjadłam w odstępstwie tylko 2 skibki chleba z pasztecikiem i ogórkiem i rzodkiewką o 18 bo cos mnie ssało i dziś już 0,5 kg więcej - to jakaś masakra:baffled: nie mogę sobie pozwolić na więcej bo od razu na 2 dzień mam efekty:crazy: chyba zacznę się słońcem żywić:sorry:
 
Witam :-)
Ja już zaliczyłam 8abs (mięśnie dalej mnie bolą :eek:) Zwiozłam Angelę do szkoły. Powiesiłam pranie. Podlałam pomidory - konewką nosiłam wodę ze stawu. A teraz piję kawusię.

Mateuszkowa jakoś na razie nie chce mi się koło tego chodzić, może na stare lata jakieś kurki sobie będę trzymać ;-)
Gaja ja nie wierzę, żeby to od tego było 0,5 kg :no: Przecież nie tyje się z dnia na dzień.
Po pierwsze nie waż się codziennie, tylko raz na tydzień.
 
Cześć Dziewczyny :)
Dorota - no już wszystkie odchudzone zniechęciły się forumowaniem :-p poza kilkoma wiernymi fankami BB ;) (może się trochę zmobilizują po tym ww ;))
kurde! szukam ściągacza do wody do mycia okien :wściekła/y: już mam wodę przygotowaną i chęć a tu d..a!
Dziś zmieniam suwak, bo mam utrwalenie, a sądzę, że do jutra nie przytyję więc z Wami kolejny kg poszedł w cholerę (oby nie wrócił :tak:)
Toxi - ja wczoraj wieczorem ok. 21.15 wsunęłam jakieś 15 dkg młodej kapusty w surówce, no niby nic strasznego, ale dodałam łyżeczkę cukru i pół łyżki majonezu :tak: dziś rano z przerażeniem wchodziłam na wagę, i co? nic :-D utrwalenie.
Edysiek - ja też bym kury na tej Twojej posiadłości zainstalowała, na jajeczka dla nas :tak:
a! pokaż ten parasol, szukam jakiegoś dużego na działkę, ale tyle tegoooo... :szok:
Jola - podjadasz w biegu, a co będzie, jak wróci pochmurna jesień i zima? :-p nie chcę się wymądrzać, ale pilnuję 5 posiłków, choćbym miała zjeść 2 kiszone ogórki/1 jajko na jeden posiłek. Nie omijam, bo tylko w ten sposób mój organizm ciągle coś robi i nie magazynuje tłuszczu, kiedy ma dłuższą przerwę niż 4 godziny. Wiem, że to dobry sposób na schudnięcie, to samo robiłam w pracy (ciągle nie dojadałam, bo gdzie i jak?) potem urlop no i... + 4 kg w 2 tygodnie.
Mam tak samo jak Ty: biała/słodka bułka i żegnaj toaleto. Od jakiegoś czasu nie aktualne, po tym jak codziennie jem owies + jogurt naturalny (ale ten z ziarnami od danona, jest lekko słodki) i śliwki.
No, to tyle, reszta śpi :-p oooo... przepraszam, Gaja i Edysiek są :)
 
Gaja , jak dla mnie za mało jesz i dlatego waga tak Ci skacze .. ja mam dziś 1,5 kg więcej to dopiero załamka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Edysiek ma racje, to nie możliwe, że od 2 kromek!!! pewnie woda Ci się zatrzymuje, a jak dziś zjesz 2 kromki to jutro też będzie 0,5 kg więcej ???????

Edit: Iza czyli ,że jak ? mogę opracować własna dietę ? ;D super, że kg w dól !!!
 
reklama
ale że co? Że chudłam a zjadłam 2 kromki i mam więcej taki jest fakt, to nie woda bo gdyby nią była to bym nie schudła gdybym mniej jadła:-( Ja staram się 4-5 razy dziennie jeść jak wam kiedyś pisałam ale nie daj boże zjem coś ponad program od razu waga w górę, ja mam taki organizm po prostu:baffled: I to mnie przeraża bo metabolizm raczej jest ok, z wypróżnianiem nie mam żadnych problemów od 1-3 razy na dobę nawet, to nie wiem co jest ale taki urok mej rodziny:crazy: Każdy z nas ma inne predyspozycje, jeśli w waszych rodzinach rodzice są szczupli i babcie to macie lepsze geny, tzn. predyspozycje a u mnie same kolubryny to ja całe życie już chyba będę musiała walczyć i tego się boję:-(

Edytko zważyłam się specjalnie aby zobaczyć efekt i był powalający

A z lepszych rzeczy to zaszłam wczoraj do lumpka i kupiłam sobie 4 bluzki i sukienkę letnią, Maksowi wiatrówkę i Miłoszkowi T-shirt sportowy (szał na koszulki reprezentacji i klubów różnych piłkarskich teraz mają) i za wsio 27 zł zapłaciłam:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry