reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Editek ale jak tam Twoje algi ??? dzieki :D

Aga właśnie, jak Wy jedziecie autem ?? nie da się samolotem ? tyle godzin..strasznie..jak dla mnie, bo ja lokomocyjną mam to w ogóle :rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
jestem i ja, znów cały dzień prawie poza domem:tak:

teraz ćwiczenia nadrabiam bo rano nie zdażyłam:tak:

ja dietowo się trzymam bo nie mam czasu jeść:-p

A co alergii to Miłosz dostaje Flonidan czy jakoś tak, Maks Atarax i Zyrtec, jeszcze muszę alergolog coś na te spojówki spytać bo szorują te oczy:sorry2:


A ukrop niesamowity, spodnie mi się do tyłka kleiły cały dzień:baffled: czułam się jak stara spocona, klejąca baba:baffled:
 
No właśnie nie kupiłam jeszcze bo sama niewiem które bo są i w tabletkach które trzeba łykać 3x po 5 albo jakiś proeszek do rozrobienia z wodą. Mateuszkowa spoko menu hihi. Mi się cos zdaje że chyba przytyłam i dlatego sie nie ważę:-)

Kropeczko czy mogłabyś mi powiedzieć który ten balsam z tej tołpy jest najlepszy ten co Tobie pomagał

Gaja to tak samo jak mi do tej pory sie kleję dlatego spadam się myć i kawę jeszcze sobię zrobię tzn. peeling kawowy :)
 
dziewuszki pora wstać:-D
ja od 4,30 nie śpię:tak: chyba głód mnie obudził, bo wczoraj do 21 poza domem, ciągle w ruchu i ostatni posiłek o 15 zjadłam:baffled: ale śniadanie teraz wszamałam:tak: I zamówiłam sobie na allegro 3 pary legginsów 3/4, chyba 4 bluzki letnie i 3 wisiorki:tak: wsio mnie 100 zł wyniosło czy 110;-) wpłynęły mi niezapowiedziane pieniążki :-D I kupię jeszcze Olce sandały i T. spodenki bo kurcze ciągle odkładamy a sobie żałujemy to te pieniążki na siebie stracimy:tak:
 
dzień dobry

Gaja fajnie, że zakupiłaś sobie nowe szmatki :-) nie zapomnij sie pochwalić nimi :-) mi wczoraj głupia chusta zafarbowała bluzke:crazy: w koszu na pranie !! coś mokrego było i nasiąkła!!:crazy::crazy:


--------------
przypominam o sprawdzeniu wymiarów :D, a nuż cos ubyło :tak:
 
pochwalę się:tak: I jeszcze jedna dziewczyna z innego forum torebkę dla Oli zrobiła pod me zamówienie o taką z aplikacją i podpisem będzie na Dzień Dziecka miała:
d0f8a7ce67ea78da.jpg6502290e05c331fd.jpg
 
Witam i ja :-)
Gaja to super, że ciuszki sobie zamówiłaś. Ja to to tak mam, że najpierw kupuję Angeli a potem sobie. A ona ma więcej ciuchów ode mnie ;-)
I jedz coś bo całkiem znikniesz :-p

Mateuszkowa ładny nowy avatarek i zdjęcia :-)

Editek fajnie, że klapki w końcu znalazłaś.

Dzisiaj zaczęłam dzień od 8abs, choć mnie mięśnie brzucha dalej bolą, ale dam radę te 8 minut dziennie. Normalnie tak się rozleniwiłam ostatnimi czasy :zawstydzona/y: Dobrze, że chociaż na rowerze troche jeżdżę.
Normalnie ostatnio na nic nie mam czasu, dom-ogród-praca-dom normalnie dni mi uciekają :szok:

Zaraz zmykam jakiś obiad robić i jeszcze posprzątać muszę, bo coś mi chałupa kurzem zarasta :baffled:
 
Gaja ale śliczne!!!! :-) a ten kotek to wyszywany czy malowany ??? piękna :-)
a ja nie wiem co małemu na dzień dziecka kupić :baffled: on nie jarzy jeszcze przecież o co chodzi, więc może coś co będzie uzyteczne i czego ja potrzebuje ? nie wiem sama.. a z 2 strony, ktoś powie, że dziecku żałuje..:baffled::baffled::baffled:

Edytka dzięki :-D masz rację, dni są coraz dłuższe ale i obowiązków przybywa, ogród jak sama pisałaś pochłania pewnie bez reszty, ale trzeba go wypielęgnować , żeby później oko cieszył :-)


Ala?? pisałaś, że masz wolne 2 dni, więc gdzie jesteś??? :-D
 
dzień dobry :)
Od dziś do jutra jestem uziemiona. Przez tą alergię. Wczoraj miałam taki piekący ogień w klatce piersiowej i gardle, że myślałam, że uduszę się od kaszlu. Doprawiłam się na tej wietrznej pogodzie wczoraj...
wiecie, że jak wieje mocno alergik ma zostać w domu? pyłki wtedy same się wdmu****ą we wszystkie nasze otworki i drażnią ze zdwojoną siłą (od tej, kiedy wiatru nie ma). Pomagają mi inhalacje z olejku, dziś już nic nie boli, do tego wapno i magnez.
Dorota - co to za avatarek? jakiś aniołek w błękicie :tak: aktualne menu masz do pozazdroszczenia, ale faktycznie: po większych grzechach u mnie dziś utrwalenie i mam 1 kg mniej od suwaka, poczekam do piątku, wtedy zmienię. Gaja - bierz zatem przykład z Doroty. :tak: Ja natomiast też wróciłam na dobrą drogę: ryby + jajka + jogurty i rośliny.
Gaja - :tak:, czekamy na wynik zakupów. Daj znać, czy legginsy po praniu nabiorą kulek, ja mam takie szczęście do tych z allegro (i z targu też) że kulkują się całe no i niefajnie to wygląda :/
a torebka - cudna :)
Editek - może woda się zebrała w Tobie dlatego wydaje Ci się, że przytyłaś?
jeździcie na wieś, a mieszkacie? Rzeszów? Lublin?
Edysiek - podziwiam samozaparcie z tymi brzucholami, które ćwiczysz... ja mam awersję do brzuszków, bo zmienia mi się wtedy ciśnienie, i jest mi wtedy niedobrze. Ja jestem dziś nieszczęśliwa, że nie mogę pobawić się w kurę. a z tą astmą... :baffled: współczuję, bo Szymek ma od 2-giego roku życia. Teraz też nie idę do lekarza, ale boję się że takie samodzielne leczenie też może mi się przerobić na przewlekłą astmę. Jak to się stało u Ciebie?
Jola - włosy robić? znów? hm... czekamy na relację foto.
 
reklama
Hejka młody właśnie szamie loda to mam chwilkę żeby coś skrobnąć.:-)

Gaja a jakie te bluzki kupiłaś ja wczoraj pół wieczoru spędziłam na szukaniu jakichś tuniczek na allegro
i co :wściekła/y:wzięłam sobie do obserwowanych i będę musiała się na jakieś zdecydować bo tyle tego jest że masakra. Torebka świetna

Mateuszkowa my naszemu małemu nic nie kupowaliśmy w tamtym roku Nie szczaił się że był dzień dziecka:-D:-D:-D:-D:-D

Edysiek Ty i rozleniwienie no co ty a ten ogród mnie by tam siłą nie zaciągnął:-)


Zmykam bo lód się już zjadł i wyłazi mi górą z krzesełka do karmienia:-)



A gdzie się podziewa Alusia?? halllo
 
Do góry