reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

mi też pasuje Zaspa, tylko nie wtorek ok południa (na 12.30 szczepienie) i w środę popołudniu (17.20 bioderka) reszta tygodnia jest ok :)

Martyna czy masz ciemne, krótkie, takie do ucha włosy? bo często widzę kobietkę która prawie "biegnie" z wózkiem ;D
 
reklama
no to chyba Cię kojarzę :) ja też mieszkam na obrońców ;D ale nieśmigam na rolkach, nie wiem czy mój wózek by to wytrzymał ;D
 
cZOŁEM DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!

BUUU a nie można by w sopocie, bo ja niewiem czy trafię tam do gdańska, a jadę aż z Redy, zmiłujcie się nade mną????

E-mamo wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!! I jeszcze raz serdeczne gratulacje (ale mąż się spisał na medal).

Ja wczoraj byłam w Sopocie na spacerku i powiem wam, że pierwszy raz odważyłam się karmić publicznie małego w knajpie. I powiem wam, że nie było tak źle. Jakoś można się przełamać, bo przecież dziecko jest najważniejsze.
Kubus też troszkę marudny się robi, ale to pewnie przez pogodę.
Czekam na wieści. Pozdrawiam serdecznie
 
isena pisze:
:lol:
wiec ja jestem z Gdańdka-Moreny:)
Jestem obecnie w 35 tygodniu ciazy:)
15.12.04r ide na usg trzecie lecz platne bo mój lekarz ginekolog nie przyjmje juz w grudniu pacjetek ani nie robi usg,wiec z  decydowalismy sie z przyszlym tatusiem by pujsc prywatnie na usg:)nie poznalismy jeszcze płci dziecka:( a tak ciekawosc gryzie:)
Moja mama muwila ze najlepszy szpital w kturym mozna bylo kiedykolwiek rodzic jest w Gdyni Redłowie,lecz ja tam nie urodze to z byt daleko:(
Dlatego tu w gdańsku najlepszy jest szpital Im Mikołaja Kopernika,swietnie sie tam zajmuja kobietamy,dbaja o nie jest czysto lekarze mili opiekunczy:)
A ode mnie z Moreny to 3 przystanki autobusem:)blisko:)
czzko znalesc kogod z trujmiasta a tym bardziej z GdanskA:) :lol:  
Czesc wszystkim ja jestem z wrzeszcza.Chyba jestem Przyszla mamusia bo mam wszystkie objawy ciązy,teraz czekam na mojego meza zeby zrobic test i wtedybede juz pewna .jestem tu pierwszy raz i jak cos zle bym zrobila to prosze o pomoc. Pozdrawiam
 
Mam pytanie ktora z was ma numer tel. i adres do doktora Szemryka do gabinetu na Mickiewicza??
Bylam dzis po raz kolejny z Wiki u chirurga drugi raz jej podwiazali pepek i teraz czekac az odpadnie, w czwartek znowu do kontroli. W Gdyni w IMMiT pobrali jej dzis krew na toksoplazmoze. Nawet nie plakala a pobrali jej jak doroslego z reki. :)))))) Ale jestem dumna z niej
Wiktoria ma
 
Martna, jak Sopto, to ja będę na 100%, są tam jakieś fajne trasy na rolki??? Oby nam tylko pogoda dopisała i najlepiej nie w czwartek ;D
 
No to niech będzie Sopot. Rolek nie mam, ale i asfaltu u mnie na wsi jak na lekarstwo, więc usprawiedliwiona ;)
mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć, ale borykamy się właśnie z ostrą niedrożnością portfela, i nie wiem, czy na beznzynkę starczy  :-[ Okaze się na dniach....

Dziś byliśmy u pediatry i lepiej mi się zrobiło. Babka mówiła, ze kropki to nie uczulenie (kiszone ogórki uniewinnione!) tylko zwykłe potówki i niekoniecznie z przegrzania, tylko mogą się też od długiego leżenia na jednym boku robić.. uff.. bo już padały propozycje urządzania głodówki celem wyeliminowania kropeczek  :laugh: Poza tym Maja is big kahuna, i lecimy we dwie na wadze: Maja + 1300 g, a mamusia - 13 kg  ;D Jeszcze brzuszek mi przeszkadza, ale polepszyl mi się nastrój i motywacja do ćwiczeń wzrosła hej.
Też miałam swój debiut kramienia poza domem, ale w warunkach bliższych naturze, bo nad jeziorkiem; mała przebudziła się wygłodzona na spacerku i nie było mowy o odmowie bądź przekonaniu jej o późniejszej porze posiłku  ;)

 
ale fajnie z tym spotkankiem
z chęcią też bym dołaczyła ... tylko mój syn ostatnio nienawidzi swojego wózka. Bosze jak tylko go wkładam do wózia to jest płacz, lament, krzyk i aż mi się odechciewa wyłazić z nim. słyszałam że niektóre dzieci tak mają i przechodzi im dopiero jak siadają i wszystko widzą. czyli z takiej kalkulacji jeszcze 3 mieciące jestem uziemiona. najgorsze że za 2 tygodnie wyjeżdżamy na urlop - ciekawe jak to będzie - bo nie wyobrażam sobie nosić go cały czas na rękach.
jak macie jakieś sposoby na przekonanie go do wózka to pomóżcie ........
 
ja w środę nie mogę............................ :mad: najwyżej innym razem się z Wami umówię, bo chyba nie będzie to jedyne spotkanie??
 
reklama
dziewczyny - bawcie sie dobrze na tym spotkaniu - ja niestety w ciagu dnia nie moge - praca wzywa - moze nastepnym razem uda sie jakos po poludniu umowic ? tylko nie zapomnijcie pozniej napisac jak bylo :D
 
Do góry