reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Nigdy nawet nie słyszałam o takiej chuście na kółkach. Cóż to za cudo?:happy: Jeśli kupiliście to w sklepie to tam zapytajcie, jeśli przez internet to gorzej.:baffled:
Może Mania ma jakieś patenty na spacery z dwójką takich małych dzieci?:happy:
Powodzenia życzę!
Ja z wiosny też korzystam pełną parą:rofl2:
Magdalenka, przez tą czuprynę to twoja mała wygląda jak całkiem dorosły niemowlak;-):-D
 
reklama
Tak jak myślałam chusta na kółkach to normalna chusta do noszenia dzieci tylko tak napisane na '' kólkach''. Ja takiej nie używałam dla jednego dziecka wystarczył mi wózek rzeczywiscie z dwojka maluchow cieżko na spacerze. Warto pojsc do sklepu gdzie sprzedaja takie chusty i poprosic aby ktos wyjasnił jak prawidlowo nosic niemowlę.
 
AAAAAAA, to jest chusta na kółkach???:szok: A dlaczego na kółkach? ;-)
Gosik, jako takiego patentu na spacery z małą dwójką nie mam. Dopiero niedawno zaczęłam wychodzić z dwójką sama, wcześniej to tylko z pomocą M. On schodził z Mikołajem a ja z Olkiem. Teraz Olka wsadzam do nosidełka, aMikołaj ładnie juz sam schodzi i wchodzi po schodach, oczywiście trzymam go za rączkę. A jak wybieramy się na dłuższy spacer, to mamy inny patent (patrz zdjęcie poniżej:-D)
 

Załączniki

  • DSCN06050032.JPG
    DSCN06050032.JPG
    147,8 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCN06060033.JPG
    DSCN06060033.JPG
    147,9 KB · Wyświetleń: 40
Jeszcze chciałam sie pochwalić Wiki zadziwia mnie codziennie jakis czas temu mowila wiersz o slowiku spiewala piosenki ale przez ostatni tydzien to normalnie jestem w szoku to moze wymienię wiersz: Kaczka dziwaczka , Na straganie ,Stół, Murzynek Bambo, Zaba , Złotowłosa i trzy misie , Elinka pewnie jeszcze o którymś zapomniałam a wczoraj z rana zaczeła sylabować i nie tylko dwusylabowe ale np. parapet odkurzacz chusteczka co to taki etap czy ona to później zapomni? Ale sie nachwaliłam.
W przyszłym tygodniu idziemy na bilans dwulatka czy szczepilyście swoje dzieci przeciw pneumokokom??
 
Hihihi...a ja myślałam , ze ona ma kółka pod spodem i tak jeździ sobie, jak się na durch trzyma, a dziecię zwisa w środku..kółko w roli czegos tam do pzrewlekania, jasne.
Nie nosiłam w takiej, ale mnóstwo widziałam kobiet plemiennych z takim brzemieniem, więc jakoś sobie naród radzi....Wy też poradzicie, ech.
Moje wierszyków nie mówi, to znaczy owszem, końcówki.Ja zaczynam: nad rzeczka opodal krzzaczka mieszkała kaczka dzi.......a mały dokańcza: ...waczka!
I tak sobie gadamy.:-)
Narczyzy pachną z bukietu,,...ide piec i dusic piersi kurczaka w majeranku. Majeranek swój, piersi, jak wspominałam, kurczaka. Hej!
 
reklama
Ja nosiłam Zośkę w chuście w domu, bo z tej mojej ciężko się wyplątać i jak małej sie znudziło siedzenie w chuście na podwórku to było problematyczne (a szybko jej się nudziło:baffled:), bo nie rozplątawszy szmaty trudno było wyjąć dziecko.
Ja ją układałam raczej pionowo, ale juz trzymała główkę. A wyglądało to tak:happy:
 

Załączniki

  • MZ.jpg
    MZ.jpg
    78,3 KB · Wyświetleń: 48
Do góry