reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Witajcie moje Kochane! My juz domciu, od wczoraj nadrabiam zaległości w czytaniu waszych postów. Cieszę się, że nareszcie do Was wróciłam :-) :-) :-) :tak: . OOOOOOOOO, mogę wklejać buziaki, HURRAAAAA!!!!!
Mikunio śpi, a co do usypiania, to od dłuższego czasu odkładam go po prostu do łóżeczka i sam zasypia. Od urodzenia przyzwyczajałam go do spania o konkretnych godzinach. Teraz nie ma problemu, wstaje o 7, potem kładę go o 11, potem o 15 i wieczorem po kapieli o 20. Czasami zdarza się, że ma problem z zaśnięciem i marudzi, ale daję wówczas mu pić, trochę ponoszę i znów odkładam i tak do skutku aż uśnie.
Wczoraj strasznie bolała mi głowa, wieczorem nie wytrzymałam i wylądowałam w łazience z głową w klozecie. Bleeee, już dawno tak nie miałam. :baffled:
Witam nowe KOleżanki!!!!!:-D :-D
Lideczko, trzymaj się, grunt to pozytywne myślenie, będzie dobrze, głowa do góry, odpoczywaj i uważaj na siebie, a najlepiej zrób jak pisały dziewczyny zrób drugie USG dla porównania.
Żużaczku, mój Mikołaj też cały czas ma odparzone pachwinki, choć też często zmieniam mu pieluchy, to cały czas ma ranki. Smaruję pudrem w kremie, bepanthenem lub wogóle niczym, czasami pomaga, a potem znów to samo, nie wiem co począć z tym fantem.
Co do opieki medycznej w białymstoku, to woła o pomstę do nieba. Nie stać mnie na prywatnego lekarza,a lekarze państwowi ... :no: , starch się bać:szok: ! Idę w czwartek do przychodni na Warszawską, bo nie mam jeszcze założonej karty ciąży. Przyznam rację Kalinie, przy drugiej ciąży jest zupełnie inaczej, tym bardziej, że pierwszak nie daje o sobie zapomnieć nawet na chwilkę, o właśnie wstał. Koniec pisania. Buźka moje koleżaneczki!!!!!
 
Ja nawet suwaczka nie mam kiedy zrobić, zdjęcia wkleić, nic a nic. Dziś mała dostała szału przy wychodzeniu na spacer więc z niego zrezygnowałam i śpi łobuzica w domku. A ja mam chwilkę by poczytać. Ale ogólnie to do bani jest. Skończyły się kolki, zaczęły jakieś dziwne histerie. Nic ale to nic nie jest jej w stanie uspokoić, Nawet cycuś. Po prostu kładę ją, kładę się obok, i czekam.....w końcu przestaje ale co ja wtedy czuję....:-(
Rodziłam na Zamenhoffa, ale przez cesarskie cięcie bo Mała się nie odwróciła. Polecam gorąco, choć jak na mój gust to chyba troszkę za szybko tam wszystko robią. Ale może to moja prywatna opinia.
 
reklama
Do góry