reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

O, dzięki, zaraz idę do apteki po liście malin. Próbowałam z herbatą malinową, ale widac to nie to. I pomasuję sobie piersi tym ręcznikiem, jak mówicie. Pewnie boli, ale potraktuję to sobie jako trening do karmienia ;). Zaraz po spacerku ten wywar, potem masażyk ;). A na deser, na wieczór, mąż :D.

Aga, ja to bym chętnie zobaczyła różki mojej małej ;). A o ile się nie myle, to Twoja Majeczka jest raczkiem zodiakalnym, prawda? Raczki to niezłe uparciuchy (sama jestem raczek), niby takie niewiniątka, ale jak sobie coś postanowią, to nie ma, że nie... Myślałam, że moja malutka będzie raczek też, ale widze, że mnie tu małe lwiątko kopie po żebrach. Też pewnie będzie ziółko ;).

Dawidowa, a może idź w kolejkę do mopsu z głodnym Dawidkiem... ;) Ktoś w końcu nie wytrzyma i Cię puszczą bez kolejek ;). Te wszystkie urzędy to paranoja, nie ma tabliczek, że kobieta w ciązy czy z maluszkiem bez kolejki, tylko czasami jakaś babka sama przepuści. A z kim niby młoda mama ma takiego szkraba zostawiac, jak nigdy nie wiadomo, ile czasu trzeba będzie czekać.
 
reklama
Cześć kochane babeczki :):):):):)

Bardzo dziękuję Wam Wszystkim za gratulacje, serdecznie witam nowe koleżanki na forum :)

Od wczoraj jesteśmy z Julką w domku !!!!!! :) Mąż zgotował nam takie powitanie, że o mało nie umarłam ze wzruszenia.

Kobiety- 150 róż rozwieszonych w całym mieszkaniu, balony, serpentyny i specjalny podkład muzyczny: Roberta Janowskiego: Kołysanka.  Mówię Wam, wzruszenie nie do opisania :o

Co do mnie, siedzę sobie na kole ratunkowym i tylko dzięki niemu do Was dopłynęłam :)
Od waczoraj ściągam z piersi nadmiar pokarmu, może uda mi się zapobiec zapaleniu.
Maleńka jeszcze śpi, ale chyba nnie za długo to potrwa...
o właśnie sobie wykrakałam....

poród opiszę potem... (jak do tego dojrzeję... brrrrrr)

Kochane, dziś są moje 29 urodziny, mam swoje małe szczęście ze sobą, kochanego męża, jestem taka przepełniona miłością i szczęściem, że nawet nie czuję bólu poranionych przez Julcię sutków :)

pozdrawiam Was bardzo serdecznie, jeszcze raz dzięki za kciukasy, gratulacje, odezwę się na dłużej, jak ogarnę domową sytuację :)

 
brawo e-mamo! No i gratulacje z tytułu posiadanego męża :laugh: Aż ciepło się w brzuszku robi, jak się czyta takie posty.. Czekamy na dalsze... Te bardziej dramatyczne też... No i całuję stópki Juli 8)

A ja dziczeję, jak mam znowu wymyślać coś na obaid.. buu.. brak koncepcji całkowity..
I niech ktoś zabierze tą pogodę! Już prawie tydzień siedzę w domu!! jedyny plus tych deszczów, to czysty samochód ;)
 
gapa ze mnie....

Sto lat e-mamo! Wszystkiego najlepszego i żeby takie samopoczucie jak masz dziś towarzyszyło Ci jak najdłużej hej!
 
ja również dołączam się do życzeń
sto lat e mamo

dawidowa, może inne dokumenty są dla samotnej mamy, nie wiem
ja musiałam przynieść akt urodzenia + kopia, dowód osobisty + kopia, zaświadczenia z US za 2002 rok (Ty chyba musisz już za 2004) , na miejscu wypełniałam jakiś tam wniosek

dostałam 500 zl + zasiłek rodzinny 43/mies

jak znajdę tel do podam, teraz nie wiem gdzie go mam ::)
 
reklama
Spotkanie w miłym gronie i z ciepłą pogoda, jak najbardziej  ;D Wózki obowiązkowe, jak sądzę? To ja wyskoczę od razu z propozycją miejsca, tak żeby było w połowie drogi dla gdynianek i gdańszczanek, czyli w Sopocie? Tylko, zę tam kurde, strasznie dużo ludzi.. drugie miejsce jakie przyszło mi do głowy, to wejście na promenade na wysokości szpitala na Zaspie. Jakie są inne pomysły?

Ile czasu moze trwać uczuelenie? Mała już 4 dzień w kropki i nic a nic się nie zmiejsza ich ilość.. Demmm...
 
Do góry