reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
powiem wam ze troszke dziwnie no kurcze rozumiem ze to jeszcze nie ma jeszcze serduszka ale mowic ze nie ma ciazy i mowic do mnie co pani mowi tutaj ciazy nie ma .... a juz prawie 6 tydzien jest
 
powiem wam ze troszke dziwnie no kurcze rozumiem ze to jeszcze nie ma jeszcze serduszka ale mowic ze nie ma ciazy i mowic do mnie co pani mowi tutaj ciazy nie ma .... a juz prawie 6 tydzien jest

tydzien jest ale chodzi o to ze czesto sa puste pecherzyki lekarz nie widzial serca wiec nie widzial zarodka tylko pusty pecherz nie masz sie czym przejmowac ciesz sie ze poszedl ci na reke i masz juz karte ciazy i zaswiadczenie
ja mialam wypisana karte w 8 tc jak lekarz zobaczyl serce bo bylam wczesniej to mnie odesłał i kazal przyjsc po 2 tyg wlasnie ... dopiero wtedy stwierdzil ciąże zywa ;] czy jak oni tam mowia ;]
 
Aniołeczek - Kasiiula ma rację. Trzeba jeszcze kilka dni poczekać. Jak na moje oko to Twój lekarz zachował się tak samo jak mój prywatny, kiedy poszłam do niego w 5 tc (byłam u Lipskiego na zamenhoffa). I też twierdził, że to niby ciąża, ale jeszcze nie potwierdzona i też wypisał mi kartę ciąży. Dopiero jak poszłam na NFZ to lekarz wypisał mi dopiero w 10 tc, jak sam powiedział "żeby nie zapeszyć". Bo czasami wystawiają wcześniej i dochodzi do poronienia.

E-stera obie w terminach i obie po fałszywych alarmach hehe.
 
O widze ze Nata;unia i Kasiulka juz w treminie.
Kasiula tu juz lada moment..jak tam samopoczucie?

a ja w 39 tc wyladowalam na porodwoce myslaam ze wody sie sacza jedna nie ... wypuscili no i tak do dzis siedze z brzuchem heheh po terminie 5 dni :) i mam sie zgłosic w niedziele do szpitala pewnie beda wywolywac moze ktoras miala wywolywany na warszawskiej? jak to wyglada u nich? w niedziele mam sie zglosic to pewnie mnie połoza i dopiero w pon zaczna dzialac... czy dłuzej .. eh
 
Ja co prawda nie rodizlma po terminie ale przed terminem.............ale mialam skurcze.a rozwaecia zero prze kilak godzin wiec oksytocyna w kroploweczcc i tak sobie z nia chodzlam.Przed 8 ja doistalam o o 12:57 synke byl na swiecie.
Wiec pewnie dostaniesz tez oksytocyne.
Na W- szawskiej rodizlam
 
Ja co prawda nie rodizlma po terminie ale przed terminem.............ale mialam skurcze.a rozwaecia zero prze kilak godzin wiec oksytocyna w kroploweczcc i tak sobie z nia chodzlam.Przed 8 ja doistalam o o 12:57 synke byl na swiecie.
Wiec pewnie dostaniesz tez oksytocyne.
Na W- szawskiej rodizlam

Ja trafiłam ze skurczami i rozwarcia zero i odesłali mnie do domu... z Warszawskiej...
 
reklama
Do góry