reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Sto lat sto lat niech żyją, żyją nam,
sto lat sto lat niech żyją żyją nam,
jeszcze raz jeszcze raz niech żyją, żyją nam,
NIECH żyją NAAAAAAM!!!!!
Kalinko to sto lat odśpiewane przeze mnie:-).
 
reklama
Żużaczku ona nie może karmić ze względu na przyjmowany antybiotyk.
Kalinko wszystkiego najlepszego, miłości, miłości i jeszcze raz MIłOśCI!!!!
A my z M. świętujemy swoją 2 rocznicę dokładnie za tydzień, czyli 10 czerwca:-D:-D:-D.
Magdalenko gratuluję udanego weekendu!
 
Kalinko wszystkiego naj!!
fairy%20rosa.JPG

my mamy którąś tam 12go czerwca. W sumie nie świętowalismy nigdy. dzien jak codzień. Ale my ogólnie mało "świętujemy" w konkretne dni.
 
Witam Wasssss....
nie chcę nie chcę się przeprowadzac. Zmiana szkoly Boguchy mnie dobija.
Z egzaminów z 3 lat dostał najwyższe oceny (jest najlepszy w klasie). Co on bedzie robił w malomiasteczkowej szkole? Tam nauczycielom wisi, jakie wyniki mają ich uczniowie. nie mówiąc o tym, że samym uczniom wisi. Czy mam liczyć na cud, ze trafi mi sie nauczycielka w stylu Kaliny?? Dzieciaki moich kolezanek uczące sie w szkolach Białostockich rozwiewaja moje nadzieje.
JA NIE CHCę SIE PRZEPROWADZAć
 
Żużak dom coraz piękniejszy!
A co do szkoły... hym... wszystko zależy od ludzi. Pisałam, że mi mało co dzieciaka nie zmarnowali (pewnie troche ostro napisałam, ale widzę, że teraz będzie miał równe szanse, a bez mojej pomocy by nie miał) w podobno najlepszym przedszkolu w W-wie?
Wiem, że jesteś bardzo zadowolona z obecnej, a obawiasz sie tego co zastaniesz na codzien w nowej. Ale z tego co pisałaś sprawdziłaś jaka jest ta nowa szkoła i raczej wyglądało to dobrze.
No cóz reszta niestety zalezy od nas rodziców:baffled: Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że co by to nie było trzeba ręke trzymać na pulsie i ... oczywiście liczyć, że trafi się taki nauczyciel jak nasza kochana Kalina.:-) Ja w swoim życiu mimo, że szkoły konczyłam w Warszawie i podobno nie najgorsze miałam aż dwóch takich nauczycieli:tak:
A myślenie to sie jednak z domu wynosi;-)
Buziaki :-)
 
Dawno mnie nie było, chcialam ponownie sie przywitac, Pamiętacie mnie jeszcze?:cool2:
U mnie bez zmian w temacie dzieciowym, troszke juz smutniawka, ale wzięłam się za siebie i jestem umowiona do lekarza na poniedziałek.
 
reklama
No hej, maniucha, nie krzycz, ja jestem. I wczoraj byłam napisalam, ale mi posta zjadło.:-)
Linka, no jasne, że pamiętamy. ;-)zyczę wszystkiego dobrego w staraniach, będzie dobrze, u nas w rodzinie w tym roku siostra mego męża po 11 latach małżństwa jest w ciąży! Rekord jakiś.Żyzę ci szybciej, uszka do góry. Jak wracam z pracy i zastaję dom w takim stanie jak dziś ( zlew pełen, szczaw na stole, podłodze, czekolada w pościeli, zjedzone wszystko, porozlewane wszystko, w umywalce piasek, na podłodze dwie pary mokrych gatek)- no to jak w tm dowcipie, że jak dzieci są małe, to by się je zjadło, a jak są duże, to się żaluję, że się tego nie zrobiło.:-)
Ide opanowywać dom i proszę bez zachwytów nad kalina- belfrem- dzisiaj kilka ndst postawiłam, jedno dziecie przeze mnie łkało, brrr...
U nas dzisiaj w szkole mundurki rada rodziów wybiera, z tego co widzialam szansę na wybór ma kamizelka w stylu północna Korea, ble.
Taki bury granat. Z Zółtymi przeszyciami.
U nas 30 stopni ciepełka, teściowa szczaw tnie w słoiki dzieci go roznosza wszędzie, balaganik swojski i nawet dziada z babą nie brak.

.
 
Do góry