reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Kot, miniu, jest tajemniczy. Podobno wybiera dom...wybral sobie was- po prostu.
Chyba dojrzewam do posiadania kota. Moja kicia poszla do kociego nieba juz dwa lata temu. Coraz częściej marze o kolejnej kociej osobie. kto to będzie? Mialam Imbryka, mialam Bajeczkę...teraz, zobaczymy.
Jakis rudzielec pręgowany- albo czarnulek. Na wiosnę zacznie się sezon podrzutkow, pomyslę wtedy. Pamiętasz, zużaczku, jak Asiolek do częstochowy po kota jeździł? ja nie mam takiego samozaparcia. Poszukam u siebie. U babci kilkanaście kotow-łazęgow kręci sie molo stodoly, ona im daje mleko. Na wiosne na pewno będzie przychowek...
 
reklama
wiem, że lubisz Marchewę.... ja też lubię Marchewę, jak już powiedzieli w Ankh, marchewy nie da się nie lubić;-)
 
Kochane Wszystkim świętującym dziś Wigilię Narodzenia Pańskiego i ich rodzinom życzę pokoju, spokoju i miłości nie tylko na ten radosny dla nas wierzących czas, ale też na później!

Magdalenka
 
Żużaczku pewnie, że dasz radę! Doświadczenie masz już wielkie i popularność międzynarodową, więc ... targuj sie o stawki ile wlezie!!!!:tak: :tak:
 
Kalina to będę miała kolejne ulubione artykuły prócz Żużaczkowych do czytania:-)

Minia ja też żadnych specjalnych talentów nie posiadam, ale pocieszam sie myślą, że nie ma żadnego człowieka bez talentu tylko niektórym jest je trudno odkryć, więc ... czekam cierpliwie;-)
 
Typ marchewopodobny to mój mąz. :-)
Lubię barczystychm wysokich, zrównowazonych facetów z poczuciem humoru .:-)
I z pazurem intelektualnym ukrytym pod niewinnym spojrzeniem niebieskich oczu.
Magdaleno, masz racje co do Żużaczka. Rozwija nam sie bestyjka!
 
reklama
Do góry