reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
lavendowy poranek

DSC04368.JPG

DSC04367.JPG
 
Oglądałam dziś fotki forumowych listopadowych dzieciaków. Ślicznosci! A niektóre panienki mają taaakie długie włoski. A mojej jakos ich nie przybywa:baffled:
Idziemy dziś na kontrolę bioderek.Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Dobrego dnia!
 
hejka!
bylam wczoraj na badaniach w szpitalu. ach jak fajnie jest uslyszec bicie serducha dzieciatka :) wreszcie pobrali mi krew chyba z 5 strzykawek hehe proponowali tez zrobienie badania na downa ale z mezem doszlismy do wniosku ze nam te badanie jest niepotrzebne poniewaz jakie by sie nie urodzilo i tak bedzie tak samo kochane. wiadomo gdyby sie okazalo ze cos z nim jest nie tak to by sie czlowiek denerwowal przez te 5 miesiecy co zostalo. wiec nie zaluje swojej decyzji. Wam tez proponowano takie badanie? robilyscie je? zreszta i tak wiem ze moje dziecko bedzie swirniete tak jak mamusia i tatus wiec sie nie martwie hehe oczywiscie 100 pytan nam zadali w szpitalu i teraz tylko czekanie na 2 skan pod koniec marca :) z dzidziusiem jest jak najbardziej wszystko ok hehe nic dziwnego matka tyle je niezdrowego zarcia ze pewnie juz sie przyzwyczailo hehe ostatnio snilo mi sie ze urodzilam chlopczyka ktory mial 6,5 kg szok po tym snie stwierdzilam ze koniec z niezdrowa zywnoscia hehe chociaz nie powiem od czasu do czasu pozwalam sobie :) juz 16 tydz mam nadzieje ze niedlugo beda jakies ruchy :)

zuzaczek fajne te male jajeczko z rozowym czyms :) podoba mi sie :)
pozdrowka buzka papa
 
Czarnula dlaczego Twoje dziecko ma być świrnięte ?? :-D My w Polsce to na skan USG mówimy :-p

Po powrocie z dzisiejszego spaceru zaczynam wierzyć, że już niedaleko do wiosny :-)
Marta ma nowego narzeczonego. Ma na imię Mateusz i jest od niej starszy o pół roku :-D
 
Minia pogratulować, że już się rozglądasz za dobrym zięciem :-D

Dziś jak otworzylam okno uslyszalam pierwsze pomruki wiosny:-D Jak fajnie! A precz już zimo od nas. Panią Wiosnę zapraszamy:tak: :-)

Czrnula patrz bo mi się moje sny spełniają... Ale nie życzę Ci 6.5 kg maluszka - choć ostatnio słyszałam o ponad 7 kilowym "szkrabie" ;-) Przyjeżdżaj do Polski na zdrowe jedzenie!

Choć znowu jakieś g... pada z nieba, pozdrawiam już wiosennie!
 
reklama
Lidka to nie ja sobie zięcia wybieram, Marta ich sama podrywa :-) Wózki z dziewczynami ignoruje kompletnie :-)
 
Do góry