reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Zdrowych, spokojnych Świąt...
Swiatełka choinkowego (bo słońce oflagowało się chmurami i strajkuje)
Ciepełka rodzinnego przy serduszku i wszystkiego najlepszego od
Żużaczkowej familiji

vianoce090.gif

 
reklama
Minia, nie ja.
Uspilam teraz malego i zabieram sie do pisania planu wynikowego. tesciowa smazy rybe. W domu ciiicho...
Za oknem szaro, masz rację. Rozebralam dzis choinke i wynioslam na dwór, zakopiemy ja w ogrodzie. Za cieplo jej bylo, zaczęla się sypać.
Piekny kocurek na krzesle. jaki kolorystycznie dobrany..na szelmowska czarna plama na brodzie sprawia, ze wygląda jak kardynal Richelieu.
Pozdrawiam wszystkie i uciekam do roboty.
 
Pewnie, że dasz radę. Żużak szalej na BB!!!!! dZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA ŚWIATECZNE I TAKŻE ZYCZYMY WSZYSTKIM TYM KTÓRZY ŚWIĘTUJĄ I NIE ŚWIĘTUJĄ, MIŁYCH, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT, WIELE MIŁOŚCI I CIEPŁA!!!!!
 
No to i ja powiem- tez bede pisać na bb...
Jeden na tydzień tekst- juz zaczynam o niezwykłych zabawkach i felieton znaleziony w damskiej torebce....Obrodziło na naszym wątku twórczyniami. kresy sa twórcze! Mamy skrzypaczkę, architekta, grafików, nauczycielki, literatki, dekupazystki, kucharmistrzynie, mistrzynie zmiany pampersów w klika sekund, domowe boginie i co tam jeszcz...wszystko piekne, wszystko kobiece, z pasją...
ja napisalam dzis juz plan na listopad ( hihi, zalegly), pouczylam się o bazach danych w kursie on-line i ide teraz jeśc. Bom głodna straszliwie.
Ryba pachnie.....
 
Minia, uszka do gory.masz kota! Koty wybieraja niebanalnych ludzi, ergo, jestes niebanalna.
ide na zakupy, zjedzona rybka, mniam, ale masla niet. tesciowa robi sernik, tesc pilnuje Jonatana, ja na moj rower- moj kochany Kettler i jade, w mżawke, szarośc i miły chlodek.
tez skladam zyczenia dziewczynom prawosławnym- świętujcie zdrowo, kochane!Lidka, i inne!
chirstmasangel1nu9.jpg
 
reklama
Do góry