reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
gosik nie zgadam się z Joasia. Wcale duzo nie trzeba wydawac jak robi sie dla siebie, dla przyjemnosci. Farba kosztuje około 7 zł, chusteczki mozna nazbierac od znajomych. Lakier 19zł za litr (ten zwykły) a zdobic mozna wszystko, nawet stary garnek.:-D:-D. Najdrozsze to co w glowie - pomysły:-D:-D
 
Oj szkoda, ze nie zauwałyłyście mojego postu :-( Ja usilnie straram się znaleźć nianię dla swojej córeczki. MOże jednak ktoś wyciągnie pomocna dłoń :tak:
 
Izabelka, ja zauważylam- ale po prostu nie znam nikogo dla ciebie. Sądzilam, że odpisze ktoś, kto zna. Joasiah, nie chcesz byc nianią?:-) Chyba tylko ty u nas bezrobotna jeszcze. No, chyba ze zużaczek zalozy domowe przedszkole....:-)
Albo Anetka, ona ma kwalifikacje.
Ni gniewaj sie, Izabelka, my gaduly jestesmy, trzeba przypominac sie czesciej.

Macie Loreeene na zywo do posluchania
YouTube - Loreena McKennitt - Caravanserai (Live @ Alhambra 2006)
 
Witaj Izabelko! Witamy Cie na naszym forum. Wybacz nasze milczenie. Napisz w jakim wieku jest twoja pociecha. Joasiah kiedys była zinteresowana taką pracą. Napisałaś, że mieszkasz w okolicach Białegostoku. Napisz gdzie. Może w Łapach;-) (to oko do Joasi, bo ona tam właśnie mieszka:happy: )
 
Izabelko Joasiach mówila mi, że napisała do Ciebie z ofertą na priva. na górze strony masz zakladkę do wiadomosci prywatnych.
 
reklama
No własnie. Joasiah chciała, ale my szukamy kogoś w starszym wieku. I własnie w tym jest kłopot, bo większość opiekunek to młode dziewczyny, a nam zależy na takiej "ala babci" dla naszej córeczki, która teraz ma 4 m-ce. Gosik niestety nie mieszkam w okolicach Łap:no: Szkoda, że nie znacie nikogo godnego polecenia. Dzięki. Pozdrawiam
 
Do góry