reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:)

reklama
Byłam dzisiaj na usg, dzidzius ma 8mm, wg om termin 28,05 a wg usg 3,06
serduszko malutkie ale bije
ale świetnie!!! gratuluje Kilolku z całego serca:tak: majowe dziecko marzenie:tak:
. Niby sporo ale dziś u gina za wizytę, usg cytologię zostawiłam 285 :-( jak mi przyjdzie tak 2 razy w miesiącu na wizyty chodzić to zbankrutuje
ile ???? ooomatko , ale sobie liczy. u nas 300zł bierze słynny pan profesor u którego byłam raz na 3d i był to majatek

Kobitki a która planuje jak ja starać się o dzidzie latem? Jest któraś chętna to może sobie zaplanujemy :DDDDD

nie , nie , żadnych dzieci wiecej:tak:mnie nie licz:-D
 
Kilolek super, gratuluję... Koszty rzeczywiście ogromne... cieżko coś doradzić... A jak u Was z Medicover? Moja koleżanka mając tam karte płaci za całą rodzine 150 zł miesięcznie i ma wszystkich specjalistów...
nie wiem, ale czy koleżanka nie ma tego z pracy? Bo jak jest umowa zbiorowa to jest duuuuużo taniej. Jak patrzyłam ten pakiet co w lukasie kosztuje 200zł (sa i tańsze) jakby chcieć wykupić samemu kosztuje ponad 650zł
 
reklama
Do góry