reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Mania, współczuję, jazdy z teściowymi są cholernie przykre, zwłaszcza jeśli zamieszani są w to mężowie(a to sie naogół łączy). Najlepiej ograniczyć kontakt i nie wdawać się w żadne dyskusje. A z mężem, jak emocje opadną, to sami ze sobą jakoś dojdziecie do porozumienia. Mamusi nie mieszać i omijać z daleka.:happy:
 
reklama
Święte słowa! Zaraz jadę do dzieci, do moich rodziców, M. zostaje i dałam mu tych parę dni na przemyslenia. A co tyczy się teściowej, nie chcę mieć z nią nic wspólnego,przynajmniej narazie. Wczoraj dzwoniła szagierka, trochę mnie podniosła na duchu, współczuję jej, bo mieszka razem z teściową, czyli swoja matką i strasznie się męczy, niestety nie ma innego wyjścia:-(.
Koniec smutnych tematów, od jutra dłuugi weekend. Czas odpocząć na łonie natury. Ściskam i życzę miłego wypoczynku, a Kalince wspaniałych chwil z gośćmi:-D. Buziaki!
 
Ostatnie zdjecia Wiktorii.
 

Załączniki

  • IMG_3004.jpg
    IMG_3004.jpg
    75,5 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_2971.jpg
    IMG_2971.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 80
  • IMG_3010.jpg
    IMG_3010.jpg
    77,3 KB · Wyświetleń: 73
Krysia ale z Ciebie laska!!!
A Wiktoria pojdzie w twoje slady niewatpliwie,poza tym piekny kolorowy stół.

Cudownego weekendownia majowego zyczę.;-);-);-);-)


A mu w domu uwiezieni z angina ropna i tempka ok 40 st:szok:
 
Witajcie DZiewczynki!

Kalina udanego plawienia się w przyjemnościach związanyh z obenością gości! A narzuta śliczna! Kochana gust masz doskonały:tak:
Mania tak trzymać! A teściową na odległość, bo inaczej to nie działa. Moja po takiej kuracji rewelacja. :-)
Krysia obie nie przeciętnej urody jestście:happy:
A jak tam miewa sie nasz Zuzaczek? Coś sie nie pojawia... Czyżby zamowienia na DZień MAmy i dzień dziecka nie pozwalały mu wyjścć z pracowni?????
A teraz wreszcie odsłona mojego najmniejszego szczęścia ktore już wazy 4700! A do tego odpowida przesłodko na uśmiechy. Rodzeństwo robi zapisy kto sie kiedy Martą zajmuje! Zawojowła wszystkich, a najbardziej brata, ktory najmniej sie z niej cieszył jak dowiedział sie że to kolejna siostra:sorry2:
Zobacz załącznik 76459
POzdrawiam cieplutko
Magdalenka
 
Dziękujemy za miłe komplementy:-):-).
Ika to wracajcie szybko do zdrowia.
Magdalenka córcia wspaniała kochane maleństwo.
Zużaczku nie ma Cię i nie ma co tam ciekawego ostatnio stworzyłaś strasznie jestem ciekawa.:tak::tak:
 
Majowe pustki przerazliwe,to oznacza,ze rozkoszujecie sie wiosną:-):-):-):-)
 
O, taaak, wiosna, ach to TY! Pięknie, ciepło, spacerkowo!
Magdalenko, a myslałam, że mój Mikołaj miał dłuugaśne włosy jak się urodził, niestety, Martusia go przebiła:-D. Ściskamy!
Kupiłam dziś sobie 2 bluzeczki i buty w Bacie, za 59 zł, skórka. Zaszalałam w Białej. A co!
Z mężusiem o niebo lepiej, ciekawe na jak długo???:baffled:
 
Witam,
jak nazwa tematu wskazuje jest to miejsce spotkań koleżanek białostoczanek, z tej strony jednak kolega z Białegostoku. Powiedzmy, że występuję w imieniu żony :)

Ale do rzeczy,
miesiąc temu urodziła się nam Daria, poza nią mamy jeszcze rocznego synka Kamila.
Ponieważ skończył mi się "urlop macierzyński" postanowiliśmy z żoną zakupić chustę na kółkach do noszenia małej, żeby żona mogla spokojnie wychodzić z dwójką dzieci na spacerki. I tu zaczęły się schody - chusta jest, instrukcja noszenia jest, filmy instruktażowe wygrzebane w internecie są, ale za cholercię nie jesteśmy w stanie odpowiednio ułożyć Darii w chuście.
Czy może któraś z pań z Białegostoku (lub okolic) ma taki rodzaj chusty i byłaby w stanie udzielić kilku rad odnośnie obsługi? Chusta jest z Oppamamy.
Z góry dziękuje i czekam na szybką odpowiedź.
 
reklama
Mnie się kojarzy z czyms baardzo dziwnym...chusta na kolkach...ojoj. Jestem niedzisiejsza. Nie pomoge, nic nie wiem.
Mania, to dobrze, bardzo dobrze, kupuj, poprawiaj sobie humor, cieszcie sie majem.
Ja dzisiaj skosilam trawniki!Pierwszy raz pozimie. mam konwalie w pokoju, bukiecik...i humor swietny.pa, wszystkim. Zuzaczku, nie udalo sie wpasc w weekend, moze niedlugo, napisze. na razie!
 
Do góry