reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Słuchajcie dziewczny...słyszałyście o AZS, czyli atopowym zapaleniu skóry???
jestem podejrzana o to coś.
Poczytalam w necie i słabo mi.
Jakiś horror?
W wieku 34 lat? I podobno to jest psychosomatyczne, czyli ja, zestresowana istota, zapadlam na to cioś?;-( :-)
No, ale objawy mam niepokojące...i juz ponad miesiąc ciągnę...takie plackowate, czerwone cosie mam, a po podrapaniu wybrzusza mi sie skóra, zostaje pręga, która puchnie....mnóstwo prąg....staram sie nie drapać, smaruje sie pudrem plynnym, ale paskudztwo...i podeszwy dloni i stop, tak sie zaczelo....
A pracę mam, że tak powiem publiczna, więc tylko czekam, aż mnie dzieciaki zaczna przezywać PLAMA :-(
Help, help! mam znajoma dermatolog, bylam u niej i co dalej?
Streściłam dzisiaj Ojcu w niebiosach moja sytuacje i czekam na uzdrowienie, grzecznie sie smaruje, odstresowuje, mąz mi kupil dwa materace nowe w Jusku, posciel antyalergiczna, proszek Jelp, noprmalnie...dieta...co jeszcze?
W homeoaptie nie wierze...no co jeszcze mam robić?


Wasza pasiasta- plamiasta Kalina
 
reklama
kalina podobniez AZS może pojawić sie jakiś czas po ciąży... mnie dermatolog tez o to podejzewa (patrz moja buziuchna) a nie zbiegło się to z zastosowaniem Diora??
 
Najpierw zaczely mnie swedziec dlonie i stopy od wewnątrz , ja wiem...nie pamietam czy przed diorem czy po. Myslalam ze to ospa, pamietacie? Plamy na brzuchu...potem na twarzy....co prawda nie jest tragicznie, nie mam tak jak w ostrej postaci pęcherzy, ropy itd....tylko to swedzenie jest paskudne, suchosc. I czerwone placki rotacyjnie po calym ciele...i pasy....puchnie jak po komarach...
Ble.
 
Kalina to współczuję bardzo:-( Nie miałam styczności z atopowym zapaleniem skóry.
Za to dzisiaj miałam styczność z prawdopodobnymi mikrourazami mózgu mojego synka:-( To podejrzenie, ale dr. jest z polecenia i po wizycie śmiem twierdzić, że sie zna narzeczy. Za dwa tygodnie mamy EEG, opis od psychologa z przedszkola i ruszamy na kolejną wizytę. Wspomniała o reedukacji:shocked2: :confused2: :errr: i poszukaniu dla Mateusza szkoły integracyjnej! Powiem Wam, że minie zmroziło. Ale z drugiej strony pomyśłam, że lepiej odkryć to teraz niż żyć w błogiej nieświadmości i nie robić nic.:dry:
 
Mogą byc dziedziczne - tatuś i syn to praktycznie klony, włosy tylko po listonoszu;-) - ale tez z życia płodowego, okołoporodowe, poporodowe. Coś więcej powiedzą jak zobaczą USG z trzeciego miesiąca życia, wynik EEG i elaborat od psychologa. Jedna pozytywna rzecz to, że pojawiły sie odruchy kolanowe i łokciowe (przy stuknięciu młoteczkiem noga/ręka leci do góry). Druga pozytywna, że można to wyeliminować jeśli nie całkiem to w stopniu znaczynym ale przez systematyczne i długotrwałe ćwiczenia.
 
Odebrałam wieszaczki od Żużaczka, mówię Wam CUDEŃKA!!!! kALINKO I WIDZIAŁAM tWOJE WIADERKO SUPERAŚNE, PUCHATKOWO-LAWENDOWE. Na próbie chóru pokazałam koleżankom, były pełne podziwu. Żużaczku dziekuję bardzo, bardzo, bardzo. Nawet memu męzusiowi się baaaaaaaaaardzo spodobały i juz nie gdacze, że wydaje kasę. Ściskam mocno, lecę, poprawy czekają. Brrrrr, nie chce mi sie jak cholera.
 
Magdalenka mi mielismy te badania mózgu zaraz w pierwszych misiącach - toxo może powodowac zwapnienia i dla tego.
Mania no to jestem bardzo szczęsliwa!! Polecaj mnie kobieto, bo BB jakoś zaczęło się z kasa ociagac i to moje jedyne źródło dochodu....
 
Witamy porannie!
ALe dzis mam powera! Sprzątnęłam mieszkanie, poukładałam w szafie, nawet całą reklamówę ubrań do wyrzucenia wybrałam. Ja jestem straszny chomik i ciężko mi się pożegnać z ubraniami:-D Z innymi rzeczami również. A że kilka swetrów nie zakłądałam ze 2 lata, to postanowiłam się ich pozbyć;-) Też tak macie?
 
reklama
Ja to ostatnio przestałam chomikować jak przeniosłam się do Przemka
czego nie noszę nie chomikuję od razu do wywalenia odkładam
nie zbieram juz szpargałow bo nie mam gdzie tego trzymac

Anetko nie napisałas co bys chciala dostać od nas :-D

Dziewczynki jak tam nocka mineła
mnie jakos koszmarnie znowu sie telepałam po łóżku :confused: i nie moglam zasnac
 
Do góry