reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
A ja dzisiaj oddawałam się waniliowemu lenistwu. Na mojej waniliowej, pikowanej narzucie...kilka godzin leniuchowałam, czytałam gazety o tym, że obecnie modnym typem mężczyzny jest samiec typu alfa, a nie metroseksualny dandys w stylu Beckhama. Ów poszukiwany alfa- man jest typem zdobywcy, twardzielem, takim, co to rękawy zakasuje i samochód naprawi, i kobiete na ramie zarzuci, i przez kałużę przeniesie, i tak dalej. Wielkie odkrycie, prawda?
Ale pisza o tym w gazetach dla facetów, żeby śmieszniej bylo. Czyli teraz, chlopy, stylizujcie sie na alfa :-)
A ja, alfa- women, upiekłam chlebus, i posmarowałam masłem, taki cieplutki, i do tego mam szyneczke, taką ze sznurkami, i herbatę w kubku z napisem Lord is my shepherd...:-)
Jonatan chrapie.
Nie łudze sie, jeszcze z 3 razy wstanie do północy.
Ale noc jest taka slodka z chrapiącym maluszkiem i cieplutkim karczkiem, w który można wtulić nos....:-)
 
Kalinko a tę herbatkę to gdzie zdobywasz? Sama bym sobie taką popiła:tak: Zdradź mi jeszcze jedną tajemnicę: jak leniuchowałaś to śmiem domniemywać, że nic sie wtedy nie prasowało, nic sie nie gotowało, no może wcześniej załadowan pralka chodziła:dry:, nic sie nie odkurzało, nic sie nie układało na miejsce, a kiedy Ty robisz to wszystko co wcześniej wymieniłam? Ja mam jednego domownika mniej, nie mam kota i nie leniu****ę i kurcze .... nie wyrabiam się. Dzisiaj niby dzieci w przedszkolu oboje, a ja 4 godziny w domu i nic nie dałam rady zrobić - a i jeszcze żadnego noworodka/niemowlaka/dziecka do lat 3 nie mam na stanie:cool2:! Kalinko zdradź mi sekret jak Ty sie organizujesz musząc jeszcze przygotować sie do zajęć w szkole, sprawdzić to co przygotują Ci w pocie czoła uczniowie i przeciez ileś tam godzin być poza domem?
 
Joasiah - prosze nie obraź się:zawstydzona/y: - od 11 stycznia zaczynamy obchodzić 7 urodziny naszego Mateusza. Najpierw niespodzianka w przedszkolu (pół dnia jestem przedszkolak:-D), potem we Wspólnocie bo akurat wypada spotkanie, potem w domu z ciociami, babciami, wujkami, kuzynami, a kończymy Mszą wieczorem w niedzielę.
Joasiu mieszkam na Zaciszu to dokładnie po przekątnej z Ursynowa przez Warszawę. Mam jednak cały czas nadzieję, że za nim sie zniechęcisz do spotkania ze mną to mi sie trafi wolne jak Ty jesteś w Warszawie!!
 
reklama
Witam Was dziewczyny,
jestem nowa na forum. Nazywam się Agnieszka, jestem białostoczanką ale mieszkam w niedalekiej odległości od Białego. Wybaczcie jeszcze nie zapoznałam się z tematami, a potrzebuje pomocy. Otóż szukam niani, bo od marca wracam do pracy. :no: Może macie jakąś godną polecenia kobietkę z Białegostoku?
Z góry dziekuję za pomoc

ps. może jest jakiś specjalny wątek dot. opiekunek
 
Do góry