reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

No to PIĘKNIE!
Gosik, gratuluję. Macierzyństwo tak wyszlachetnia, przy nim wigoru dostajemy, geniuszu, klasy....Ja tez coraz lepiej pisze, a zużaczek- zobacz, jak sie produkuje, jakie talenty, jak się rozwijamy!
Widzialam fotoalbumik u Joasi , prosze, jak sie rozwija, też tworzy, a co będzie z malym bebusiem? Hoho, jakie światłocienie zrobi! A Magdalenka, istota nie z tej ziemi? I cala reszta. Minia, ty tez. Co za podpis pod awatarkiem! Dzieki, że wzięłaś w swoje kocie łapki sprawe krzesełka. teraz policz sobie po cichu ile na łebka. ;-)
 
reklama
Kalina to zalezy ile tych łebków będzie .... :-)
Ja, Joasiah, Gosik (mam nadzieję), Żużak, Ty, Mańka (nawet niech nie myśli się migać) i może w końcu poznamy Agak :-) Aguś, wyrwiesz się w końcu, poznać Cię chcemy :-)
 
Co można tu znalezc?

1816633209cecf4f79td8.jpg
 
No jasne, że się wybieram:happy: . Tylko niech Anetka nic nie robi do jedzenia. Proponuję podtrzymac dobre tradycje i przynieść wyżerkę ze sobą. Ja deklaruję pierożki na słodko i z mięsem i popcorn i może jeszcze coś wymyślę dla dietetyczek:happy: Zośka cos kicha często:baffled: i marudzi:cool2:
 
Ufff....nawet nie wiecie, jak sie ciesze na te trzy wolne dni.
Mam 24 zeszyty do sprawdzenia z tajemniczym wypracowaniem o tajemniczym ogrodzie, do tego napisac zaległy plan wynikowy na listopad- grudzien dla dzieci z lekkim uposledzeniem...i jutro sprzatać zamierzam. I upiec chleb i ciasto...
Przyda mi sie czas na to!
Gosik, zdrowka zyczymy. Co za sezon na wirusy...Jonatan tez z katarem do pasa....
 
Gosik, gratuluję!:biggrin2:
Shomnna, co u was? Dawno sie nie odzywałaś!
Magda dziś tak marudziła, że szok. Nie spała prawie wcale w dzień. Teraz też nie śpi. Ręce mi już opadają. JEstem wyssana do granic. Butelka w dawce zwiekszonej. A ona nic:tak: Leży sobie i macha szczęśliwa łapkami! Moje kochane maleństwo...
 
Magdalenko, jesteś niesamowita babeczka, o mały włos a sama zrobiłabyś sobie ten zabieg. Włacznie ze zdejmowaniem szwów. Kalinko, jak Wam dobrze, ja z okazji świąt musiałam wziąć w poniedziałek dzień opieki nad dzieckiem, bo nie mamy wolnego :(. Minia ani się ważę migać, jakto impreza u Anetki ma mnie ominąć???? Zapomnij! Będę na 100%. Chybaże... Gosik, gratuluję egzaminu, wiedziałm, ze zdasz i to śpiewająco, tylko nic nie chciałam pisać ::)))))). Co do kataru i marudzenia Zosieńki, to moz eida jej zęby. Dziś moja fryzjerka opowiadała, że jej córeczka jak ząbkowała to przy wyżynaniu się górnych i dolnych jedynek (innych jeszcze nie ma) miała 2 tygodniowy katar. Luknij jej w uzębienie, może ujrzysz białe perełki :))))))). Agak trzymaj się pionu, i co z tym Twoim szwagrem rehabilitantem???? Nie poratuje szwagierki w biedzie? Ja tez jestem za tym, by męża wysłać na 2 tygodniowe zwolnienie. Musisz odpocząć!!!! A co nam się nie należy!!!Jutro Wigilia, jedziemy do rodzinki. Triochę mi się nie chce ciągać z Mikołajem, ale.... Buziaki, buziaki, choinka pięknie iskrzy, mmmmmm. Lubię święta!
 
Gosik brawo brawo brawo!!!! Ale Zosieńka będzie dumna z mamy!
Anetka no cóż ... jak ja sobie przypomnę jak mi Małgośka dawała w kość:sick: to sie cieszę, że już koleżanka z niej i nawet mniej mi przeszkadza jej codzienna histeria.
Co do wirusów to ja mam już dość!:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Właśnie z mężusiem przeprowadzamy codzienną kuracje czosnkiem - od sylwestra coś mnie dręczy i nie chce przestać. Mateusz kasłał jak gruźlik przez 4 tygodnie - teraz trochę chyba wychodzi z tego. Gośka przez wirusa była tylko jeden dzien w przedszkolu, bo w nocy zagorączkowała. JA MAM JUŻ DOŚĆ A KYSZ A KYSZ A SIO A SIO!!!
Dobrej nocki!
 
reklama
Do góry