reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

I jeszcze!
I jeszcze!
Niech żyja baby!
I Jacuś.

birthannouncements6cya9.jpg
 
reklama
Przede wszystkim WITAJ NAM MADZIU!!!! BĄDŹ RADOŚCIĄ SWOIM RODZICOM! A dla szanownych rodziców uściski i gratulacje z okazji tak wilkiego wydazenia!

Kalina no chyba się w Narni zagubiłam i nie mogłam dotrzeć do latarnianego pustkowia;-).
Właśnie dojrzewam, że na powrót mojego kochane mężulka upiec szarlotkę. Ostatnio praktykowałam makowiec z jabłkami i myślę, że mogę go wpisac na listę dan popisowych i łatwych w wykonniu w moim wydaniu:happy: A nam się pojawił pracownik naukowy w rodzinie z tytułem doktora. Moje dzieci poinformowane o sukcesie własnej cioci pytały podekscytowane" to ona już nas teraz będzie mogła leczyć?"
A tu widzę dużo sie dzieje u Was kochane:tak:
Joasiu gratulacje za zdane egzaminy!
Gosik gratulacje za wytrawałość i sukces w uczeniu Zosi spania:happy:
Żużaczku ja podobnie odczuwam te Święta i tak bardzo sie na nie ciesze od kiedy mam dzieci. Tak bardzo chce je celebrować i dobrze sie do nich przygotować i tę moją radoścć z nich wlać w serduszka moich dzieci, żeby zawsze wiedziały że to czas radości i miłości, a nie jak ja po tylu latach:sick: Tak więc nadrabianie zaczynam od .... października:tak: A wieszaki to pewnie śliczne Ci wyjdą (jak inne rzeczy :-) ).

To ja sie pochwalę swoimi dziećmi. Kiepsko mi wychodzi wstawianie zdjęć:zawstydzona/y: , więc skorzystam, z tego co inni już zrobili:cool2:
Dom Kultury Zacisze - moje dzieci po lewej stronie na zdjęciu obok pani
Dom Kultury Zacisze - mój synuś na pierwszym planie:happy:

Zyczę Wam radosnej niedzieli!



 
Magdalenka hoho... mali artysci. I to jest wspaniałe. Moi rodzice nigdy mi kredek nie zabierali:-D:-D:-D... nawet jak grafiti za fotelem zrobilam.:-):-)
A my dzis do Narni pomykamy...tfu.. to jest chciałam powiedziec NARWI:-D:-D
 
mam nadzieje, zużaczku, że was nie zawiało i dojedziecie do siebie...U nas Narnia prawdziwa. Sypie i sypie. Posiedzielismy sobie przy kominku, obżarlismy sie pysznościami i pogadalismy z zużaczkiem. tez dobrze, tak czasem trzeba.
Anetka juz ze swoim szczęściem, koszmarnie po cesarce, jest, ale dzidzius wszystko wynagradza. Pisałyscie tam o wizytach w szpitalu, osobiście nie polecam przez pierwsze dni- wstac nie mozna, po nogach leci, kichac nie mozna, smiac sie nie mozna, czlowiek ledwie zywy, piersi jak balony, karmić sie uczy dopiero...po tygodniu tak, po tygodniu jest mozliwie, przynajmniej pozycje wyprostowaną sie przyjmie bez bolu...Anetko, ja cie wirtualnie podtrzymuje na duchu i slę buziaki dla malenkiej.
 
nie zawiało, choć starało się z sił wszelakich. Biało, bielej, najbielej.....:-D:-) (fajna odmiana?)

Mama z reklamówka z pierogami "u pyska" jak koń z workiem obroku;-)... baaaardzo smakuja. Przypominam twojej przesympatycznej tesciowej o 3 przepisach: na pierogi, kapuste i pikle. W trybie pilnym (choc pikli to chyba nie zdążę).
Witek pedałował po całym domu jak buldożer, Bogucha uszczesliwiony wtopił sie w ekran komputera, dzieci zerowały na czekoladzie a my na pysznosciach Kalinaka&Tesciowa Company. Jonatan w humorze filozoficzno-nastrojowym.
 
Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.
 
reklama
znów nie mogę wkleić zdjęć!!!! wwwrrrr, jestem strasznie zła. Adres zdjęcia umieszczało się między ?????
 
Do góry