reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Żużaczku i Kalinko jak miło poczytać o tym jak wam dobrze razem było:-) Ja z tej okazji;-) upiekłam szarlotkę - właśnie sie studzi - to jak poczytam sobie wasze posty i będę pałaszować to prawie jak bym z wami była:-D :eek: :confused:, co?
Żuzaczku to ja za przykładem Twoich Rodziców, tez swoim od dzisiaj nie odbieram kredek ... choćby nie wiem co... słowo harcerza!!!:crazy:

A my właśnie przerabiamy klimaty Grenlandii:tak: :eek: Oni tam właściwie cały rok jedzą mięso i tłuszcz. Dopiero na wiosnę podbierają ptakom jajka i kiedy upolują ptaka zjadają przede wszystim jego rzołądek - tam mnóstwo witamin:eek: :szok:
 
reklama
Magdalenka, żołądek z zawartoscia czy sam??
Przepisy dam zużaczku jak dzieci uspie.
Magdalenka...jak ja bym cie chciala m iec u siebie! oj, pogadałybysmy sobie o ogrodach!
Mania, teraz zdjecia sie wstawia bez img, bierzesz link z imageshacku i wklejsasz caly w pasek tekstowy obrazka, tego z gorami i sloneczkiem na zoltym tle.
 
Kalinko, ale u mnie nie działają żadne ikonki i inne funkcje, więc muszę wpisywać wszystko ręcznie. Jedyne na co reaguje u mnie ten program to klawiatura. Ale mi się chce twojej szarlotki, mmmmmmm. Ślinka cieknie.
 
Witam koleżanki białostocczanki! Właśnie znalazłam to forum poszukując na necie informacji o ginie w Białym i tak se pomyślałam, że może pora poszukać koleżanek - mamuś :) Jak napisałam w wątku powitania, mam termin na kwiecień, to moja pierwsza ciąża i trzymam kciuki oby była udana, bo słyszy sie tyle problemów:( .....
Niedawno wróciliśmy z mężem z zagranicy i jeszcze nie byłam tu u żadnego gina, a wiem że już powinnam, i nie mam zielonego pojęcia kogo wybrać. Przebiegłam okiem po liście dobrych ginów, ale jakoś o białym nic konkretniejszego znaleźć nie mogłam. Czy będzie nietaktem jeśli Was zapytam czy kogos polecacie? Zasięgnęłam "języka" i chyba zdecyduje sie rodzić na Zamenchofa. Ale zależy mi też na tym, żeby dany lekarz nie przyjmował wyłącznie prywatnie. Ale wymagająca jestem ;) Ale to moja pierwsza ciąża więc i panikarą się zrobiłam straszną i chcę dobrze wybrać.
To jak podzielicie się informacjami?
Czekam na wieści i pozdrawiam w ten iście zimowy wieczór :)
 
haha... jedna ciężarówka mniej i jedna więcej:-D:-D:-D:-D

Witamy na naszym forum. Ja polecam zamenhoffa. (tam rodzilam) Dr. lenczewskiego, nie wiem czy przjmuje tez panstwowo.
 
no to nie wiem....ja nie umiem z klawiatury wklejac.
A szarlotka....to tylko dodatek do miłego gościa. Grunt, żeby gośc byl miły, to nawet chleb z korniszonkiem może byc!
Na całej połaci snieg,,...znacie to?
Na całej połaci - śnieg
W przeróżnej postaci - śnieg
Dla sióstr i dla braci
zimowy plakacik
Śnieg...śnieg......
Na naszą równinę - śnieg
Na każdą roślinę - śnieg
Na tłoczek przed kinem,
Na ładną dziewczynę
Śnieg, śnieg....
Na pociąg do Jasła,
Na wzmiankę, że zgasła,
Na napis `brak masła',
Na starte dwa hasła,
Na flaszki od wódki,
Na tego te skutki,
Na puste ogródki,
Na dzionek za krótki.
Na sine w mgle dale - śnieg
Na kocham cię stale - śnieg
Na żale, że wcale
I na tak dalej
tak dalej, tak dalej,
tak dalej, tak dalej...
śnieg
Śnieg, śnieg, śnieg
2334792bd4d2c6e0emmu1.jpg
 
a to?:-D:-D

Im bardziej pada śnieg
bim - bom.
Im bardziej prószy śnieg
bim - bom.
Tym bardziej sypie śnieg
bim - bom,
jak biały puch z poduszki
bim - bom.
I nie wie zwierz ni człek
bim - bom,
choć żyłby cały wiek
bim - bom,
kiedy tak pada śnieg
bim - bom
jak marzną mi paluszki
serce1.gif

 
Ooooo jak miło lidka :-) Znowu będziemy mialy ma kogo czekać i kogo potem odwiedzić :-p
Mania link się wkleja pomiędzy
Powodzenia
Ja też muszę się męczyć "na piechotę", nie mogę doprosić się o zainstalowanie nowszej przeglądarki, a sama wolę nie modzić:-)
Do Anetki koniec końców się nie wybrałam, potem może nie trafiłabym do domu tak wszystko zasypało heheheh. Niech tam sobie spokojnie cieszy się Madzią :-) Ja w szpitalu modliłam się żeby ktoś do mnie zajrzał, bo nudziłam się jak mops :-) Ale grzecznie posłuchałam starszych koleżanek i dałam se siana z wizytą. Zrobię jej nalot jak wróci do domu ....
 
reklama
Witaj, lidko.
Tez chciałam rodzic na Zamenhoffa ale wyszlo jak wyszlo...Dwa razy rodziłam w gigancie i jesli kogokolwiek mogłabym tam polecic, to dr Gacutę, wiem, że ma tez prywatny gabinet, bo bylam w nim, ma swoje usg i babka jest na miejscu. Co prawda mam żal do niej, że pozwoliła mi rodzic normalnie przy cisnieniu 160/200, i tak skonczylo sie cesarką, ale ze stanem przedrzucawkowym, ale...sama robila mi cesarke, porządnie, szew kosmetyczny, zaglądała w szpitalu...przyjechala do mnie do porodu, choc nie miala dyzuru....za pomoc przy cesarce, porodzie itd wzięla pieniądze, owszem, ale mialam komfort w tym niekomfortowym szpitalu. tak ci tylko pisze, w razie gdyby ci Zamenhoff nie wypalil jak i mnie- nie pozwalaja tam rodzic przed 37 tygodniem ciązy...
Co do warszawskiej, też rodziłam i nie mam kogo polecić. Wspaniala babeczka anestezjolog, profesjonalnie znieczula, łagodna i sliczna dziewczyna. kroił mnie nie wiem kto, ale dowcipkowal nad moim cierpiącym lonem. A co do pielęgniarek to nie będe sie wypowiadac, zalezy na kogo trafisz. generalnie podobala mi sie patologia a nie podobał personel pologu...ale kilka fajnych osób jest...co do lekarzy, Anetka pewnie jest na bieżąco.
Ja tez sie szykowałam na komfortowy poród, ale w sumie cóz my naplanujemy....dzieki Bogu, że mój wczesniaczek trafił do inkubatora za pieniądze Owsiaka....zamierzam co roku dawac na orkiestrę z wdzięczności za dobry sprzęt dla Białegostoku.
Lidka, z 77 roku jesteś? No to ja z 73..czy wiesz, co będzie, chlopiec, dziewczynka, czy nie chcesz wiedzieć, liczysz na suprise? jak ci sie nosi ciąża, zdrowo? Nie masz problemów? Co porabiasz, twój mąz, gdzie bylaś za granica, napisz szerzej...my ciekawskie baby jestesmy....:-)
Minia- nudziłaś sie po porodzie????Zaskakujesz mnie....dzidzius dał ci sie nudzić?
 
Do góry