reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

To co jutro spotkanko, ponoć od jutra ma się wypogodzić??? Ja jak najbardziej za. Byśmy mogły się spotkać gdzieś przy Monciaku. Najlepiej przy światłach przy Euforii (stary Fantom) wtedy mamy bliziutko na molo. To jak. Czekam na odpowiedzi!!!!
 
reklama
dawidowa no z NFZ-u rzeczywiście nie można się dostać, ja się dowiadywałam na ul.Wałowej w Gdańsku, to podobno najbliższy termin dopiero na WRZESIEŃ, paranoja, do chirurga też miałam iść bo Julka ma jakiś guzek na piersi i miałam się skonsultować czy to jeszcze hormony czy inna cholera, ale kolejka tak samo długa. Nie wiem czy naprawdę są takie kolejki, czy liczą, że ludzie będą płacić za wszystko??? Muszę się dowiedzieć jak to w Gdyni wygląda....cholera, wiem, że na dziecku się nie oszczędza, ale mnie po prostu nie stać na prywatne wizyty.
A teraz z innej beczki:
Damayanti
Wielgachne gratulacje dla Ciebie i córeczki!!!!!!
 
Witam :-)
Czytam regularnie watek, ale odzywam sie rzadko. Ostatnio zajmuje sie kupowaniem ostatnich rzeczy z wyprawki, ktore mi jeszcze zostaly do kupienia i zastanawialam sie nad jednym produktem. Zdaje sie Agula pisala o podkladach z Auchan - Agula, napisz cos wiecej o tych podkladach - jak one wygladaja, w jakich sytuacjach ich uzywasz i gdzie to lezy w Auchan. Bylam tam ostatnio i na polkach w okolicy butelek, kocykow itp. jakos tego nie widzialam.
 
Damayanti, serdeczne gratulacje i całuski dla wytęsknionej córci!
Pisz szybko jak sie czujesz i jak poszło  ;)

Mam nadzieję, że spotkanie uda się znakomicie i już proponuję powtórkę, bo jutro mnie nie będzie  :(  Dupa, że tak powiem...

ikpi, podkłady kładę na przewijaku, co by mała się nie ślizgała i nie pływała w swoich siuśkach,  no i w każdej sytuacji niespodziwanej wymiany pieluchy: na siedzeniu w samochodzie, na łączce, na łóżku itp. zeby nie pomoczyć czy pobrudzić powierzchni. Podkłady z jednej strony mają nieprzemakalną ceratkę, a z drugiej coś w rodzaju hmmm... właśnie.. co to jest? Taki miękki biały materiał, podobny do tego, z którego robi się waciki czy płatki kosmetyczne. Nie wiem jak się nazywa  :-[ A w Auchan (tym za obwodnicą, bo moze jeszcze jakiś gdzieś jest) były na przeciwko pieluch (pieluchy na tylnej ścianie są) , w takich koszach z promocjami. Te tanie miały znaczek kciuka wyciągniętego w górę - nie wiem, co to za firma.. Są jeszcze droższe ale kosztują jakieś 15 zł za 10 szt. i są dostępne w Geancie i chyba w Akpolu. Mam nadzieję, ze pomogłam i zachęcam do częstszego odzywania się do nas. My fajne jestesmy  ;)
 
O kurza melodia. Nie było mnie trzy tygodnie i pogubiłam sie okropnie. Dla wszystkich mam, które urodziły podczas mojej nieobecności ogromniaste GRATULACJE
Damayanti, gorące buziaczki dla córeczki

Zakręcona jestem i nic nie wiem.To spotkanie to o której? Z dzidziami, czy solo? ???
 
MONCIAPL spotkanko jutro w Sopocie przy swiatłach na monciaku, na pewno będzie Dawidowa, MArtyna i ja . Nie wiem czy ktos jeszcze potwierdzał. Ale serdecznie zapraszamy- miło będzie, koniecznie z dzieciaczkami
Agula szkoda, że Ciebie nie bedzie. Może lepiej pasowałby Ci piątek??? Czy to chodzi o inną sprawę.
Magdabial, a Tobie by może też lepiej pasował piątek??? Dajcie znac , jak by nas było więcej to będzie weselej

Dawidowa ja teraz zaraz zbieram się na imieniny do siostry i miałabym prośbę, bo niewiem czy zdąże tutaj wieczorem zajrzeć, abys mi wysłała sms (masz do mnie numer) czy spotkanie jet jutro na 100% i o której godzinie. Myślę, że fajnie bybyło tak o 12.
Mysle, że się poznamy, bynajmniej kojarzymy się ze zdjęć ;)
 
Nie mogę powiedziec, czy piątek byłby lepszy, bo to qwa nie zależne ode mnie  :mad: Ale bardzo chciałabym,aby niebawem doszło do kolejnego spotkania.. też chciałabym Was poznać  :)
 
reklama
NO właśnie, taka tu cisza nagle. Jak już teraz nie podejmiemy decyzji to ja jutro nie będę mogła bo mi mąż zabierze samochód, a tak to musze wiedzieć prędzej. TO może piątek, ale na 100%???? Kto jest chętny niech się wpisze, gdzie i jak????
 
Do góry