reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

KIKOLKU gratuluję !!! Ale ta cena to jakaś paranoja. Ja jak chodziłam do swojej ginki i na początku miałam wizytę co 2 tyg bo ciążą zagrożona czyli w miesiącu byłam 4 raza a płaciłam tylko za 2 wizyty po 80zł w tym na każdej miałam robione usg. Nie mogę pojąć jak mogą od was pobierać dodatkowe opłaty za usg to standard w prywatnym gabinecie, bynajmniej u mojej tak jest na szczęście.
 
reklama
Pathanka to centrum PL tutaj takie są ceny. Mój gin u mnie w miescinie bierze 80 zł i 60 zł za usg ale to dlatego ze przyjmuje na prowincji i w osrodku zdrowia, za zwolnienie tez się płaciło. Na każdej wizycie mialam usg kontrolne za ktore nie płaciłam (ale my z nim dobrze zylismy i nie wiem czy tak każdą traktował), ale usg pomiarowe było juz płatne.

Blizej W-wy w Zielonce juz bierze 140 zł za wizytę i ponad 100 zł za usg.

W W-wie jeszcze więcej ginekolodzy biorą, a Ci bardziej znani, ktorzy przyjmują w szpitalach to juz w ogóle.

Dziewczynki zdrowych ciąż i szczesliwych rozwiązań Wam życzę!
 
Jak dobrze ze nie mieszkalam/mieszkam w duzym miescie. U nas w Bytomiu niedaleko Katowic to mój gin ordynator na ginekologii oczywiscie :D prywatnie za wizyte bral 50 zł a na usg zapraszal do siebie do szpitala gdzie jest ful zaje**** sprzet i tam bylo za free :D Jeszcze zdjecie zrobil maluchowi i plyte nagrał. Tylko za płyte kazał zapłacic i ew. datek do puszki na szpital :D Oczywiscie zwolnienia czy jakies inne papierki były w cenie wizyty. Ale gościu b. młodziezowy. Normalnie do niego kochałam chodzic.
 
przerażaja mnie koszty waszych wizyt,przeciez to obłed!ja tez chodze prywatnie,a lekarz jest super!za wizyte płace 70 zl i w tym mam juz wliczone usg przy kazdej wizycie,badanie,zwolnienie itd.jedynie do cytologii dopłacałam 30 zł.ciaza jest zagrozona i wizyty mam co 2 tyg,plus dojazdy bo nie jest w mojej miejscowosci i non stop leki czy badania i juz jest ciezki wydatek a jakbym miała płacic wiecej za wizyte???to bym musiała chodzic chyba panstwowo
 
Bardzo fajna. Ja chciałam kupic moses basket ale drogie są. Zobaczymy jak z kasą będzie

Edit: widze, ze jeszcze się bulwersujecie cena mojego gina :D to jeszcze wam napiszę, ze to nie tylko mój ma taką cenę. U nas u każdego się tyle płaci. ALe tez nie ma ginów, którzy maja np swój własny gabinet w domu czy jakoś tak, tylko są prywatne przychodnie. W rejestracji zgłaszam jakie badania będę wykonywać, opłacam, dostaję kwit i z kwitem do lekarza dopiero. On tez nie jest u siebie więc nie może mi powiedziec, dzisiaj pani nie placi albo upust dac czy coś
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry