reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej laseczki:)
dobrze, że maciejka nadrobił zaległości rzuszkowe i dobrze się rozwija, to najważniejsze.
wczoraj zaczepił nas (Damiana i mnie) pan naprawiajacy schody przy mięsnym i opowiadał o wnuczku wczesniaku, urodził się pod koniec 5 m-ca i ważył 800gram..na szczeście, jest wszystko ok.
marta ja mam łatwy i szybki przepis na krewetki:) rozpuszczam kostke rosołowa i w niej dusze krewetki, dodaje pietruszkę (natkę) i 1 papryczke chilli i ząbek czosnku:) ja robie to z krewetek królewskich- przepis Dukanowy;)
nie pamietam czy juz pisałam emka super waga..zazdroszczę!! jakos przegapiłam, gdzi wyjeżdzasz? jak Tymi? u nas dziś 4 kupy.
iza, marta, ania jak damiano pozwoli to chetnie wpadniemy:)
anja super cie mąż załatwił z praniem:) drzwi tez niczego sobie..hehe "złota" rączka;)
aga schudłaś w ciąży 12 kilo szok!! ja przytyłam 18:p

marta właśnie Jaca robi krewetki trzeba dodać też cebulkę;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
my zyjemy ale sezon ogrodowy się zaczął to czasu jeszze mniej niż normalnie :(

mam szybkie pytanko:
zastanawiam się nad kupnem używanej spacerówki-parasolki lub innej spacerówki lekkiej i poręcznej.. Na jakiś szybki wypad do sklepu czy do auta .. Roan Marita jest rewelacyjny ale to jednak kolos ;) Na nowym nam nie zależy, bo dla drugiej dzidzi planujemy kupić nowy "wielofunkcyjny.. Może macie jakieś wskazówki, na co zwrócić uwagę? A może znacie kogoś kto chce sprzedać swoją spacerówkę?
 
Hej laski :-)
P przyjechał wczoraj przed 20 i juz dzisiaj o 16 jechał, wiec sie długo nim nie nacieszylam, teraz przyjedzie dopiero na święta albo jak urodze/zaczne rodzic... Heh ma "tylko" 7h drogi wiec ciekawe czy by zdarzyl, a strasznie mi zalezy zeby był przy mnie... Ogolnie to sie tylko nadenerwowałam i strasznie psychicznie przezylam jak wyjezdzał spoworotem, jeszcze sie poklocilismy...
Rafał pojechal na 2-3 dni do dziadkow, a pozniej albo tesciowa mi go przywiezie albo do czasu porodu sie tam przeniose... nie wiem jeszcze. Ja musze napisac w koncu te prace, bo do przyszlego weekendu mam czas, a przy Rafale sie skupic nie moglam, a wieczorami to z nim padam albo juz nie mam siły...
A moj czas to chyba jeszcze nie nadszedł. Wczoraj zaliczylam wieczorny spacerek z Fafikiem, ciepła kapiel, pozniej małe fiku miku z M, dzisiaj zakupy, umyłam podłogi i klatke schodowa, a nic sie nie dzieje... hehe
Teraz to juz mi obojetnie kiedy urodze... P i tak nie ma, a ja mam depresje przedporodową...
No to jutro pisze prace, a we wtorek Fafik na strzyzenie na 18, wiec musze to jakos ogarnac jeszcze...

A teraz ogladam X Factor, pozniej musze isc pozmywac i chyba spac, bo jakas wykonczona tym wszystkim jestem...
 
dołączam!! mój S kupił se motor za 8koła, oczywiście że bez mojej wiedzy i zgody (ja nie cierie motorów), i oczywiście że nie ma prawka na motor :wściekła/y:

No coś TY:szok: i tylko patrzy na niego?:-D
Czy Oni są jacyś źle skonstruowani? Raz są do rany przyłóż a potrafią wywinąć taki numer.

:-D

Mój ograniczył się do kupna karty do koma bez tego czegoś co łączy ta kartę do kompa. No i po co karta? Miesiąc ponad leżała.
Ostatnio ma dziwne zapędy do ,,samodzielności". Ja przygotowałam sobie listę zakupów i pojechałam do szkoły. Wracam a lista zrealizowana i prawie nic nie było tym co zapisałam. Mój małż to sknera więc kupował same tańsze substytuty;p

Weekend-masakra. Od rana do nocy na zajęciach. Wszystko byłoby super ale pogoda skutecznie psuła mój humor.

Standardowo ,,pierwszy nieprzeczytany" przeniósł mnie gdzieś na środek;p zamiast na początek;)
 
Witam się z kawą w ręku:-)
Ivi witam ale ze spacerówką Ci nie pomogę niestety, i u mnie niedługo ruszy sezon ogrodowy....wciągnie mnie ziemia:tak:
Martynka w zasadzie to może do świąt czyli 2 tyg dochodzisz z brzuszkiem:tak:...jesteś w 37 tyg. czasami po odstawieniu leków podtrzymujących dzieci zapierają sie i nie chcą wyjść. Szukam pozytywów:sorry2:
Melodie jak ja się cieszę że już się nie uczę:tak: nawet nie odebrałam dyplomu a broniłam się 4 lata temu...hmmmm chyba powinnam w końcu na uczelnie pojechać:baffled:

Ale byle jaki dzień dzisiaj:-( wczoraj byłam w pracy a dziś dom i buro za oknem...:-(
zero koncepcji i siły
 
cześć Wam,
my przez weekend u dziadków, tzn. mała u dziadków, ja w szkole, S rzecz jasna na motorze (Aga, gdzie tam patrzy, jeździ jak głupi, całą bandą jeżdżą po 8-10osób :wściekła/y:), wczoraj jeszcze taki intensive dzień mialam bo ze szkoły wcześniej zwiałam, do rodziców przyjeżdżam patrzę a tam mojego dziecka nie ma, S ją zabrał do Loopy's World, kumacie???? :szok: zadzwonił jego kumpel że jedzie z synkiem 4letnim to S dołączył z Tyśką i pojechali, spokój cisza, niestety jak pioruny wróciły to sie skończyła sielanka... pojechaliśmy na obiad spacer po Bulwarze i do babci, w końcu powiedziałam jej o ciąży bo przecież nie da się już tego ukryć, a babcia ku mojemu zdziwieniu bardzo sie ucieszyła i mówi że chce chłopaka prawnuczka :-D potem jeszcze odwiozłam rodziców i do domu, niestety małej pod klatką jeszcze sie przypomniało że chce na plac zabaw, ale wytrzymałam jakieś 20min bo myślałam że zamarzne!! ogólnie wykąpałam sie i do łóżka, jak wlazłam to ani sie nie wybalsamowałam, ani nawet mokrych włosów nie rozczesałam, taka padnięta byłam... masakra! dziś nic nie lepiej, od rana skurcze w łydce mam, S mówi że skurcze to brak magnezu i mnie tu czekoladą faszeruje a ja nie cierpie ciemnej czekolady, normalnie zaczynają się moje braki wszystkiego po kolei...

jedziecie dziewczyny do tego BabyCafe? myśmy zaspały do przedszkola dziś, to może też byśmy sie wybrały... piszcie do mnie jak coś bo już widze jak S sie tu zara do otomoto dobierze!!
 
reklama
Cześć Dziewczyny, można do Was dołączyc? Po raz kolejny zresztą, bo juz tu kiedyś zdarzyło mi się wpaść :-) Cierpie ostatnio na straszny nadmiar czasu, bo szukam pracy, ale niestety z marnym skutkiem. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie ;-)
 
Do góry