reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

kalina przybedziemy (chyba że zawieje i nie zamiecie). Ale przybedziemy chyba tylko z młodszym. Starszy zaczytany w "najstarszym" nawet na dobranockę nie wychodzi.
Bedziemy okolo 10tej.
 
reklama
eee...Dawid bedzie rozczarowany brakiem kolegi.
A Najstarszy fajny. Ciekawa bedzie trzecia część, sama oczekuje niecierpliwie.
Powinien pojawic się młodszy, jak jest najstarszy brat i średni....
No dobrze zatem. rezydencja czeka. Prosze sie nie najadac, u nas suta kuchnia.
Dlatego dieta u nas sie nie utrzyma i chudzielcow brak w domu.
tesciowa marzy o poznaniu ciebie, więc nastaw sie na prześwietlanie bez rentgena. Standardowy zestaw pytan o rodzinę przygotuj. Mama, tato, rodzenstwo, babcia, dziadkowie, tesciowie, daty urodzin, koneksje rodzinne, kto z kim, czyja kuzynka, ile wazyly dzieci, w jaki dzien rodzilas, jaki byl poród, gdzie pracuje mąz , jak sie uczy syn,...hahaha..Mama, tato, rodzenstwo, babcia, dziadkowie, tesciowie, daty urodzin, koneksje rodzinne, kto z kim, czyja kuzynka, ile wazyly dzieci, w jaki dzien rodzilas, jaki byl poród, gdzie pracuje mąz , jak sie uczy syn,...hahaha. :-)
Czy Tomek lubi gołąbki?
 
1. chyba namówilismy starszego na wizytacje:-D:-D
2. Lubimy gołabki (starszy tyklko mieso) choc mu powiedziałam, że jak nie chce samego gołąbka, to dostanie kupe gołąbk3. czy mozna prosic o jednego gołąbka nie mającego w żadnym stadium stycznosci z pomidorem? Dla Witka. jak się nie da, to trudno
3. nakupilismy cała torbe słodkosci, więc o diecie nie ma mowy. Zrobię sobie dyspensę.
4. Ploty to jest to co żużaczki lubią najbardziej. moge być cała Twoja i tesciowej.:-D:-):-D:-)
5. Zmieniłam uczesanie - kitek naczerepny-połowiczny.
 
O rany, dopiero zajrzałam na bb od rana i co widzę, Anetka rodzi:tak: Mam nadzieję, że juz po wszystkim. Kolejny susłaczek na wolności!!!!!!!!!!!!!:-D Postaram sie jutro do niej zajrzeć, może na coś jej sie przydam, cos podać, przynieść, dziecko potrzymać. :happy:
 
Pieknie, że Bogus wpadnie.
Gołabki sa bez pomidorów, w bulionie.
Slodkości to jest to co rodzina Kaliny lubi najbardziej.
teściowa pyta czy misa kartofli, misa gołabków, misa bigosu, stos bułeczek z cynamonem, stos pierozków z kapusta i grzybami i blacha szarlotki wystarcza, czy ma jeszcze smazyc kotlety???
hehehe.
 
Madzia już jest :-) Mierzy 54 cm i waży 3570 :-) Urodziła się przez cc ...
Malutka i mama czują się dobrze :-)

Gosik ja też zamierzam jutro wybrać się do szpitala, ale nie wiem czy tak w niedzielę nie będzie miała nalotu rodzinki :-)
 
no.. a ja własnie miałam wkleic info od męza Anetki.
Dziewuszki. Może przystopujcie z odwiedzinami? te pierwsze dni sa tak intymne. Zostawcie je im.


Kalina mniam... bigos... wszystko mniam... kotletow juz nie trzeba. My nie WOŁODUCHY CAŁEGO JAJKA NIE ZJJIMY...(znasz?)
 
minia napisz w jakim leży szpitalu i jaka sala i co tam tylko wiesz
jak przez cesarkę to pewnie troche poleży w szpitalu?
ja bym też ja odwiedziła :) ale pozniej zeby troszkę odpoczęła
 
Gratulacje, Anetka, Madziunia i szczęśliwy tatusiu!!!
image55gr5.jpg

zużaczku, :-)
Znam znam te skapa babę...

 
reklama
Do góry