reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

... ... ...
 

Załączniki

  • maj 2007r 343...jpg
    maj 2007r 343...jpg
    93,7 KB · Wyświetleń: 41
  • 10 czerwiec 2007r 053...jpg
    10 czerwiec 2007r 053...jpg
    130,4 KB · Wyświetleń: 34
  • czerwiec 2007r 064...jpg
    czerwiec 2007r 064...jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Shoomna, sto lat!
Rok i osiem m iesięcy, mój tez ma rok i osiem, 3 czerwca skonczyl.
Pieknie wyglądacie, napisz co slychac? Jak tam sprawy domowe, chorobowe, no stęskniłam się za wami!
Kamilko, witaj w domku wirtualnym, wpadaj na plotki do naszej bialostockiej szuflady. Napisz więcej, ciekawskie jestesmy.
 
Hej,hej, melduję się:tak: Nie zapomniałam o Was:-) Ciągle jeszcze jesteśmy u rodziców, remont ciągnie się:baffled: Zosia rozwija się cudnie. Odstawiłam ja od piersi, zniosła to lepiej niż ja:szok: Zaczęła przesypiać całe noce, tylko uśpić ją ciężko, jest niezniszczalna:eek: Okazało się, że jest uczulona na Bebilon pepti:szok: chociaż lekarka twierdzi, że jest to praktycznie niemożliwe. Spróbujemy Nutramigen:baffled: Jej ulubionym jedzeniem jest ostatnio mięso z kartoflami zagryzane pieczywem kukurydzianym:rofl2:
Mam bóle brzucha od jakiegoś czasu i nie moge dojść skąd sie biorą, zrobiłam usg jamy brzusznej i gastroskopię i wszystko cacy. Nie wiem co mi jest. Chciałam początkowo iść do gastrologa państwowo, zaproponowali mi wizytę w lutym, hahhaha!Wykosztowałam się na badania i nadal nie wiem co mi jest. Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie! Pchły na noc.
 
Dziewczynki teraz tylko na szybciora wrzucę zdjećia bom sie właśnei nauczyla wstawiać. więćej napiszę z wieczora, bo mnie czas sttraszliwe goni nie wiedzieć czemu:wściekła/y:
Zobacz załącznik 41916 Ta zielona to ja, w szarym moja osobista Mamuśka, a ten facet z dziećmi to mój osobisty mężuś i mój dorobek życiowy:-)
Zobacz załącznik 41915 a tak wygląda Magdalenka jak nie występuje 1 czerwca na scenie;-)

MIłego dnia kochane!
 
Przed serwetka chylę czoła, poduszki sliczne.
A włosy to w której odsłonie bardziej aktualne?:-D
Widze, że macie spora przestrzeń życiową.
 
To poduszeczki nie poduszki :-D:-D na igły:-D:-D! Ale poduszki też zrobię:tak:
Serwetka to troche przez Ciebie Żużaczku, bom sie potrzebowała artystycznie wyżyć, ale jak zobaczyłam jakie Ty cuda robisz z decu, to zajęłam sie tym co wiem, że mi w mairę dobrze wychodzi:rofl2:
A fryzura... to krótka krótka. Do tej zielonej sukni dostałam perułkę, bo jak przymierzyłam bez to wyglądalam jak fotomontaz:-D:-D
A przestrzeń zyciowa... to pojęcie względne... nam jej już trochę zaczyna brakować. Teraz jeden pokój zamknięty z powodu remontu i jakoś w dóch pozostałych sie mieścimi, ale co to za zycie.:confused2: Ogrodu mi najbardziej brakuje, nie ogródka:-p
Oj, grzmi u nas i to ostro!
 
reklama
hej, Magdalenka, przypominasz mi Too- Tiki.:-)
U nas tez grzmi, ale bokiem. Szkoda. Sahara przy moim ogrodzie to pikuś. :-)Podlewam co dnia, ale sladu ni ma, cale szczęście, że mamy studniẹ głębinowa, na liczniku to byśmy się wykończyli finansowo.
Jutro mam radę końcoworoczna, ojejej, do wieczora w szkole. Jeszcze ciągle dzwonią rodzice z pretensjami co do ocen pociech, odsylam do nauczycieli, ktorzy owe oceny wystawiali, co ja jestem, siostra milosierdzia? jak matematyk wystawil, dzwoncie do matematyka, nie do wychowawczyni. od trzech dni gloche telefony odbieram, uciązliwe, po kilkanascie i więcej, podejrzewam ucznia- wredotę. Dzisiaj skonczyly sie jak ręka odjął, bo dzisiaj oceny wystawilam i chyba zadowolilam wredna jednostke, albo zrezygnowala samorzutnie. :-)
Los pedagoga...los belferski.
Dawid dostal dzisiaj dyplom I miejsce za hula hop i skakanke, w szkole byla olimpiada maluchow. I zerowka puchar dostala za ciąganie liny. :-)
Wlasnie donoszę żem zjadła miske truskawek z bita na puch smietaną...Mniam...
 
Do góry